eagle 250

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
bodek256
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 lip, 2008
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

eagle 250

Post autor: bodek256 » wt 08 lip, 2008

Witam wszystkich.
Dopiero się zarejestrowałem na Waszą stronę i chciałem się przywitać na powitalni, ale nie wiedziałem gdzie mam wpisać coś o sobie. Myślę, że mi wybaczycie i odpowiecie na moje pytanko, a mianowicie:
chcę kupić http://moto.allegro.pl/item392123512_qu ... eagle.html
Może ktoś mi napiszę coś innego oprócz tego, że to Chińczyk i jest be. Tak myślę może teraz robią trochę lepsze. Goście opisują, że zostały wprowadzone zmainy np. wzmocniony silnik, lepsze zawieszenie etc. A po za tym co na zdjęciach wygląda całkiem ok.
Jeszcze takie wyjaśnienie nie potrzebuję quada do jakichś wyczynów po lasach itp. chcę nim jeździć do pracy po aswalcie no i nieraz sporadycznie po jakichś łąkach, więc może nie był by ten model taki zły?
Wiem, że są lepsze, ale zarazem droższe. Mogę dać max. 6 tys.
Proszę napiszcie czy go kupić czy lepiej nie mieć nic jak Chinola?

bodek256
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 lip, 2008
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: bodek256 » wt 08 lip, 2008

Czyżby wszyscy uczestnicy mnie lekceważyli? A może nikt nic niewie na temat tego quada, albo uważacie że szkoda słów bo to znów ten sam temat -Chińczyk.

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » wt 08 lip, 2008

jest pełno tematow o chinczykach... opcja szukaj

ForestKriS
Posty: 26
Rejestracja: sob 07 lip, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz BDG
Kontakt:

Post autor: ForestKriS » wt 08 lip, 2008

no i zapaszamy do powitalnii...dziwne ze nie mogles odnalezc tego postu....

Awatar użytkownika
robertw77
Posty: 151
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Quad:: CF MOTO X8 Terralander
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: eagle 250

Post autor: robertw77 » sob 21 sie, 2010

ten quad to jest jeden z modeli Eagle 250 lyda 203.To jest chinczyk... ja mam lyda 203e i nie narzekam..na poczatek wystarczy i przy budrzecie do 6 tys(tylko nowy) bo z uzywanym to ciagle bedziesz musial cos robic(serwisowac lub sam jesli sie troche znasz na mechanice)..

Awatar użytkownika
robertw77
Posty: 151
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Quad:: CF MOTO X8 Terralander
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: eagle 250

Post autor: robertw77 » sob 21 sie, 2010

Oczywiscie jak we wszystkich chinczykach trzeba zmienic wszystkie plyny ustrojowe bo to co oni tam wlewaja to jakis tani szajs..jak nie posmarujesz to nie pojedziesz...(ja wymienilem) i co jakis czas trzeba dokrecac sruby bo od drgan sie luzuja..

strzegus

Re: eagle 250

Post autor: strzegus » wt 28 wrz, 2010

no i troszkę udoskonalić trzeba !!!

strzegus

Re: eagle 250

Post autor: strzegus » wt 28 wrz, 2010

mówię tu o filtrze paliwa i powietrza , a także przy moim modelu czyli farmerku przełączniki świateł bo mało wydajne ładowanie ma orzełek

Awatar użytkownika
robertw77
Posty: 151
Rejestracja: sob 21 sie, 2010
Quad:: CF MOTO X8 Terralander
Imię: Robert
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: eagle 250

Post autor: robertw77 » śr 29 wrz, 2010

ja w swoim orzelku jak narazie przerobilem filtr powietrza bo zaciagal wode i blotko pasuje od CZ 350 oraz wyprowadzilem rure od wlotu filtra do gory za siedzenie i dolozylem dwa halogeny 2x 55wat oraz zabudowalem przednie blotniki zeby nie chlapalo na kierujacego.....Pozdro...
Załączniki
Widac zabudowe blotnikow przednich.....oraz dwa halogeny umieszczone za przednim bumperem...
Widac zabudowe blotnikow przednich.....oraz dwa halogeny umieszczone za przednim bumperem...
20100917201.jpg (39.27 KiB) Przejrzano 16765 razy
Tutaj widac rure wyprowadzona z filtra powietrza(ta miekka od odkurzacza pasuje idealnie)...wyprowadzona za siedzenie..
Tutaj widac rure wyprowadzona z filtra powietrza(ta miekka od odkurzacza pasuje idealnie)...wyprowadzona za siedzenie..
20100917206.jpg (46.69 KiB) Przejrzano 16765 razy
Dodatkowe halogeny umieszczone za przednim bumperem....
Dodatkowe halogeny umieszczone za przednim bumperem....
20100917202.jpg (26.58 KiB) Przejrzano 16765 razy

strzegus

Re: eagle 250

Post autor: strzegus » śr 29 wrz, 2010

robertw77 pisze:ja w swoim orzelku jak narazie przerobilem filtr powietrza bo zaciagal wode i blotko pasuje od CZ 350 oraz wyprowadzilem rure od wlotu filtra do gory za siedzenie i dolozylem dwa halogeny 2x 55wat oraz zabudowalem przednie blotniki zeby nie chlapalo na kierujacego.....Pozdro...
a nie masz problemów z ładowaniem jak dłużej pojeździsz na halogenach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”