[KZ] IV KASZUBSKI ZWIAD 17-19.04.2009

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » czw 29 sty, 2009

Byle nie drapiącym bo tego nie zniosę :buźki:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

shaybaoffroad
Posty: 102
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Bemowo Piskie

Post autor: shaybaoffroad » czw 29 sty, 2009

spoko , puszek będzię najwyższej jakości . antyalergiczny :pocieszacz:
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...

Awatar użytkownika
suzuw
Posty: 132
Rejestracja: wt 13 sty, 2009
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: suzuw » czw 29 sty, 2009

Panowie jak już wspomniałem czekam na Wasze propozycje w sprawie roztrzygnięcia kolejności na liście zwycięsców w przypadku równej ilości punktów. Nie chcemy zmieniać zasady że nie mierzymy czasu przejazdu gdyż pośpiech często prowadzi do wypadków a przecież nie oto nam chodzi (mamy się dobrze bawić :ok: )
pozdrawiam Włodek Elbląg

Awatar użytkownika
denis
Posty: 102
Rejestracja: śr 31 paź, 2007
Lokalizacja: legionowo

Post autor: denis » czw 29 sty, 2009

cytuję kilka słow mojego kolegi po tym jak mu posłałem link do wyników, myślę że to doskonała propozycja odnośnie dodatkowego rozstrzygnięcia:

" cos slaby regulamin, ze nie dalo sie zwyciezcy wylonic.
Za co te punkty sie przyznaje?
zderzenie z drzewem, pelne zanurzenie, skok quadem przez ognisko,lepszy fikolek....? :-) "

mi pasuje zwlaszcza skok quadem przez ognisko- fotorelacje byłyby dosłownie wybuchowe :D
VINSON 500

Awatar użytkownika
suzuw
Posty: 132
Rejestracja: wt 13 sty, 2009
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: suzuw » czw 29 sty, 2009

Denis sądząc po wypowiedzi będziesz pierwszy który będzie skakał przez ognisko ale ten kto je rozwali rozpala od nowa :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Adamiak Jarosła
Posty: 148
Rejestracja: pn 29 sty, 2007
Lokalizacja: Świecie
Kontakt:

Post autor: Adamiak Jarosła » czw 29 sty, 2009

Może coś w rodzaju OS-u w rajdach WRC. Ale o długości kilku kilometrów,bez błota( każdy kolejny ma trudniej) trawersów. Tylko szybka techniczna jazda. Może na GPS-a lub na roadbook. Chociaż tu akurat każdy następny ma łatwiej bo jedzie po śladzie.Pod warunkiem że poprzednicy nie pomylili się.
Na "II Nocy z Grizzly" pojechaliśmy na czas tor motocrossowy o długości ok 1,7 km.
Osiągane czasy naprawdę różniły się bardzo (może dlatego że była to impreza czysto towarzyska - moje 40 urodziny ).

Awatar użytkownika
dziki
Posty: 68
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007
Lokalizacja: Z Buszu !

Post autor: dziki » czw 29 sty, 2009

Moim zdaniem sprawa jest prosta osoba która wraca z kompletem pieczątek do bazy jako pierwsza tak jak to miało miejsce podczas III KZ jest Zwycięzcą a kolejni którzy wracają do bazy z kompletem pieczątek zajmują następne miejsca.
W tym przypadku za zwycięstwem BUŁY przemawia fakt że jechał do końca bez przerwy sam bez pomocy kolegów .
Na pewno jazda w nocy w nieznanym terenie jest niebezpieczna ale znając BUŁĘ i jadąc z nim w teren wiem że CHŁOP wie co robi i ma doświadczenie w pokonywaniu niebezpiecznych przeszkód :ok:

Awatar użytkownika
denis
Posty: 102
Rejestracja: śr 31 paź, 2007
Lokalizacja: legionowo

Post autor: denis » czw 29 sty, 2009

Dziki:
osoba która wraca z kompletem pieczątek do bazy jako pierwsza
to oczywiscie najprostrze rozwiazanie. jednak jazda ciurkiem ponad 20 godzin przestaje byc fajna. nasz powrot i 4 h spania byly elelmentem wczesniej zaplanowanym. takze w trosce o wlasne bezpieczenstwo, poza tym przyjemniej sie jedzie po przebraniu w suche ciuchy.

os na czas tak ale jak najdluzszy...
czy w ostrodzie nie ma toru mx? nie wiem tylko na ile by to powiekszylo koszty...
Ostatnio zmieniony czw 29 sty, 2009 przez denis, łącznie zmieniany 1 raz.
VINSON 500

DA6VI6D
Posty: 4
Rejestracja: wt 16 wrz, 2008
Lokalizacja: KWIDZYN

Post autor: DA6VI6D » czw 29 sty, 2009

Witam
Jeszcze nie zdązyłem podziekowac za III ZK a juz proszę wciągnąć ekipę z Kwidzyna w liczbie czterech na IV ZK !!!
Z takimi organizatorami to w ciemno nawet na cały rok proszę zapisac Kwidzyn Team !!!
Wiec z podziękowaniem za ostatnią imprezę-do zobaczenia na następnych.

pozdrawiam
DA6VI6D

Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » czw 29 sty, 2009

No to jak jeszcze są miejsca, to skład ze Szczecina (taki jak na ZK II + jeden ) też się zapisuje
... inne hobby to tylko wymówka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”