NIE KUPUJCIE CF MOTO PRZESTRZEGAM

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
iwex
Posty: 1
Rejestracja: pt 07 maja, 2010
Quad:: atv

NIE KUPUJCIE CF MOTO PRZESTRZEGAM

Post autor: iwex » pt 07 maja, 2010

PRZESTRZEGAM WAS PRZED KUPOWANIEM CF MOTO NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI OD ZWYKŁEGO CHIŃSKIEGO QADA Z ALLEGRO. W TRAKCIE JAZDY PĘKŁY MI 4 FELGI W MOIM QUADZIE I ZOSTAŁEM BEZ POWIETRZA , POGIĘŁO SIE TEŻ MOCOWANIE OD HAMULCA PRZY KOLE I ZOSTAŁEM BEZ. POJAZD MA 2 MIESIĄCE. IMPORTER NIE UZNAJE ŻADNYCH GWARANCJI I NACIĄGA LUDZI NA KOSZTY TRANSPORTU POJAZDU DO SPRZEDAWCY. DODATKOWO WYMAGAJĄ PRZEGLĄDÓW CO 400 KM ZA 300 ZŁ + TRANSPORT. JAK NIE CHCECIE MIEĆ PROBLEMÓW LEPIEJ DOŁOŻYĆ I KUPIĆ INNĄ FIRMĘ ALBO CHIŃSKI NA TO SAMO WYJDZIE TYLKO TANIEJ. POZDROWIENIA

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: NIE KUPUJCIE CF MOTO PRZESTRZEGAM

Post autor: Ruszko » pt 07 maja, 2010

Kolego najpierw się przywitaj, pisz małymi literami.
Napisz spokojnie, wrzuć jakieś fotki tak aby każdy miał pewność, że to wydarzyło się na prawdę.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

dzidzius35

Re: NIE KUPUJCIE CF MOTO PRZESTRZEGAM

Post autor: dzidzius35 » śr 19 maja, 2010

Kiedyś miałem nawet ochote założyć stronke pt ;STOP DZIADOSTWU: i powinna mieć podtytuł -A WŁAŚCIWIE LUDZIOM KTÓRZY TOOOO,KUPUJA- I nie chodzi tu tylko o quady ale o wszelkie inne artykuły.Kierowanie się tym że to jest tańsze a jest gwarancja w razie czego,przynosi takie właśnie efekty,a także dużo gorsze-ogranicza sprzedaz porządnych,albo porządniejszych produktów i
w efekcie znikną z czasem wogóle z rynku.GWARANCJA-jest typowym lepem,a tagże według mojej filozofi-bardzo dobrym środkiem do skrócenia życia ludziom uczciwym i nie tylko-człowiek taki strasznie przeżywa kiedy w żywe oczy go rżną i oszukują i wtedy stres,stres czyli krótsze życie.Bardzo prosze-przestańmy być naiwni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”