Pilnie poszukiwany quadowiec - potrzebna pomoc!!!

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Pilnie poszukiwany quadowiec - potrzebna pomoc!!!

Post autor: stahoo » pn 02 lut, 2009

Witam,

pilnie poszukuje kontaktu do osoby (okolice Konstancina) jezdzacego na niebieskiej YFZ350/Raptor350, w zeszlym roku spotkalismy sie w okolicy Czarnowa, a potem siedzielismy i polatalismy na torze SSQuad przy okazji jazdy YFM250 i YFZ450 - bylo wspolne latanie na torze...

Osoba ta informowala, ze ktos (Audi Quadtro) podawal sie za wlasciciela tego pola, chcial od niej (oraz motocyklisty chyba na Suzuce) nielegalna oplate na jazde w wysokosci 20 PLN oraz straszyl ich strzelba... i wygonil z miejsca, z ktorego wygonic nie mial prawa!

sytuacja sie powtorzyla, tyle, ze tym razem gosciu rafil na wlasciciela ziemi, czyli na mnie... sprawa zostala skierowana na Policje, mnie tez grozil bronia i chcial wyludzic pieniadze za rzekome "przywlaszczenie sobie jego terenu", co jest niezgodne z prawda...

bardzo potrzebny kontakt do wymienionego powyzej quadowca, nie wiadomo, ile osob, taki czlowiek straszyl, Wiem, kim jest ta osoba, bo byla na tyle beszczelna, aby dac mi swoja wizytowke i cyt.: "zadzwonic do niego z propozycja zadoscuczynienia bo on ma strzelbe i mnie rozummu nauczy"... Koles nalezy do koła łowieckiego i mu przeszkadza, ze na mojej ziemi nie moze odstrzeliwać zwirzat, ktore przychodza do wodopoju, ktory tez jest moja wlasnoscia...

Sami wiecie jak powazna jest ta sytuacja, dla mnie kontakt do ww. ridera bedzie dodatkowym wsparciem przy prowadzeniu rozmow z niebieskimi, Nikt za nami nie przepada, ale nikt nie bedzie nas strzaszyl, ze nas zastrzeli, albo jak to mialo miejsce rozwieszal drutów kolczastych na wysokości klatki w moim lesie na mojej prywatnej ziemi, oznaczonej, jako teren prywatny...

tylko zwarta zacisniona akcja (ponad podziałami) moze doprowadzic do tego, ze bandyta i wyludzacz zostanie ukarany, a kolejni [shadow=red]potencjalni zabojcy[/shadow] quadowców beda sie dwa razy zastanawiac!

licze na Wasza pomoc, DZIEKI...!!!

Marcin Stachura
tel. 0507-047-421
ssquad@ssquad.pl
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
wojtekssquad
Posty: 13
Rejestracja: sob 22 mar, 2008
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Kontakt:

Post autor: wojtekssquad » pn 02 lut, 2009

ten koles dzwonil kiedys do mnie kilka razy w sprawie integracji ale nie zapisalem jego numeru...
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » pn 02 lut, 2009

jest postep! jestesmy na swierzo po rozmowach z dzielnicowym...
podejmuje dzialanie. Poinformowalismy o szkodach, ktore sa wyrządzane, wyrywaniu opon, spaleniu wiaty, celowym usuwaniu oznaczen i tablic informacyjnych...

to co jest pozytywne, to fakt, że dzielnicowy mieszka w poblizu i bardzo podoba sie mu ideologia, zeby ludzie (z naciskiem na nieletnich) jezdzili w przygotowanym do tego terenie a nie gdzie popadnie, dlatego czujemy, ze mamy w nim sprzymierzenca, zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja dalej...
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » pn 02 lut, 2009

Trzymam kciuki. :ok:
Pozdrawiam Mikołaj

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » śr 04 lut, 2009

Stachu.... a może by Audi puścić z dymem? 8)
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » śr 04 lut, 2009

:no no no: arecki
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » czw 05 lut, 2009

dlaczego zawsze ja mam problemy...? :bezradny:

jestem jak Kosciuszko...? troublemaker...? :kłótnia:
.:GALEON:.

Poriqq
Posty: 11
Rejestracja: pt 10 kwie, 2009
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Poriqq » wt 14 kwie, 2009

Hmmm ... Sorki za refresh 2 miesieczny, ale jak skończyła się sprawa ?
"A kiedy byłem już na samym dnie usłyszałem tylko cichy szept "Hail ?" "

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » śr 15 kwie, 2009

sprawa sie na razie nie skonczyla... jak znajdzie sie czlowiek o ktorm pisalem wczesniej to znacznie przyspieszy - na razie sprawa stoi... :(
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”