Śląsk i Zagłębie, miejscówki i tory

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
romeck
Posty: 111
Rejestracja: śr 26 mar, 2008
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Śląsk i Zagłębie, miejscówki i tory

Post autor: romeck » ndz 13 kwie, 2008

Proszę o umieszczanie postów o miejscach gdzie można spokojnie pojeździć w regionie Śląska i Zagłębia
proponuję zamieszczać nie tylko miejscówki i tory, ale i krótkie opisy tras turystycznych , czy ciekawych, wartych obejrzenia z perspektywy kanapy quada miejsc

byłem dzisiaj na torze crossowym w mojej okolicy ale muszę zasięgnąć opinii właściciela
czy mogę podać lokalizację na forum, jak tylko otrzymam pozwolenie zamieszczę mapkę

jeśli ktoś jeździ (a ktoś na pewno bo widziałem ślady) po piaskowni Pogoria IV proszę o info na temat tego terenu (czy można śmigać na legalu czy gonią :głupol: )
brak filozoficznych podpisów do podziału...

stajenka: SP 300U, czasem miśki 660 i 700

romeck
Posty: 111
Rejestracja: śr 26 mar, 2008
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: romeck » pt 23 maja, 2008

TOR CROSSOWY Strzyżowice:
dojazd od strony głównej ulicy w Strzyżowicach, należy wjechać w uliczkę prowadzącą do Kościoła Parafii Narodowo-Polskiej
na razie bezpłatnie i w trakcie budowy, ale niebawem po zakończeniu formowania zostaną wprowadzone opłaty
podobny tor znajduje się w Sławkowie, zaraz zamieszczę jakieś zdjęcia
Ostatnio zmieniony śr 04 cze, 2008 przez romeck, łącznie zmieniany 1 raz.
brak filozoficznych podpisów do podziału...

stajenka: SP 300U, czasem miśki 660 i 700

przemek1975
Posty: 4
Rejestracja: wt 20 maja, 2008
Lokalizacja: katowice

Post autor: przemek1975 » czw 29 maja, 2008

a czy ktoś wie kiedy będzie otwarty tor w chorzowie w parku od strony siemianowic?

romeck
Posty: 111
Rejestracja: śr 26 mar, 2008
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: romeck » śr 04 cze, 2008

nic nie słyszałem na temat ale popytam...

zarąbisty tor crossowy jest w Mysłowicach, duży i przestronny dostosowany do różnych poziomów umiejętności ale raczej nie dla przeprawówek, kilka winkli, ostrych podjazdów i hopki wyciskają przy odpowiednim zaangażowaniu wiaderka potu :oklaski: ... polecam
tor podobno płatny (15-20 ziko od maszyny za dzień śmigania ale jakoś nikt nas nie ścigał o kase :roll: ) widać że ktoś sie nim opiekuje bo pojawiają się nowe elementy "wystroju", wokół toru nie brakuje miejsca dla początkujących, a nawet jest przygotowana na uboczu ośla łączka
słowem kupa frajdy. po 4 godzinach namiętnego upalania człowiek nie ma siły wejść pod prysznic :jupi:
Załączniki
TOR MYSŁOWICE<br />ulubiony winkielek :) duuuużo kurzu!!
TOR MYSŁOWICE
ulubiony winkielek :) duuuużo kurzu!!
TOR MYSŁOWICE<br />ciekawa pętelka na zboczu
TOR MYSŁOWICE
ciekawa pętelka na zboczu
TOR MYSŁOWICE<br />i troche kurzu...
TOR MYSŁOWICE
i troche kurzu...
TOR MYSŁOWICE<br />œwieży element toru w górnej jego częœci
TOR MYSŁOWICE
œwieży element toru w górnej jego częœci
TOR MYSŁOWICE<br />miejsca wokół toru jest dużo i jak widać po œladach aktywnoœci jest ono wykorzystywane
TOR MYSŁOWICE
miejsca wokół toru jest dużo i jak widać po œladach aktywnoœci jest ono wykorzystywane
brak filozoficznych podpisów do podziału...

stajenka: SP 300U, czasem miśki 660 i 700

romeck
Posty: 111
Rejestracja: śr 26 mar, 2008
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: romeck » czw 05 cze, 2008

NO DUST -> NO FUN !!

praktycznie co tydzień (jeśli pogoda i obowiązki pozwolą) montujemy ekipę (6-8 osób i 3-4 quady) i wbijamy w niedzielę do południa na którąś z okolicznych miejscówek, preferujemy miejsca w miare bliskie Będzinowi (gdzie da się szybko dojechać gadem) ale w razie czego organizujemy przyczepy i śmigamy w teren

obiecywane foty toru w Strzyżowicach... poniżej :figielek:

TOR STRZYŻOWICE
brak filozoficznych podpisów do podziału...

stajenka: SP 300U, czasem miśki 660 i 700

przemek1975
Posty: 4
Rejestracja: wt 20 maja, 2008
Lokalizacja: katowice

Post autor: przemek1975 » pt 06 cze, 2008

wlasnie się dowiedziałem że tor off roadowy w parku chorzowskim w tym roku nie powstanie :( a w gazetach 2 miesiące temu pisali ze otwarcie będzie 15 maja ba nawet mialy byc zawody jakieś w lipcu

Hondzias1221
Posty: 5
Rejestracja: wt 04 sie, 2009
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: Hondzias1221 » wt 04 sie, 2009

romeck,
Witam romeck mozesz mi podac namiary na ten tor crossowy w myslowicach gdzie on sie znajduje bo chcialbym na crossiku posmigac
^^^^

kaper89
Posty: 1
Rejestracja: sob 19 wrz, 2009
Lokalizacja: Suszec

Post autor: kaper89 » sob 19 wrz, 2009

Macie może namiary na tor w mysłowicach?? I czy dam tam rade 110 dużom??ponieważ syn chce tez jechac :P

sterni
Posty: 4
Rejestracja: śr 26 sie, 2009
Lokalizacja: Imielin
Kontakt:

Post autor: sterni » śr 30 wrz, 2009

ten tor w Mysłowicach to chyba zarośnięty i zaniedbany z tego co gdzieś czytałem.

cicio
Posty: 7
Rejestracja: śr 02 wrz, 2009
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: cicio » śr 30 wrz, 2009

Tor na mysłowicach jest nabiezaco użytkowany przez cross-y i quady i jest według mnie jednym z najlepszych na śląsku.
W zeszła sobote upalelm na torze w strzyżowiacach i tej jest relwelacyjny , chociaż nie które nawroty prosza sie o ingerencje koparki.
Ale np. do skoków jak dla mnie lepszy jest tor strzyzowicki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”