Proszę o pomoc z wyborem

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
rafaelem
Posty: 2
Rejestracja: sob 06 gru, 2008
Lokalizacja: opolskie

Proszę o pomoc z wyborem

Post autor: rafaelem » śr 20 sty, 2010

Witam!
Chciałbym się poradzić was jak doświadcznoych quadowców co mam kupic bo planuje wkońcu zmiane dotychczas posiadalem chinskiego quada 200 z kardanem.
Obecnie doszedłem do wniosku że potrzebuję quada do użytku mianowice do transportu drewna z lasu na przyczepie. Poradźcie mi na co zwraca się uwagę aby takiego quada kupić, co jest ważne, co jest potrzebne aby taki quad miał. Do wyboru mam quady Honda 350 4x4, kawasaki KLF300, Honda Fourtrax 350, Yamaha Big Bear.
Orientowałem się w cenie, do 8 tyś zł takiego quada jestem w stanie kupić, oczywiście nie jest to nowośc, ale takie coś by mi odpowiadało :D
PROSZĘ WAS O POMOC

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » śr 20 sty, 2010

poszukaj na forum informacji co ogólnie trzeba sprawdzić przy kupnie używanego quada, było to gdzieś ładnie opisane, a także był artykuł o tym w quadziku...
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » czw 21 sty, 2010

jezeli quad ma pracowac w lesie, rozumiem, ze bedzie mu tam ciezko to zdecydowanie polecam albo BigBear'a 4x4 albo Hondzie od 350 4x4, a to głownie z uwagi na polautomatyczna skrzynke i doskonale wykorzystywanie mocy silnika poprzez zabwe przelozeniami...
.:GALEON:.

rafaelem
Posty: 2
Rejestracja: sob 06 gru, 2008
Lokalizacja: opolskie

Post autor: rafaelem » czw 21 sty, 2010

a co z kawasaki 4x4 wchodzi też w grę?
Wlaśnie przesiadam się z sportowego na przeprawowy.
Jeszcze mam takie male pytanie jakie te quady przeprawowe osiągają prędkości? :D

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » czw 21 sty, 2010

jeżeli myślisz o kawasaki półautomatach ze stałym napędem na 4 koła, to jest to bardzo leciwy ze słabym dostępem częściowym sprzęt, jak na Polskie warunki... to już lepiej równie starą hondzię...
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”