''MOTOMASTER'' CENTRUM MOTOROWE Dulowa

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
Gucio33
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lis, 2008

''MOTOMASTER'' CENTRUM MOTOROWE Dulowa

Post autor: Gucio33 » sob 26 gru, 2009

Jak w temacie chciałem zasięgnąć opinii na temat salonu i serwisu czy ktoś z okolic tam serwisuje czy warto ?

matmys
Posty: 2
Rejestracja: wt 02 lut, 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: matmys » wt 02 lut, 2010

Byłem tam raz i więcej nie pojadę, a właściciela jak spotkam to mu pokaże, które pół dnia dłuższe.

Gucio33
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lis, 2008

Post autor: Gucio33 » śr 03 lut, 2010

Dzięki za odpowiedź za dużo nie wniosła do tematu za lakoniczną wzmianką .

matmys
Posty: 2
Rejestracja: wt 02 lut, 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: matmys » śr 03 lut, 2010

prosze bardzo niema za co

alegratka
Posty: 1
Rejestracja: sob 30 mar, 2013

Re: ''MOTOMASTER'' CENTRUM MOTOROWE Dulowa

Post autor: alegratka » sob 30 mar, 2013

SERDECZNIE POLECAM!!!
Bardzo duży wybór motorów, quadów, ubrań. Przystępne ceny. Świetna jakość. Artykuły są firmowe, a nie jakaś chińszczyzna. Łatwy kontakt z właścicielem.
Jestem zadowolony z warsztatu. Obsługa klienta na najwyższym poziomie robota wykonana solidnie bez żadnych problemów wszystko w pełnym profesjonalizmie, a co najważniejsze szybko i nie drogo. Jeszcze raz polecam! :D

miro12a
Lucky ATV Team
Posty: 204
Rejestracja: wt 04 gru, 2012
Quad:: Taki fajny
Lokalizacja: Myślenice

Re: ''MOTOMASTER'' CENTRUM MOTOROWE Dulowa

Post autor: miro12a » sob 30 mar, 2013

Opinie są podzielone. Jak kolega kupował KQ, na firmę, to ciuch: byty, gogle itp wliczył mu w koszty quada tak że na fv był sam quad. Był super zadowolony, ale jak quad gasł, to quada mimo zapewnienia o gwarancji, nie udało mu się naprawić, mało tego, naciągnął go na dodatkową kasę niby że regulator napięcia padł który został uszkodzony z winy użytkownika (dodatkowe halogeny). Poprawiliśmy kable od regulatora do aku i wszystko wróciło do normy. Osobiście nie darzę gościa sympatią, sprawia wrażenie cwaniaczka, ale to są tylko moje odczucia, a z tym bywa różnie.

xErnestox
Posty: 1
Rejestracja: czw 18 lip, 2013
Kontakt:

Re:

Post autor: xErnestox » czw 18 lip, 2013

matmys pisze:Byłem tam raz i więcej nie pojadę, a właściciela jak spotkam to mu pokaże, które pół dnia dłuższe.
Najlepszy post ever :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”