Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
bagster
Posty: 10
Rejestracja: pt 01 paź, 2010
Quad:: Shineray 200

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: bagster » pt 04 lut, 2011

Ja powiem Tak.
Mam Shineraya 200 z 2011 roku i przejechałem nim już 210 KM i nie mam żadnych kłopotów.
Bączki, drifty, stawianie na 2 koła tylnie koła to żaden problem dla niego.
Podkreślam że mój egzemplarz Shineraya jest na japońskich podzespołach, które sam dodawałem więc pewnie dlatego spisuje się doskonale.
Po mieście jeździ się nim jak w bajce. Ładnie wchodzi w zakręty, ma dużego kopa i co najważniejsze jest bezawaryjny.
Oczywiście znaczenie ma duże również to od jakiego sprzedawcy kupujecie.
Wcześniej miałem chińską 125 to więcej czasu stał niż jeździł.
Shineray jest kupiony od najlepszego sprzedawcy na Lubelszczyźnie, który prowadzi jeden z największych serwisów quadowych oraz salon.
U niego przed oddaniem quada jest przegląd bardzo dokładny.

Polecam wszystkim tego Quada.

Muzio1996
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2010
Quad:: ...
Imię: Karol
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: Muzio1996 » pt 04 lut, 2011

roman0027 pisze:wiesz Muzio1996 gdzie produkuja Yamaha Grizzly? ostatnio ogladalem w Chinach!( nie skladaja) ale dla ciebie to nie chinol :)

Brak mi słów... :załamka:
roman0027 pisze:no ale to jest tak jak sie rzucało ksiazki do budy teraz pies inteligenty a ty....
No właśnie jak się rzucało książki to tak jest... :tak:
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, niema ani 1

romulus73
Posty: 21
Rejestracja: sob 05 lut, 2011
Quad:: shineray
Imię: piotr

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: romulus73 » ndz 06 lut, 2011

ej to jak mam nissana japońca to jest wporzo a wasze europejczyki to zlomy :)
Może niech koledzy zerkną skąd maja swoje wypasione telefony i telewizory i te najszybsze PC`ty na swiecie, no tak z chin ale to nie przeszkadza, skoro dyskryminujecie produkty chińskie to bądzcie konsekwentni

Muzio1996
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2010
Quad:: ...
Imię: Karol
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: Muzio1996 » ndz 06 lut, 2011

Ja dyskryminuje tylko chińskie quady :) bo one, są tak jakby ,,rodowe" :)
Bo inne firmy typu nike czy sony mają tylko tam fabryki a nie ,,siedziby".
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, niema ani 1

romulus73
Posty: 21
Rejestracja: sob 05 lut, 2011
Quad:: shineray
Imię: piotr

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: romulus73 » ndz 06 lut, 2011

Nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego, ile chinola jest w każdym sprzęcie, oj młody jeszcze jesteś.
To ja mam frajdę z "rodowego" chinola, a sprzedałem suke GS 550 i zamieniłem na tego quada, miałem dość ciągłego regulowania gaźników.
Większa zabawa jest na quadzie, wystarczy mi 100 na asfalcie :)
Tyle co dałem za rozrząd do motoru to tu mi wystarczy na połowę silnika, a grzebać lubię.

Muzio1996
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2010
Quad:: ...
Imię: Karol
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: Muzio1996 » śr 09 lut, 2011

romulus73 pisze:Nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego, ile chinola jest w każdym sprzęcie,
Zdaje :lol:
Np: wystarczy przeczytać metki z ubrań typu nike :)
Albo części części do komputera (praktycznie wszystko z chin :))
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, niema ani 1

adrianbaser
Posty: 34
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Quad:: lucky star sp 250
Imię: adrian

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: adrianbaser » śr 09 lut, 2011

co za dyskusje ludzie kupujcie co chcecie chińskie tajwańskie japońskie ale powiem jedno jaka cena taka jakość i żywotność nie ma co się łudzić ze quad za 5 tys nowy będzie dobrym rozwiązaniem i ze będzie śmigał w łeb w łeb z innym firmowym quadem bo bankowo coś się sypnie a to ze quady suzuki czy inne japonce są składane w chinach no ok ale tam są kontrole jakości odpowiedni materiał a tylko siła robocza chińska a te tanie quady wiadomo ze idą na ilość i wygląd nic więcej zresztą można zobaczyć w jakich cenach są używane quady chińskie a jak już się uda sprzedać to zapytać opinie użytkownika jak to wszystko było pięknie ładnie puki gwarancje miał do puki nie zacząłem skakać itp z i tak się zaczyna tragedia więcej grzebania niż jazdy

romulus73
Posty: 21
Rejestracja: sob 05 lut, 2011
Quad:: shineray
Imię: piotr

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: romulus73 » pt 11 lut, 2011

Muzio1996 pisze:
romulus73 pisze:Nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego, ile chinola jest w każdym sprzęcie,
Zdaje :lol:
Np: wystarczy przeczytać metki z ubrań typu nike :)
Albo części części do komputera (praktycznie wszystko z chin :))
Teraz dobrze piszesz, ja nie neguję tego, że chinol się psuje, ale nie zmienia to faktu o ilości adrenaliny we krwi. mój ma coraz więcej przeróbek i prawie nie jest już chinolem. Pewnie w przyszłym sezonie będzie jakiś ala japon 400cm na tyle starczy kasy.
Dla przykładu łańcuch naciągam co 10h, całą elektryka jest lutowana i wywalone są te chore kostki

adrianbaser
Posty: 34
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Quad:: lucky star sp 250
Imię: adrian

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: adrianbaser » pt 25 lut, 2011

fakt jak ktos lubi grzebac w sesie nudzi sie bo wiem ze sa tacy to zgodze sie ze mozna przerobic i ulepszyc wiele zeczy ale wtedy lepiej miec np dwie maszyny do posmigania na dalekie trasy wiadomo aby wrucic i drugą np chinski do testów bo wiadomo nie kazdy patent wypali i czasami coś pujdzie nie tak ale takie czesci jak łożyska kół simeringi śruby lepiej wymienić na choćby polskie czy innych firm j odrazu bo wiadomo silnik smiga ale reszta sie sypie

romulus73
Posty: 21
Rejestracja: sob 05 lut, 2011
Quad:: shineray
Imię: piotr

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: romulus73 » ndz 27 lut, 2011

to sie zgadza, jak piszesz wielu lubi pogrzebac, czesc wychodzi czesc nie teraz na przodzik chce wpakowac takie blotniki http://allegro.pl/blotnik-thule-niebies ... 41169.html przerobilem dolot filtra bo chinole maja problem z odpalaniem na zimno a wystarczy zatkac wlot powietrza aby wytworzylo sie wieksze podcisnienie wtedy swietnie sasysa paliwko, ale tak mialem nawet w suzuki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”