Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
arcadio
Posty: 5
Rejestracja: pn 08 wrz, 2008
Lokalizacja: Las Vegas

Post autor: arcadio » wt 03 lut, 2009

większość sprzetów, które macie Panowie pochodzi z Chin. Może nawet o tym nie wiecie. Ocvzywiscie ja niedługo nabędę chińczyka i oczywiscie mam obawy o awaryjność itp.
Ale teraz Panowie czy Yamahy i Hondy się nie psują?
Większość osób, które mają lub planują kupno chińczyka to amatorzy w czystej postaci.
Dla mnie quad bedzie służył do pyrkania po lesie i powolnej jazdy i co nie starczy??
Ostatnio zmieniony wt 03 lut, 2009 przez arcadio, łącznie zmieniany 2 razy.
Zhengli

klugos
Posty: 17
Rejestracja: pt 16 sty, 2009
Lokalizacja: Gronowo/Toruń

Post autor: klugos » wt 03 lut, 2009

i w końcu kupiłem sobie shineraya 300 :D
przejechalem już około 100 km i nie mam z nim zadnych problemów tyle że trzeba dokręcać śruby od kół ale to w każdych.

seba119
Posty: 15
Rejestracja: ndz 25 sty, 2009
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: seba119 » pn 09 lut, 2009

Ale to jest śmieszne nie uważacie.
Żeby kół sie nie chciało dokręcić to jest przegiecie no ale niestety.

mati5000mat
Posty: 2
Rejestracja: pt 25 cze, 2010

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: mati5000mat » pt 25 cze, 2010

Bashan 200 jest bardzo wąski (łatwo o wywrotkę) , jest też wolny ,eagle 250 jest brzydki i się psuje oraz jest niziutki niejedna 150 jest wyższa , shineray 250 jest ładny ,szybki , można nim robić niezłe baczki ,doświadczyłem tego poza tym jest wysoki. Wybierz shinera 250 , jest na prawdę oki . Jeszcze jedno do shinera jest dużo części na allegro w porównaniu do tych bashanów i eagli. Poza tym shineray 250 ma największą moc z tych wymienionych u góry.

ligin81
Posty: 8
Rejestracja: czw 13 sie, 2009
Lokalizacja: wolsztyn

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: ligin81 » wt 13 lip, 2010

koledzy mam problem z shinreyem 250 po wymianie pierscieni nadal pluje olejem cylinder sprawny tlok zawory wszystko ok a mimo to nadal tak samo

Yamaha_PL
Posty: 21
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: Yamaha_PL » śr 04 sie, 2010

Skąd pluje olejem?
Wracająć do tematu:
Za 7 tysiaków nie bierz chińczyka!.Możesz za to wziąć 200 Rometa-nowego.
Na twoim miejscu brałbym uzywane maszyny:
-http://moto.allegro.pl/item1166013482_y ... 009_r.html
[Yamaha Raptor 250 2009r.]
-http://moto.allegro.pl/item1173103003_y ... asaki.html
[Yamaha Raptor 350 2005r.]
W chińczyki za takie pieniądze nie ma co się pakować.

strzegus

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: strzegus » wt 28 wrz, 2010

Witam dopiero dołączyłem do was i tak się uśmiałem tymi pierwszymi postami, że prawie w majty zrobiłem. Jakie to wspaniałe są markowe quady yamaha i honda tylko nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że obie te firmy mają fabryki w chinach to po pierwsze. Po drugie silniki które są montowane w eagle to silniki bodajże hondy, konstrukcja z lat 80. Po trzecie porównajcie sobie pytania na forach co się psuje? odpowiedzi nie szukajcie ułatwię wam, psuje się dokładnie to samo czyli wszystko " czy to chińczyk czy rasowy jak się katuje to i to się zepsuje ". Różnica jest taka że np: amorek do orzełka kosztuje 150 zł a do polarisa 500. Fakt że rzeczywiście orzełek nie za bardzo nadaje się w teren z racji napędu na tył tylko i łańcucha ale nawet w instrukcji jest napisane że służy on do jazdy po drogach płaskich. sam mam orzełka w budzie farmer i nie narzekam w weekend zrobiłem prawie 100 km i jest ok.
niska cena tani serwis bo można samemu większość rzeczy zrobić i nie trzeba kombinować z częściami zamiennymi np: dobierać do polarisa amorków i chłodnicy z golfa bo pieniędzy na firmowy serwis zabrakło. ale stać było na sprzęt za 30 tys. i więcej.
proste zajmijcie się swoim działem a nam zostawcie ten .
chciał bym jednocześnie uprzedzić odpowiedzi co po niektórych że sam masz chinola więc jedziesz po naszych? więc odpowiadam ma chinola i się tego nie wstydzę a co do waszych markowych sprzętów są ok to naprawdę dobry sprzęt i ja tego nie neguje może jak kiedyś będę więcej zarabiał to sobie kupię a może prędzej ceny spadną w dół

strzegus

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: strzegus » wt 28 wrz, 2010

