DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Archiwum quadowych imprez, które odbyły się poza granicami Polski.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lalus
ATV-Team Sulechów
Posty: 547
Rejestracja: śr 03 gru, 2008
Quad:: był Japan i Usa, teraz made in Mexico
Lokalizacja: JEDYNA SŁUSZNA

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: Lalus » pn 07 cze, 2010

pozdro koledzy od gro canion :D :D
wczoraj dopiero wrócilismy o 15 do domku i padlismy na ryj...
dzisiaj rano oczywiscie poleciałem do sklepu i kupiłem piwko bo organizm sie domagał a i jakaś delirka mnie dopadła :twisted:

krótko opisze wrażenia bo mnie jeszcze palce na klawiaturze nie pracują....

- wszystkim dziękuję Wam koledzy za swietny wyjazd ( pełen orgazm przez 24h)

- nie wiem czy w życiu się tak uśmiałem, zabawa była przednia :wyśmiewacz:

-dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem na MOLDOVA odpisuję: raj dla nas, dla quada i rajdera, poprostu szał hu....

-piękne widoki, urozmajcony teren (asfalty także ) :I love POLARIS: :I love POLARIS:

-co najważniejsze i podkreślam to stanowczo:tam nas kochają!! ludzie są zaje*****-zrobią nawet loda jak trzeba,

Mam nadzieję , że w tym składzie zrobimy jeszcze nie jeden track (dostosowany do Polarisa oczywiscie )
pozdrawiam was rajderzy :materatz, rodzyn,grzechu,oncki,stachu,fly canion, a i pięknie dziękujęmy za wspaniałą zabawę piotrowi z anią i oczywiście naszej szałowejpress sexi
GRO-CANION TEAM SULECHÓW
[b]Mołdawia-2009, Ukraina-2010(11), Rumunia-2010(11), Grecja-2011,Ukraina 2012, Tunezja-2012, Albania 2013, Ukraina 2013 [/b]

STACHU1
Posty: 10
Rejestracja: pn 07 cze, 2010
Quad:: grizzly
Lokalizacja: kwidzyn

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: STACHU1 » pn 07 cze, 2010

Pozdrawiam wszystkich uczestników wyprawy .Miło było Was poznać i w tak doborowym towarzystwie spędzić te nie zapomniane chwile . Do wszystkich czytających , jeżeli gdziekolwiek zobaczycie tych ludzi na liście uczestników walcie jak w dym - gwarantują
Wam świetną zabawę . Do uczestników - jesteście super chciałbym jeszcze raz z Wami
się spotkać gdzieś ... nawet na końcu świata . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wiewiorek
Posty: 47
Rejestracja: wt 30 paź, 2007
Lokalizacja: Stąd i stamtąd :)
Kontakt:

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: Wiewiorek » pn 07 cze, 2010

Mi dobudzenie jeszcze trochę potrwa - te zdjęcia są męczące :roll:
Obróbka trwa, tak więc niedługo będzie coś, ale głównie krajobrazy i Laluś :twisted:

Było zajefajnie, tylko masaże poproszę nie w trakcie kiedy usiłuję auto prowadzić ;)

Do zobaczenia znowu

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 07 cze, 2010

A mi ptaszki ćwierkały, że w jakiejś gazecie poświęconej wyłącznie quadom relacja i opis zmagań z Mołdawi ma się ukazać... Prawda to czy fałsz :P

Gratulacje udanej imprezy... Widzę, że niektórzy to nawet odlot konkretny zielonym miśkiem mieli:
Obrazek
A coż to takiego się stało - chyba, że to pozostałość po poprzedniej ekipie jadącej Waszą trasą :figielek:
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
oska
Posty: 19
Rejestracja: pt 29 sty, 2010
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: oska » pn 07 cze, 2010

