kingway jonathon 250 manual, ciężko odpala i gaśnie

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

kingway jonathon 250 manual, ciężko odpala i gaśnie

Post autor: lalenty » pt 22 sty, 2010

witam serdecznie mam problem dotyczący chyba zapłonu: odpali mi tylko wtedy kiedy jest zimny, po chwili zaczyna strzelać i nierówno chodzić, ale nie wiem czy strzela w gaźnik czy w wydech ale chyba w wydech ponieważ po chwilowym działaniu mam aż czerwone od gorącej temperatury kolanko wydechu, chodzi tylko dosłownie chwile do momentu rozgrzania a potem już nie da sie go w ogóle odpalić... jedynie po długim bardzo czasie albo najlepiej na drugi dzień da rade zapalić... co to może być chłopaki?? pomózcie bo już czekam na tą jazde około roku i nikt mi nie może pomóc :( pozdrawiam wszystkich

mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » pt 22 sty, 2010

kolego z tego co piszesz to trochę zalatuje tym że silnik się przyciera,jak tam z chłodzeniem ?? sprawdź zawory !!

Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

Post autor: lalenty » sob 23 sty, 2010

chłodzenie w pożądku, chłodnica szczelna

Awatar użytkownika
michał
Posty: 230
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: michał » ndz 24 sty, 2010

Cześć

Na początek zmień świecę, w chinolach często padają zwłaszcza te oryginalne. Jeśli dalej nic to wyreguluj zawory i ustaw porządnie gaźnik. To powinno pomóc.

Pozdrawiam Michał
Piszę poprawnie po polsku.

Awatar użytkownika
lalenty
Posty: 9
Rejestracja: czw 07 sty, 2010
Lokalizacja: Kwieciszewo

Post autor: lalenty » sob 06 lut, 2010

świeca nowa NGK gażnik też wyregulowany nie wiem co dalej. mi to raczej wygląda na zły zapłon ale przecież nie ma tam ustawień zapłonu przy magnecie i cewkach... może moduł zapsuty?? :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”