Quadzik - polski magazyn o quadach

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » wt 04 lis, 2008

Do wszystkich, którzy myślą, że jeszcze do nich nie doszło apeluję o dokładne sprawdzenie skrzynki pocztowej, czy przypadkiem Quadzik nie schował się w jakimś zakamarku. :lol:
Na mnie czekał tam grzecznie przez jeden dzień.
Jak dla mnie oprawa graficzna bije na głowę konkurencje, wielki plus za to, że utworzyliście dział techniczny, artykuły przemyślane (widać, że autor miał koncepcję). Mam do Was jedną, wielką prośbę: przytyjcie! :wink: :mrgreen:
Pozdrawiam Mikołaj

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » śr 05 lis, 2008

Gazetke dostałem dzisiaj piękna pachnac
:P
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

brylant
Posty: 700
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Piaseczno/Sierzchów
Kontakt:

Post autor: brylant » śr 05 lis, 2008

jesłi tutaj można coś napisać na temat gazetki to chciałem bardzo podziękować za powstanie czegoś niesamowitego. Zajmuje sie poligrafią ok 12 lat i powiem że gazeta wydana na najwyższym poziomie składu, druku.

Perfekcyjna robota przypaliła mi sie cała kolacja jak zaczołem ją czytać, pełen szacunek.

Mam taką cichą nadzieje że chociaż troszke sie przyczyniłem robiąc kalendarz w zeszłym roku który wyszedł jak wyszedł ale coś dla nas było zrobione, teraz ta gazetka naprawde można powiedzieć że nasza pasja staje sie coraz bardziej medialna to jest b.duży sukces...

pozdrawiam z zamawiam prenumerate dożywotnio istnienia gazetki.
Yamaha Grizzly 700 black carbon
http://www.quadteam.pl

brylant
Posty: 700
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Piaseczno/Sierzchów
Kontakt:

Post autor: brylant » śr 05 lis, 2008

to jednak tu sie pisze

jesłi tutaj można coś napisać na temat gazetki to chciałem bardzo podziękować za powstanie czegoś niesamowitego. Zajmuje sie poligrafią ok 12 lat i powiem że gazeta wydana na najwyższym poziomie składu, druku.

Perfekcyjna robota przypaliła mi sie cała kolacja jak zaczołem ją czytać, pełen szacunek.

Mam taką cichą nadzieje że chociaż troszke sie przyczyniłem robiąc kalendarz w zeszłym roku który wyszedł jak wyszedł ale coś dla nas było zrobione, teraz ta gazetka naprawde można powiedzieć że nasza pasja staje sie coraz bardziej medialna to jest b.duży sukces...

pozdrawiam z zamawiam prenumerate dożywotnio istnienia gazetki.
Yamaha Grizzly 700 black carbon
http://www.quadteam.pl

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » śr 05 lis, 2008

No masz Ci los i brylant przez Quadzika głodny dziś spać pójdzie...
Do czego to jeszcze dojdzie, tylko żebyście swych kobiet nie zaczęli zaniedbywać słowami: kochanie dziś nie mogę bo QUADZIKA czytam :figielek:
Póki co quadowa emeryturka :)

brylant
Posty: 700
Rejestracja: pn 26 lut, 2007
Quad:: G7
Lokalizacja: Piaseczno/Sierzchów
Kontakt:

Post autor: brylant » śr 05 lis, 2008

teraz siedzie laptopa mam torszke dalej pomiędzy nami gazetka i moja żona która chodzi wokoło i nie będe pisał co mówi.
Naet naklejka magazunu już na quadzie widnieje.
Yamaha Grizzly 700 black carbon
http://www.quadteam.pl

Awatar użytkownika
sebfli
Posty: 4
Rejestracja: czw 12 cze, 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sebfli » śr 05 lis, 2008

witam,dziś po powrocie do domu otrzymałem niespodziankę w postaci gazetki,nprawde super lektura i bardzo miłe zakończenie dnia,dziękuje wsystkim tym którzy przyczynili się do powstania tej gazety i pozdrawiam Sebastian!!!
sebfli

grot
Posty: 209
Rejestracja: czw 08 lut, 2007

Post autor: grot » pt 07 lis, 2008

Grzesiu - gratulacje. Właśnie o to chodziło. Oczywiście nigdy nie jest tak, że nie może być lepiej ale tak dobrego pierwszego numeru dawno nie widziałem.
Konkurencja zupełnie się pogubiła. Widać, że działali pod presją czasu ( być pierwszym za wszelką cenę ) ale efekt jest straszny. Zupełnie nie poukładane i bardzo chaotyczne.
Jeszcze raz gratuluję i życzę drogich reklam. :oklaski:
KQ 700

Awatar użytkownika
michał
Posty: 230
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: michał » pt 07 lis, 2008

Do mnie jeszcze nie dotarło :(
Ale myślę ze będze ok!
Piszę poprawnie po polsku.

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » pt 07 lis, 2008

Odebrałem wczoraj i powiem tak : JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM.

Żeby nie było przykro Areckiemu nie będę się wypowiadał nad zawartością magazynu.

Chciałbym natomiast pogratulować Grzegorzowi. Naprawdę kawał dobrej roboty.
Świetna szata graficzna a papier pierwsza klasa i to za naprawdę przystępną cenę.

Gratuluję takiego zapału i konsekwencji w dążeniu do celu oraz do realizacji swoich marzeń.
Ogromny szacunek za odwagę w wydaniu magazynu "lub czasopisma" :lol: o tak trudnej i jakby nie było niepopularnej tematyce w wydaniu papierowym.

Gigantyczne BRAWO !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”