Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
majkasiwy
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Imię: majka

Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: majkasiwy » ndz 07 lis, 2010

Hejka mam zamiar stworzyć tor dla quadów posiadam 10ha lasu+trochę łąki oraz pomieszczenie na garażowanie Co o tym myślicie czy to dobry pomysł?

adminGrzegorz: zmieniłem nazwę tematu na bardziej powiązaną z postem.

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: Mieszko123 » czw 11 lis, 2010

Świetny to jest mankament tej branży "brak miejsc do jeżdzenia" A jeśli sie postarasz i tor bedzie zróżnicowany coś dla przeprawowców i wyścigowców to zbijesz na tym niemałą kasę. A no i jeszcze dobra reklama to podstawa. I najlepiej jakbyś wziął hurtem z Ameryki sprowadził z 4 quady 2 wyscigowe i 2 przeprawowce do wypożyczania bo bez tego może być lipa ! Musisz w to kolego włożyć ale jeśli reklama bedzie dobra (najlepiej w jakims duzym miescie albo przsy ruchliwej drodze) to zwróci się z niemałą nawiązką ! Pozdrawiam !
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

Awatar użytkownika
speedek
Posty: 23
Rejestracja: sob 02 paź, 2010
Quad:: kymco mxu 150

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: speedek » pt 19 lis, 2010

Ale nie zapomnijcie o robocie formalnościach roboty z tym będzie.Jeszcze pamiętaj że tor będzie użytkowany a więc będzie się napewno niszczyły a złopatą nie wiem czy będziesz chciał podgarniać itp.Pomysł ogólnie jes zaisty ale kasy trochę wydasz .

Awatar użytkownika
andkul2
Posty: 6
Rejestracja: czw 05 lut, 2009
Quad:: Kawa BF 650
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: andkul2 » pn 22 lis, 2010

:arrow: http://www.jurapark24.pl/

tu masz cos podobnego,wersja full wypas,integracja firmowa :mrgreen: inaczej będzie klapa,ogólnie nikt nie chce płacic za jazdę po torze bo ile mozna jezdzic w koło :D
sam też tam byłem i raz wystarczy,lepiej na dziko jechać :wyśmiewacz:

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: iras61 » wt 23 lis, 2010

święte słowa albo full albo nic, nie słuchaj wizjonerów wydających twoje pieniądze osobiście odradzam.
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

majkasiwy
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Imię: majka

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: majkasiwy » pt 26 lis, 2010

No ma być full wypas tylko potrzebuję Waszych rad, czego byście oczekiwali? Co by tam miało być, co jest Wam na takim torze potrzebne?Proszę o propozycje? Na pewno nie będzie drogo! Bo jak patrzę na ceny na innych torach to sam wolałbym pojeździć na dziko!!

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: Mieszko123 » pt 26 lis, 2010

Najlepiej kilka górek i szutrówek dla ścigantów wiesz ostre zakręty i piach no i podjazdy zjazdy błoto podjazdy i zjazdy błotne dla przeprawowców
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

GRUBY5168
Posty: 1
Rejestracja: śr 02 mar, 2011

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: GRUBY5168 » śr 02 mar, 2011

Cześć! Wykonuję remonty i naprawy oraz zakładam nowe tory quadowe i crossowe. Jeśli jesteś zainteresowany mogę ci doradzić i pomóc założyć taki tor. Tel: 606819949

majkasiwy
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Imię: majka

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: majkasiwy » pt 04 mar, 2011

szutrówki, pagórki, przeprawa wodno-błotna to wszystko mam, pomieszczenie garażowe dla tych co by chcieli zostawić lub garażować quady lub crossy jeśli nie mają gdzie zostawić oraz dostęp do pomieszczenia i narzędzi gdzie można by sobie w razie czego dokonać naprawy, oraz garmaż i miejsce na ognisko też już jest tylko nie wiem od jakich formalności zacząć (pozwolenia itp.)u mnie w urzędzie też nie wiedzą bo się pierwszy raz z taką propozycją spotkali

Dany_82
Posty: 16
Rejestracja: czw 11 sie, 2011

Re: Mam zamiar stworzyć tor quadowy...

Post autor: Dany_82 » czw 11 sie, 2011

Super pomysł masz z tym torem quadowym!!! Zazdroszczę Ci z tym terenem ;) a gdybyś mógł przybliżyć gdzie ten tor mniej więcej będzie się znajdować?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”