Instrukcja obsługi LS 300

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Klocekkk
Posty: 7
Rejestracja: pt 09 sty, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Instrukcja obsługi LS 300

Post autor: Klocekkk » pt 09 sty, 2009

Witam nie wiem czy pisze w dobrym dziale wiec jak nie ten dział to z góry przepraszam.
Czy posiada ktoś może instrukcje obsługi do LS 300 w wersji elektronicznej po polsku ?
pozdrawiam

Awatar użytkownika
chuligan
Posty: 260
Rejestracja: wt 02 wrz, 2008
Quad:: Lucky Star 250
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa/Kozienice

Post autor: chuligan » pt 09 sty, 2009

Gdzie kupiłeś tego ls'a ?. Nie chce mi się wierzyć, że nie dostałeś instrukcji obsługi w języku polskim u autoryzowanego dealera.
Mimo to polecam stronę:
www.quady.eu
oficjalny importer Lucky Stara na Polskę.
ps. między nami, jak przejrzysz to forum, instrukcja obsługi będzie Ci potrzebna tylko i wyłącznie do rozpalania w kominku :rotfl:
pss. miłej jazdy :ok:
Lucky Star Sp 250 S
http://www.youtube.com/watch?v=6yKqLKipDXg

Klocekkk
Posty: 7
Rejestracja: pt 09 sty, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klocekkk » pt 09 sty, 2009

Hej LS`a kupiłem w gdańsku w sklepie Fan jet i nie posiadał on aktualnie polskiej intrukcji tylko po angielsku sporo z niej rozumiem ale chciałem sobie poczytać w ojczystym języku.
dzieki

Awatar użytkownika
chuligan
Posty: 260
Rejestracja: wt 02 wrz, 2008
Quad:: Lucky Star 250
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa/Kozienice

Post autor: chuligan » pt 09 sty, 2009

Strasznie to dziwne. No nic.
Rozwiejesz wszelkie wątpliwości wnikliwie przeglądając wątki dotyczące ls'ów. I nie ma tu większego znaczenia jeśli chodzi o 300 czy 250. Dodatkowo kilka bardzo wartościowych informacji związanych z eksploatacją znajdziesz:
www.lucky-team.pl
przetestowali na własnej skórze i nie pieścili się z tematem zbytnio. Czyli praktycy a nie amatorzy powieściopisarze jak ja :wyśmiewacz: .
Powodzenia.
Lucky Star Sp 250 S
http://www.youtube.com/watch?v=6yKqLKipDXg

Klocekkk
Posty: 7
Rejestracja: pt 09 sty, 2009
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klocekkk » pt 09 sty, 2009

Ok bede dzialal.
A powiedz mi jeszcze czy LS maja licznik motogodzin bo przeskakuje rozne opcje w moim i jakos nie widze nigdzie moto godzin.?

Awatar użytkownika
chuligan
Posty: 260
Rejestracja: wt 02 wrz, 2008
Quad:: Lucky Star 250
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa/Kozienice

Post autor: chuligan » pt 09 sty, 2009

Nie, nie posiada. Myślę, że w przypadku tego produktu jest to informacja całkowicie zbędna. W końcu to jest quad rekreacyjny więc nie utkniesz na długie godziny w błocie. Zrób sam solidny przegląd dokręcenia wszystkich śrub do których jesteś w stanie dotrzeć bez większej ingerencji. Łącznie z tymi które są pod kanapą. Tak na wszelki wypadek. Po 200km wymiana oleju w silniku. Do 1000 będziesz miał spokój. Resztę znajdziesz na forum. Powodzenia.
Lucky Star Sp 250 S
http://www.youtube.com/watch?v=6yKqLKipDXg

biki
Posty: 2
Rejestracja: pn 10 lis, 2008
Lokalizacja: wladyslawowo

Post autor: biki » sob 17 sty, 2009

Zastanawiam się jakiego qlada wybrać 300 czy 250,może ktoś mi coś doradzi. :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”