Mam was serdecznie dość!!! :)

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
ODPOWIEDZ
Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » sob 26 wrz, 2009

Atyfanie jednak, że jak byś poczytał trochę forum, wiedział byś, że nie wszyscy quadowcy to wandale i chamy. Jest wiele proekologicznych inicjatyw quadowych jak np. sprzątanie lasów, dokarmianie zwierząt, pomoc w nadleśnictwach, zgłaszanie dzikich wysypisk itp.
Jak chcesz coś zmienić w tej kwestii uczestnicz w życiu forum, edukuj i uświadamiaj nasze środowisko, a nie obrażaj. Napiętnuj złe zachowania quadowców, podawaj na forum nr rej. łamiących prawo.
Drogi kolego Tede74. Po przeczytaniu wypowiedzi twoich kolegów quadowiczów, zapewne zrozumiesz, że problem jest naprawdę poważny.

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » sob 26 wrz, 2009

Podziwiam Cię cała sobota przed kompem na forum quadowym :shock: :lol: :lol: . Że Ci się chce pisac takie długie posty :wyśmiewacz:
Chce mi się drogi kolego, jak najbardziej mi się chcę. I będzie mi się chciało, póki coś się w tym temacie nie zmieni.

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » sob 26 wrz, 2009


Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » sob 26 wrz, 2009

A tak z czystej ciekawości, spychaliście quady ze skarp, wrzucaliście do sadzawek, wykrecaliście wętylki masz już ich cały kufel i nigdy żadnego sprzeciwu nie było ????. jest was kilku i wyłapujecie pojedyńczych raiderów???? Nie mogę tego pojąc ????
... inne hobby to tylko wymówka :)

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » sob 26 wrz, 2009

A tak z czystej ciekawości, spychaliście quady ze skarp, wrzucaliście do sadzawek, wykrecaliście wętylki masz już ich cały kufel i nigdy żadnego sprzeciwu nie było ????. jest was kilku i wyłapujecie pojedyńczych raiderów???? Nie mogę tego pojąc ????
Oczywiście, że był. Jakby tobie spychali pojazd ze zbocza, albo wykręcali wentyle też byś protestował.

Jest nas kilkunastu, ale zazwyczaj chodzimy w góry w górach po kilku chłopa, zależy kto ma czas, zaznaczam, że nie chodzimy tylko po to, żeby łapać quadowców, czy motocyklistów, ale jak się jakiś nawinie.... :) I proszę nie robić ze mnie chuligana, bo jedyne straty poza materialnymi, jakie ponosi nasza "ofiara" to ujma na honorze :) Zajmujemy się pojedynczymi delikwentami, z większą grupą siłą rzeczy byśmy sobie rady nie dali. Może jeśli się kiedyś wybierzemy wszyscy to i grupy zaczniemy łapać. Czemu nie możesz tego pojąć?? Dziwi cie to?? Popatrz na zachowanie swoich kolegów. Przejdź się kiedyś jakimś popularniejszym szlakiem w Beskidach.

Tu masz najlepszą odpowiedź:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/moto ... 36608.html

http://serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,6574887.html

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » sob 26 wrz, 2009

Dla rozluźnienia atmosfery :) dowód że problem sięga już nawet samej góry :)

http://www.polityka.pl/u-quad-jaroslawa ... 248256,18/

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » sob 26 wrz, 2009

Ogółem macie fajną zabawę :)
Gorzej jak trafisz na takich kilkunastu co Was quadem przewiozą po lesie :)

Ja już się odłączam od tego tematu bo i tak nie ma sensu dalej go toczyć - nie jesteś w stanie przyjąć jakichkolwiek argumentów.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » sob 26 wrz, 2009

Wszedłem, czytam i trochę oczom nie wierzę... Ale jestem dziś na quadowej imprezie integracyjnej, odbywającej się legalnie na terenach prywatnych ze wszystkimi pozwoleniami, policja również jest poinformowana o imprezie, więc daleki jestem od denerwowania się...

Po pierwsze Antyfan proszę popraw się ze słownictwem, bo inaczej zostaniesz zbanowany. Całe szczęście na Forum mamy Cenzurę słów i pewne słowa zostały wygwiazdkowane z automatu. Rozumiem, że przemawiając przez Ciebie wielkie emocje, ale skup się przede wszystkim na faktach i konkretach.

Proszę również quadowców wypowiadających się w tym temacie o przemyślenie swoich wypowiedzi - nie dajcie się prowokować, bo emocje nie są tu dobrym doradcą...

Życzyłbym sobie, żeby ten temat dalej się rozwijał ale w sposób konstruktywny a nie destruktywny.

P.S.
Metody stosowane przez Antyfana na pewno nie są akceptowalne i myślę że spokojnie podlegają pod paragraf.
Wracam do integracji z quadowcami... Pozdrawiam z Ogrodzieńca...
Póki co quadowa emeryturka :)

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » sob 26 wrz, 2009

Ogółem macie fajną zabawę :)
Rewelacyjną :) Mówię ci ubaw po pachy.... Gdybyś widział tego gościa w błocie........ jak on się rzucał..... mówię ci....
Ogółem macie fajną zabawę :)
Gorzej jak trafisz na takich kilkunastu co Was quadem przewiozą po lesie :)
Jeszcze się nikomu nie udało, co nie znaczy że się nie uda. No cóż. Czasem trzeba dostać po gębie, żeby coś zmienić.
Ja już się odłączam od tego tematu bo i tak nie ma sensu dalej go toczyć -
Pokazanie pleców jest najłatwiejszym rozwiązaniem, jeśli nie ma się niczego do powiedzenia.
nie jesteś w stanie przyjąć jakichkolwiek argumentów
Sensowne argumenty jak najbardziej przyjmuję, niestety z waszej strony dotychczas żaden taki argument nie padł.

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: tede74 » sob 26 wrz, 2009

Przeczytajcie TO
ZE ZROZUMIENIEM!!!
A punkt 1,2 i 8 po pięć razy!!!
O co wy walczycie? Przecież każdy rękoma i nogami pod takim kodeksem się podpisuje. A jak ktoś zwróci uwagę to jest be.
Fakt, że Antyfan nie przebiera w słowach i czynach, ale walczy o to, co sami powinniśmy przestrzegać. Jak jakiś quadowiec napisze, że widział wariatów szalejących między ludźmi na szlaku na quadzie, czy crossie to poklask, a jak osoba postronna o tym napisze to wróg. Jesteście strasznymi hipokrytami i wstyd mi za was.
:I love POLARIS:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”