Yamaha_PL pisze:Skąd pluje olejem?
Wracająć do tematu:
Za 7 tysiaków nie bierz chińczyka!.Możesz za to wziąć 200 Rometa-nowego.
Na twoim miejscu brałbym uzywane maszyny:
-http://moto.allegro.pl/item1166013482_y ... 009_r.html
[Yamaha Raptor 250 2009r.]
-http://moto.allegro.pl/item1173103003_y ... asaki.html
[Yamaha Raptor 350 2005r.]
W chińczyki za takie pieniądze nie ma co się pakować.
a Romet to może Taiwański a Polski uhaha to czysty i rasowy chińczyk a może Inca z interCarsu też uhaha to też chińczyk

Marlon
Posty: 19
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009
Lokalizacja: Polska

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: Marlon » pn 11 paź, 2010

WARTO PRZECZYTAC!!!!!!!!!!!!!!!

KOledzy nad czym wy sie zastanawiacie??? bashan ? eagle czy shineray??? to jest to samo tylko plastiki inne i dekielki na silniku. Mój sasiad handlowal tym 3 lata i sam mu pomagalem to skrecac jak z nowe przywozil, Młotek to podstawa przy skladaniu, otwory na plastiki nie pasuja to we trzech naciagalismy aby weszly sruby,tak sa naprerzone ze przy malej przewrotce pekaja od razu, uczwyty w manetkach chamulca czy sprzehla przy mocowaniu pekaly, oslony pod noki wbijane na chama bo nie pasowaly, zderzaki i bagazniki tam co maja miejsca na sruby to przy wykrecaniu srub gwinty sie urywaly, to jak to zamontowac??? po prostu mlotkiem mocniej i weszlo, krzywe tarcze hamulcowe byly to po prostu zacisk sie nie do konca przykrecalo aby kolo sie moglo krecic bo klienci podnosili przod i sprawdzali czy kolo nie zaciera.
Problemy z gaznikami, paliwo sie lalo nadmiarem, sasiad wciskal kit ze ba dotarci plywak sie zawiezsza bo to nowe, a jak sie bardzo lalo to zapalke w gaznik i po klopocie,
i dziwne ze ma sie psuc czy rozkrecac, tego po prosyu nieda sie mocno skrecic bo polowa mechanicznych rzeczy nie bedzie dzialac.
Marlon

Marlon
Posty: 19
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009
Lokalizacja: Polska

Re: Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: Marlon » pn 11 paź, 2010

a jeszcze dodam ze te gazowe amortyzatory to wiekszy badziew, tam w tych ladnych błyszczacych pojemnikach z niby gazem nic niema , sam to rozkrecilem z ciekawosci, atrapa, niemoglem wczesniej pisac bo sasiad tym sie zajmowal ale teraz chce was uswiadomic ze od konca 2009 r weszly nowe duzo tansze na hurtowniach quady,, skad??? a z chin, dlaczego tansze??? bo tam tez jest jakis rynek i konkurencja i zaczeli zmniejszac cene zmniejszajac jakosc, i ostatni transport tych nowych tanszych chinoli nie nadawal sie do niczego, sasiad sprzedal po kosztach bo niechcial z ludzmi problemow,
na tyle jest uczciwy, ale teraz patrze z ciekawosci ze handel dalej kwitnie, naciagaja was oszusci ze to nowe i dobre ze na licencji hondy :):):)
Jak masz kupic quada to kup sobie uzywana markowke yamaha honda czy suzuki lub tajwan dinli kymco aeon uzywane 1000% lepsze od nowego chinola.
a jak chcesz wydac 5 tys na chinola to idz do baru i to przepij w tydzien przynajmniej bedziesz mial mile wspomnienia
Pozdrawiam .
Marlon

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”