yamaha grizzly 660 rejestracja

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
ODPOWIEDZ
deck3rd
Posty: 9
Rejestracja: czw 03 kwie, 2008
Lokalizacja: 3miasto

yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: deck3rd » śr 09 kwie, 2008

Niedawno wlsnie zakupiłem owego quada, kupiłem do zarejestrowanego moje pytanie to czy homologacja jako papier jest konieczny przy kontroli policji? Dziś z ciekawości zajechałem na stacje kotroli pojazdówm dowiedziałem sie tam ze z przegladem moge miec problem bo jest to za duża pojemność czy to prawda ? aha musze tez dodac ze quad zostal sciagniety ze stanów i zarejestrowany jako pojazd samochodowy inny. Za pomoc z "góry" dziekuję.

Awatar użytkownika
ASTERIX_4x4
Posty: 110
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: ASTERIX_4x4 » śr 09 kwie, 2008

Przy kontroli policji konieczny jest dowód rejestracyjny + Twoje prawo jazdy.
Homologacja (lub dokument potwierdzający odbyte badanie techniczne) nie jest wymagany. Aktualne badanie techniczne masz wbite w dowodzie rejestracyjnym.

To co Ci powiedzieli na stacji przeglądów - nie jest prawdą.
Problemem może być za duża moc Twojego quada a nie za duża pojemność.

Juniorek
Posty: 3
Rejestracja: sob 15 maja, 2010
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Łukasz

Re: yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: Juniorek » pn 30 sie, 2010

Witam. Ja mam pytanie co do rejestracji grizzly, mianowicie jak mogę go zarejestrować, jakie papiery do tego potrzebuję i czy można go zarejestrować w ogóle, bo słyszałem, że grizzly 660 nie można zarejestrować, bo jest za mocny, czy coś takiego ...

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: Ruszko » pn 30 sie, 2010

Ciężka sprawa. Musi mieć minimum dowód rejestracyjny i wbitą moc poniżej 15kW. No i przegląd...
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Re: yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: PIOTR_15 » wt 31 sie, 2010

Juniorek pisze:jakie papiery do tego potrzebuję i czy można go zarejestrować w ogóle
jakie dokumenty obecnie posiadasz na niego???

rISE
Posty: 3
Rejestracja: śr 29 wrz, 2010
Quad:: 200ccm

Re: yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: rISE » sob 02 paź, 2010

Właśnie słyszałem że jest problem z rejstracją, gdyż on ma moc dużo powyżej 15kW

Awatar użytkownika
ORZEŁ
Posty: 16
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Quad:: na razie brak...

Re: yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: ORZEŁ » ndz 21 lis, 2010

nie chcę zakładać nowego tematu, a mam pytanie.
Chcę zakupić yamahe grizzly 660 lub 700 zarejestrowaną.
większość posiada tylko ubezpieczenie. czy jest opcja zarejestrowania takiego quada? czy muszę kupić już zarejestrowanego?

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: Ruszko » ndz 21 lis, 2010

Musisz kupić zarejestrowanego.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

boorsuk2008
Posty: 11
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: yamaha grizzly 660 rejestracja

Post autor: boorsuk2008 » pn 13 gru, 2010

i właśnie tu jest też problem...ja kupiłem G 660 juz zarejestrowanego jako pojazd samochodowy innyi i teraz mi się skończyl przegląd... w dowodzie miałem napisane cos koło 30 kw... a wiem że ma więcej i nie chcieli mi zrobic przeglądu mimo to ze wszesniej ktoś podbił i było do teraz.... w końcu znalazłem stację gdzie mi podbili i pojechałem go przerejestrować na siebie i tam sie dopiero zaczęło..... powiedzieli mi że ten dowód co mam został bezprawnie wydany bo nie powinni go wcześniej zarejestrować jako pojazd sam.inny i że nie ma mozliwości zarejestrować go.. i tu mam pytanko do was...czy mogę go wyrejestrować i zarejestrować jako ciągnik rolniczy i jak to się załatwia??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”