Quadzik - polski magazyn o quadach

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » wt 24 lut, 2009

:D ja to wątpliwości nie miałem żadnych :ok: i w ciemno walę 3:0 i zapraszam do kupna gazetki w salonie marki "P"

ps.starych bywalców zapraszam po odbiór bez kasy :wink: to dla was ta prenumerata :bezradny:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » wt 24 lut, 2009

w ATV czegoś brak, jak dla mnie
Też odnoszę to wrażenie. ;)
Brakuje na pewno przyzwoitej oprawy graficznej.
Bez żadnych wątpliwości 2:0. :ok:
Pozdrawiam Mikołaj

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » wt 10 mar, 2009

Marcowy numer przyjechał właśnie z drukarni...
Dziś poleci do prenumeratorów - mam nadzieję, że Poczta Polska zrobi to w ekspresowym tempie :)

Czwartek 12.03.2009 jest pierwszym dniem sprzedażowym, więc zapewne numer zacznie pojawiaać się w Empikach, salonikach Kolportera oraz w wybranych salonach quadowych.

Więcej info co znajdziecie w środku marcowego Quadzika niebawem...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

Post autor: TomekD » wt 10 mar, 2009

czekaaaamm niecierpliwie. :ok:
KQ750axi

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » wt 10 mar, 2009

Marcowy numer przyjechał właśnie z drukarni...
Dziś poleci do prenumeratorów - mam nadzieję, że Poczta Polska zrobi to w ekspresowym tempie :)
To jeszcze na Quadziku należało by zaktualizować banerek że marcowy
numer już jest :)
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Quadzik – polski magazyn o quadach nr (3) 2/2009

Post autor: Grzegorz Głowienka » śr 11 mar, 2009

Quadzik – polski magazyn o quadach nr (3) 2/2009

Od kiedy będzie można kupić magazyn QUADZIK?
Numer marcowy (3) 2/2009 QUADZIK – polski magazyn o quadach wchodzi do sprzedaży od 12.03.2009 roku

Gdzie będzie można kupić magazyn QUADZIK?
- Prenumerata - najpewniejszy sposób otrzymania magazynu QUADZIK bezpośrednio do domu
- Wybrane salony quadowe – zobacz listę salonów
- KOLPORTER – sieć sprzedaży Kolportera
- EMPiK – cała sieć salonów w Polsce
- Zawody i imprezy quadowe – wszędzie tam, gdzie zobaczycie ekipę QUADZIKA zapytajcie o najnowszy numer…

Co znajdziesz w magazynie QUADZIK nr (3) 2/2009?
W marcowym numerze dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach przetestowaliśmy jak zwykle 4 quady. Sprawdziliśmy czy Gotowiec Yamaha YFZ450R to rzeczywiście Zawodowiec. Kawasaki KVF750 4x4 przeciągnęliśmy przez wąwozy III Kaszubskiego Zwiadu, żeby sprawdzić do czego doprowadzi Brutalna siła. Driftowaliśmy, ale również próbowaliśmy zmusić do turystycznej jazdy quada Cectek Quadrift 500. Na koniec przetestowaliśmy quada za przyzwoite pieniądze - z jednej strony małego, bo pojemność silnika tylko 280 ccm, ale z drugiej strony ogromnego w swej wielkości – mowa tu o Gamax AX300.
Sprawdziliśmy przydatność terenową różnych akcesoriów quadowych m.in. GPSa Garmin 60CSX, opon do motocrossu GoldSpeed MXR/MXF. Przedstawiliśmy sposoby radzenia sobie z kapciem w terenie. Imprezowo zabraliśmy Was na drugą część wyprawy do Libii, przeprowadziliśmy przez Dakar 2009.

Oczywiście to nie wszystkie artykuły, które przygotowaliśmy...

Już dziś zamów PRENUMERATĘ dwumiesięcznika QUADZIK – polski magazyn o quadach.

Obrazek
Póki co quadowa emeryturka :)

arturQ
Posty: 157
Rejestracja: ndz 07 paź, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Wawa - Ząbki

Post autor: arturQ » śr 11 mar, 2009

A tak na marginesie gdzie mój nr 2
T-S-T

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 12 mar, 2009

arturQ:
A tak na marginesie gdzie mój nr 2
Został wysłany 3 marca... Ale wiesz Arturze, z Zielonki do Ząbek jest straaaaaszenie daleko... Musisz zrozumieć Pocztę Polską... :figielek: Mam tylko nadzieję, że marcowy numer nie wyprzedzi styczniowego w drodze do Ciebie...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
gkasp
Posty: 58
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Komorów

Post autor: gkasp » pn 16 mar, 2009

witam serdecznie

Jak wszyscy inni, ja również oczekuję na kolejny numer ulubionej gazety :I love QUADZIK:

Jednocześnie chodzi mi po głowie pomysł na poszerzenie oferty a właściwie dywersyfikacja kanałów informacyjnych związanych z quadami :).

Rozumiem, że dopiero trzeci numer w sprzedaży... ale czy zastanawiacie się nad kolejnymi drogami "ekspansji" ?
Mam na myśli "wszędobytną" telewizję.
Zdaję sobie sprawę, że coraz bardziej TRENDY jest "niemienie" odbiornika TV w swoim "kwadracie" - ale większość zjadaczy chleba - a zatem i większość quadzikowców - takowy sprzęt posiada.

Może wyodrębniony kanał ogólnopolski :haha: na ten moment to zbyt wiele...
ale czy ktoś z "Braci Założycieli", zastanawiał się nad możliwością ramowego (znaczy cyklicznego - raz na miesiąc/raz na tydzień/codziennie) pojawiania się interesującej nas tematyki np. w TVN Turbo ?

Mam nawet pomysł na oryginalną nazwę programu :mrgreen: - QUADZIK

Zapewne jakiś alians z w/w TV jest możliwy.

Tylko czy sił i czasu wystarczy aby wszystkie aktywności ogarnąć...

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 16 mar, 2009

Mam informację, że dopiero dziś prenumerata numeru marcowego zaczyna dochodzić do szczęśliwców w Warszawie...

Co do programu TV... To oczywiście plany były już w 2007 roku... Uczestnicy III edycji Filmowej Przeprawy z Quadzik.pl mieli możliwość obejrzenia odcinka pilotażowego cyklicznego programu o quadach - program miał tytuł QuadExtreme... To nie było przedsięwzięcie tylko Quadzikowe, bo oprócz tego jeszcze kilka osób z branży w tym uczestniczyło... Ale z uwagi na niezbyt duże - w tamtym czasie - zainteresowanie mediów takim tematem, projekt został wstrzymany...

Póki co Quadzik ogarnia internet i czasopismo - musi to Wam na razie wystarczyć...
Póki co quadowa emeryturka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”