I Osiek musi cosik napisać bo jakby miało być inaczej :))
Impreska była WYCZESANA na maks (tekst zapożyczony od naszego rowa numer jeden RODZYNKA) , ktoś powiedział że jedziecie na wakacje (był nim Łukasz)i tak było faktycznie, takich wakacji nie ma nigdzie.
Była jazda do wieczora, super wuluzowana, była integracja z tubulcami, którzy okazali się bardzo mili i otwarci i bardzo rozmowni, pozdrawiali nas wszędzie, było dużo śmiechu zabawy i atrakcje czyli latajacy quad ;) , a potem wyciaganie go do 23 z wielkiego kanionu, były super widoki a wieczory jeszcze lepsze, i nawet odiwedziny przemiłej Pani Wandy w DOMU POLSKIM (dziękujemy za przepyszną wisniówkę )z taką ekipą można wszystko i to głównie dzieki temu, że byliśmy tak super dobrali było tak świetnie, Wielkie dzięki , MATERANTZ, MALUTKI (RODZYNEK), NICO, LALUŚ, KREDYCIK, EDWARD ĄCKI, LATAJĄCY CZYLI FLY CANION, STACHU, GRZECHU I WIEM ŻE SIE POWTARZAM NASZEJ EKIPIE OPIEKUNÓW CZYLI ANIA I PIOTR I DLA WIEWIÓRY RÓWNIEŻ, BYŁO zaje*****....E!!! , TRZEBA
TO KONIECZNIE POWTÓRZYĆ, ZRESZTĄ ZOSTAŁO MI TROCHĘ LEJÓW :D.

Materatz koniecznie wyślij mi na maila oska_2@o2.pl foty bo nic nię nie nagrało na pena przynajmniej te....

co do filmiku z upadku quada to nagrało się u mnie na kamerce jak leci , słychać dokładnie jak się odbija od skał przygazowując przy każdym przywaleniu i upadek w błoto. szok :o !!!!!

Pozdro dla całej EKIPY MOŁDOWA 2010
trza tam wrócić!!!
OsKa
Suzuki Kingquad 750Axi

Awatar użytkownika
materatz
Posty: 55
Rejestracja: śr 19 mar, 2008
Lokalizacja: Brzozów

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: materatz » pn 07 cze, 2010

Grześku jestem na etapie pisania jakiegoś małego sprawozdanka z imprezy .Pierwszy dzień już malnąłem. Ośkę bym prosił o wysłanie jakiegoś materiału z foto i filmami.Napisz na priv jakieś namiary na siebie"meliorancie" hehe

Awatar użytkownika
oska
Posty: 19
Rejestracja: pt 29 sty, 2010
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: oska » wt 08 cze, 2010

narazie jedna fotka wieczorkiem powysyłam wiecej

PISSSS
Załączniki
melioranci hehehe
melioranci hehehe
OsKa
Suzuki Kingquad 750Axi

Awatar użytkownika
Wiewiorek
Posty: 47
Rejestracja: wt 30 paź, 2007
Lokalizacja: Stąd i stamtąd :)
Kontakt:

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: Wiewiorek » wt 08 cze, 2010

Dokonałam tego - napisałam coś, czyli Mołdawia okiem rudego wrednego zwierza - :arrow: http://www.wiewiorek.pl/moldawia.html :roll:

Link do zdjęć jeszcze nie działa - tego dokonam jutro wieczorem (albo nie :mrgreen: ). Uprzedzam - quadów mało, bo szybko uciekały :beczy:

Wszelkie błędy w treści są mi nieznane i nie biorę za nie odpowiedzialności ;)

Awatar użytkownika
Lalus
ATV-Team Sulechów
Posty: 547
Rejestracja: śr 03 gru, 2008
Quad:: był Japan i Usa, teraz made in Mexico
Lokalizacja: JEDYNA SŁUSZNA

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: Lalus » śr 09 cze, 2010

Osiek piękne zdjęcie!!-pisss

a nasza sexi press Wiewi nie postarała się....czyżby jeszcze zmęczenie??
ale będzie lepiej, nie wiele lepiej ale...
GRO-CANION TEAM SULECHÓW
[b]Mołdawia-2009, Ukraina-2010(11), Rumunia-2010(11), Grecja-2011,Ukraina 2012, Tunezja-2012, Albania 2013, Ukraina 2013 [/b]

Awatar użytkownika
oska
Posty: 19
Rejestracja: pt 29 sty, 2010
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Re: DZICZ KARPACKA - MOŁDAWIA 29.05 -05.06.2010

Post autor: oska » śr 09 cze, 2010

tamto było piękne a to???? jak sądzicie??
PISS
Załączniki
team.jpg
OsKa
Suzuki Kingquad 750Axi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy zagraniczne”