pierwszy quad

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Quad_biker
Posty: 7
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008
Lokalizacja: Stg
Kontakt:

pierwszy quad

Post autor: Quad_biker » ndz 09 lis, 2008

Chciałbym kupić pierwszego quada do 4 tys co myslicie o nich do jazdy rekreacyjnej
http://moto.allegro.pl/item471210072_qu ... ml#gallery
albo http://moto.allegro.pl/item469481432_na ... 9_pln.html
który lepszy :myśl:
tylko nie piszcie ze sie rozpadnie za pierwszym zakrętem bo on ma byc do rekreacji (pole,las),a wy myślicie zawsze o zawodach :prosi: z gory dzieki

Seba
Posty: 41
Rejestracja: wt 07 sie, 2007
Lokalizacja: Ogrodzieniec
Kontakt:

Post autor: Seba » ndz 09 lis, 2008

Oby dwa to chinole, więc się nimi zbytnio nie pocieszysz. Lepszy jest ten drugi czyli bashan patrząc choc by na hamulce i ,że ma homologacje. Z własnego doświadczenia wiem, że już nigdy nie kupie chinola. Też tak myślałem że do lasu bedzie ok. I powiem ci że lepiej wstrzymaj sie z zakupem chinola. Quadów z miesiąc na miesiąc przybywa więc będą tańsze. Więcej godzin w garażu spędzisz niż w terenie.

Quad_biker
Posty: 7
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008
Lokalizacja: Stg
Kontakt:

Post autor: Quad_biker » ndz 09 lis, 2008

I tak myślałem żeby kupić quada dopiero w maju/czerwcu więc może Yamaha blaster będzie tańsza(szkoda że nie ma wstecznego). Jakiego quada byście jeszcze polecali w cenie blastera ?
Chyba się uzależniłem od quadów ;)BLASTER

Seba
Posty: 41
Rejestracja: wt 07 sie, 2007
Lokalizacja: Ogrodzieniec
Kontakt:

Post autor: Seba » ndz 09 lis, 2008

Tak. Yamaha Blaster to bardzo dobry quad. Mimo że ma poj. 200 to lepiej sobie radzi niż niektóre 300 chińskie. W cenie blastera mówiąc o quadzie używanym godny polecenia jest też polaris phoenix 200 lub Kymco 150.

KubaCK
Posty: 2
Rejestracja: czw 20 lis, 2008
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: KubaCK » czw 20 lis, 2008

Honda TRX 300 ex jest już dużo lepsza od Yamahy Blastera i ma wsteczny. Do tego w hondzie motor to cztero-suw, a yamaha z tego co wiem dwu-suw i trzeba dolewać oleje etc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”