Budowa toru dla quadow

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
ODPOWIEDZ
drift_dario
Posty: 2
Rejestracja: pt 28 lis, 2008
Lokalizacja: solec kujawski/k bydgoszczy

Budowa toru dla quadow

Post autor: drift_dario » ndz 30 lis, 2008

Witam wszystkich i odrazu rzucam temat. wraz z kolegami chcemy zbudowac w bydgoszczy a dokladniej na osowej gorze tor dla quadow.nie daleko karczmy rzym,chodzi mi o wasze opinie jak powinien wygladac tor zeby byl ciekawy i przyciagal ludzi,bedzie rowniez wypozyczalnia,tagze bardzo posze o opinie,pomysly.mamy dzialke 6000m tagze chcemy storzyc istny raj quadowy z wasza pomoca :D pozdrawiami czekam.

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 01 gru, 2008

Ciężki sprzęt budowlany na początek, dobrze mieć 4 osiową wywrotkę, koparkę i spychacz. Sprawdź rodzaj gruntów jakie masz może się okazać, jeśli masz wszystkie zgodmy, żę ziemię możesz sprzedać np. pod nawwierzchnie z kostki, a za tko kupić piasek, lub wrzucić w to miesjce. Na początek zwiad i logistyka. Sami budujemy tor, ale ze względu na koszta prace chwilowo wstrzymane.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Awatar użytkownika
ŁySy
Posty: 123
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Paryż czyt. Pruszcz
Kontakt:

Post autor: ŁySy » śr 03 gru, 2008

to piszcie co i jak bo na wiosne biore sie tez za tor i to taki długiiii :twisted:

Miejce jest , ziemia z wykopuz z przywozem tyz bedzie, koparka bedzie po kosztach :twisted:

podpowiedzcie jak hopy rozzmiescic i jak ułozyc tor :?:
[b]www.Q3M.pl - Quady 3Miasto - ZAPRASZAMY [/b]

klad200
Posty: 8
Rejestracja: czw 31 sty, 2008
Lokalizacja: krosno

Post autor: klad200 » pn 12 sty, 2009

Witam macie chłopaki dobry pomysł ale ten tor naprawdę trzeba zrobić z głową.Ja już trochę prowadzę taki interes i co bądż widziałem.Większość ludzi którzy przyjeżdżają się zabawić zostawiają mózgi w domu i chcą się wyszaleć za wszelką cenę nie zważając na sprzęt ani na swoje zdrowie.Tak więc co mogę wam doradzić to dobry sprzęt ale mała pojemność a chopki nie za duże,niestety wypożyczając sprzęt na własnym torze ponosicie odpowiedzialność za najemców,podstawa to dobrze sformułowany regulamin i ubezpieczenia.Powodzonka :ok:

Awatar użytkownika
ŁySy
Posty: 123
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Paryż czyt. Pruszcz
Kontakt:

Post autor: ŁySy » pt 23 sty, 2009

z tym ze my juz robimy tor dla siebie i swoich przyjemnosci a nie pod np.wypozyczalnie :mrgreen:
[b]www.Q3M.pl - Quady 3Miasto - ZAPRASZAMY [/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”