Chinszczyzna

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
adominik21
Posty: 5
Rejestracja: sob 19 mar, 2011
Quad:: Jonathon 150 Kingway
Imię: Dominik

Re: Chinszczyzna

Post autor: adominik21 » sob 02 kwie, 2011

tak czy inaczej trzeba dbać o każby sprzęt a nic złego się nie stanie (no chyba że jest jakaś łajza, która jeździć nie umie)

h.k gdansk
Posty: 13
Rejestracja: czw 31 mar, 2011
Quad:: smc stingwr

Re: Chinszczyzna

Post autor: h.k gdansk » sob 02 kwie, 2011

kolego kup sobie smc lub kymco .bron boze bashana itd

vojdat1978
Posty: 1
Rejestracja: sob 02 kwie, 2011
Quad:: shineray

Re: Chinszczyzna

Post autor: vojdat1978 » sob 02 kwie, 2011

Witam Panów:) Chciałem kupić Shineray 250 http://allegro.pl/shineray-250cc-sport- ... 90874.html chyba największy w swojej klasie. Nie zależy mi na jeździe w terenie, a chcę tylko pojeździć sobie po ulicach.Proszę o radę osoby które maja tego quada. dzięki :myśli:
Załączniki
1518290874.jpeg

h.k gdansk
Posty: 13
Rejestracja: czw 31 mar, 2011
Quad:: smc stingwr

Re: Chinszczyzna

Post autor: h.k gdansk » sob 02 kwie, 2011

a tak na marginesie koledzy nie obrazajcie wlascicieli chinoli kazdy jezdzi tym naco go stac nie sztuka kupic markowego a jak cos padnie to stoi w garazu bo na czesci nie stac

h.k gdansk
Posty: 13
Rejestracja: czw 31 mar, 2011
Quad:: smc stingwr

Re: Chinszczyzna

Post autor: h.k gdansk » sob 02 kwie, 2011

a tak na marginesie koledzy nie obrazajcie wlascicieli chinoli kazdy jezdzi tym naco go stac nie sztuka kupic markowego a jak cos padnie to stoi w garazu bo na czesci nie stac

h.k gdansk
Posty: 13
Rejestracja: czw 31 mar, 2011
Quad:: smc stingwr

Re: Chinszczyzna

Post autor: h.k gdansk » sob 02 kwie, 2011

aco do chinoli to po kupnie rozlozcie go i zlozcie zpowrotem uzywajac podkladek sprezynowych i nakretki szmokatrujace koniecznie na kola

eXe.
Posty: 6
Rejestracja: ndz 03 kwie, 2011
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Chinszczyzna

Post autor: eXe. » ndz 03 kwie, 2011

Witam.Z racji tego iż uzbierałem trochę grosza i mam na oku pewnego quada,a zwie się on Zonda fx 150.Niby 150 , a ma 16 koni (szał).Zwracam się z prośbą i doradzeniem czy ten quad jest godny uwagi ,czy jest po prostu niewypałem.Wiem ,że to chinol,ale jako ,że lubie sobie przy silnikach i elektryce podłubać może było by dobrze.Pozdrawiam :cwaniak:

h.k gdansk
Posty: 13
Rejestracja: czw 31 mar, 2011
Quad:: smc stingwr

Re: Chinszczyzna

Post autor: h.k gdansk » ndz 03 kwie, 2011

kolego nwet sobie glowy tym nie zawracaj kup sobie smc ktory bije na glowe ten caly chinski biznes kupilem zonie na poczatek smc barosa katowalem 3 dni i nic

eXe.
Posty: 6
Rejestracja: ndz 03 kwie, 2011
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Chinszczyzna

Post autor: eXe. » pn 04 kwie, 2011

No rozważę twój aspekt.Miałem na oku też bashana,diablo 200,itp.[..]oraz yamahe blaster.Trochę tej chińszczyzny pojawiło się na rynku .Mnie chodzi o quada który ma dobrą ramę bo z silnikiem to ja sobie dam rade,ale rama to podstawa.

h.k gdansk
Posty: 13
Rejestracja: czw 31 mar, 2011
Quad:: smc stingwr

Re: Chinszczyzna

Post autor: h.k gdansk » pn 04 kwie, 2011

witam witam rama smc moze jest pozbawiona blyskotek amorkow niby gazowych jest poprostu zwykla porzadne spawy bo przy mojej wadze robilem skoki nawet dosc wysoko i nic a zreszta poczytaj opinie o tym quadzie on ma rame i cala zawieche od blasterka i silnik jest bardzo wytrzymaly

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”