kawasaki kfx 700 - uszkodzony silnik

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
marcin5150
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 gru, 2009
Lokalizacja: wrocław

kawasaki kfx 700 - uszkodzony silnik

Post autor: marcin5150 » sob 02 sty, 2010

witam i na poczatku zycze wszystkim Wszystkiego naj naj naj w tym Nowym Roku.posiadam kawaski kfx 700 i siadl mi silnik poltora tygodnia po tym jak go kupilem,na wale i korbowodach zrobilo sie,,jajo''. rozgladalem sie za nowymi i uzywanymi czesciami ale nie latwo cos znalesc, moze ktos sie wypowie na temat szlifu walu w tym quadziku? bo znalazlem goscia ktory twierdzi ze moze mi to zrobic i utwardzic itd tylko bym chcial wiedziec czy warto takie cos robic? bo duza roznica jest w cenie pomiedzy nowym a takim po regeneracji ale jakosciowo nie wiem czy warto sie bawic w naprawe czy poprostu zainwestowac w nowy.
pozdrawiam i prosze o podpowiedz.

marcin5150
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 gru, 2009
Lokalizacja: wrocław

Re: kawasaki kfx 700 - problem z przegladem rejestracyjnym

Post autor: marcin5150 » wt 07 wrz, 2010

WITAM.
czy ktos juz sie spotkal z problemem zrobienia przegladu dla quada? ponoc weszly nowe przepisy i na stacja diagnostycznych podbijaja do 15kw a moje kawasaki ma 36..kw. moze ktos juz mial z tym doczynienia i moze mi podpowiedziec jak to mozna obejsc? bo bez przeglady niestety na droge nie mozna wyjechac-za duze ryzyko ;-(.
pozdrawiam i czekam na info.
ps. jest zarejestrowany,skonczyl sie przegla i nowego mi nie zrobia

Awatar użytkownika
ŁySy
Posty: 123
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Paryż czyt. Pruszcz
Kontakt:

Re: kawasaki kfx 700 - uszkodzony silnik

Post autor: ŁySy » czw 09 wrz, 2010

Ogolnie jest tak ze jezeli masz zarejestrowanego quada jako " samochodowy inny " kategoria L7e to jest to kategoria pojzadu w ktorym dopuszczalna maxymalna moc to 15kw.

Na niektorych stacjach nie patrza na to i robia przeglady, majlepiej zrobic to na jakis peryferiach :mrgreen:
[b]www.Q3M.pl - Quady 3Miasto - ZAPRASZAMY [/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”