BIESZCZADY dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010

Archiwum imprez przeprawowych, które już się odbyły.
Awatar użytkownika
Stanleyyy
Posty: 23
Rejestracja: wt 30 mar, 2010

Re: BIESZCZADY dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010

Post autor: Stanleyyy » ndz 24 paź, 2010

Mario już ci wszystko mówię :D :D Koszt imprezy wynosił 650 zł z quadem :D ale o ile dobrze pamiętam to osoba towarzysząca płaciła 200 zł, wtedy wchodzi w skład nocleg ( naprawdę ekstra miejscówka i warunki ) i bankiet ( full żarcia ) :D :D :D Mocno polecam tą imprezę zawaliste tereny i ekstra atmosfera :D :I love SUZUKI:

mario_gangster
Posty: 6
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010
Quad:: Kazuma

Re: BIESZCZADY dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010

Post autor: mario_gangster » pn 25 paź, 2010

To wszystko wyczytałem w ogłoszeniu. Organizatorzy jednak napisali, że jest możliwość wzięcia udziału w imprezie na ich quadzie ale nie podał ceny takiego rozwiązania a to mnie najbardziej interesuje. Mimo wszystko dzięki za chęć pomocy. Tak przy okazji chciałem jeszcze zapytać czy wiadomo o jakichś rajdach dla juniorów?

Awatar użytkownika
Stanleyyy
Posty: 23
Rejestracja: wt 30 mar, 2010

Re: BIESZCZADY dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010

Post autor: Stanleyyy » pn 25 paź, 2010

Jeżeli chodzi o wypożyczenie quada na imprezę to nie wiem ile takie coś kosztuje :D :D :D JUNIORÓW ??? Czy może ci chodzi o początkujących quadowiczów ? :D :D Jeżeli tak, to idealną imprezą są ,, Bieszczady dla Wszystkich '' :D Jest dużo pieczątek o różnym poziomie trudności, dla każdego coś się znajdzie :D

mario_gangster
Posty: 6
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010
Quad:: Kazuma

Re: BIESZCZADY dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010

Post autor: mario_gangster » wt 26 paź, 2010

Tak, dla juniorów. Ja bym wystawił swojego brzdąca na coś takiego. Wiadomo dla juniorów inny poziom trudności. Np ''Zmagania rodziców ze swoimi pociechami''. Niewątpliwie to wyzwanie, bo to dzieci ale uważam, że jest to zrobienia i byłaby też fajna zabawa.

Awatar użytkownika
Stanleyyy
Posty: 23
Rejestracja: wt 30 mar, 2010

Re: BIESZCZADY dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010

Post autor: Stanleyyy » śr 27 paź, 2010

O takich typu imprezach to nie słyszałem ;D Ale myślę, że Biesy w etapie dziennym będą idealne dla początkujących. :D :D Oczywiście jeżeli jedziemy na pieczątkach typu A :D Czyli takich dla juniorów.

Awatar użytkownika
Stanleyyy
Posty: 23
Rejestracja: wt 30 mar, 2010

Re: BIESZCZADY dla WSZYSTKICH IV 8 - 10 październik . 2010

Post autor: Stanleyyy » wt 16 lis, 2010

Haluuuuu Quadzik :D Będzie coś na stronce bo pewnie nie tylko ja czekam niecierpliwie na relacje z Bieszczad dla Wszystkich :D Czekamy, czekamy :D:D:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy przeprawowe”