Nadarzyn

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nadarzyn dr.Max
Posty: 27
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Post autor: Nadarzyn dr.Max » ndz 12 paź, 2008

Tomek, serdeczne dzięki za doping. Dziękuję również Twojemu synowi. Zabawa była człkiem fajna. Cieszę się, że wziąłem udział w tym wyścigu. Jednak jestem przekonany , że zrobiłem to dwa razy - pierwszy i ostatni. Nie ma sensu katować maszyny w podobnych wyścigach. Zawieszenie dostaje za mocno w kość. Jestem zwolennikiem przeprawowych wyczynów. Dla mnie liczy się fajne towarzystwo ludzi chętnych do tego, żeby sobie pomagać i asekurować na wzajem w ciężkim terenie. Zabawa o jakiej piszę ma inny klimat. Współzawodnictwo jest fajne ale nie w wydaniu tak ciężkich maszyn i już z nazwy przeznaczonych do czegoś innego. Nagrodę fer play dostał mój kolega. I przykre bo przypłacił to dużym zniszczeniem obu lewych błotników. Koledzy w ferworze walki , jeden po drugim prześliznęli się po nim kiedy ratował "wtopielców". Ogólnie impreza bardzo fajna. Jestem za tym aby częściej bawić się razem. Osobiście dziękuję organizatorom i namawiam do organizowania podobnych imprez. Cieszę się że mogłem tam być razem z innymi. Pozdrawiam wszystkich czytających nasze forum.
Załączniki
Fajna była to walka ...
Fajna była to walka ...
dr.Max

pipiok15
Posty: 7
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: grodzisk maz

Post autor: pipiok15 » czw 16 paź, 2008

Witam jestem nowy !!!! kiedy wpadacie na kuklowke moze w sobote o 12 ??

Awatar użytkownika
Nadarzyn dr.Max
Posty: 27
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Post autor: Nadarzyn dr.Max » czw 16 paź, 2008

Witaj. Fajnie, ze się wpisałeś. Cieszę się, że jest nas na tym forum coraz więcej. Napisz czym pomykasz. W sobotę będę na Kuklówce ale będe Land Roverem Dicovery. Zaczynam jeżczić o 10:00 . może przyjadę około 16 quadem, ale to jeszcze nie jest pewne.
dr.Max

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

Post autor: TomekD » pt 17 paź, 2008

Cześć Panowie. Jak dobrze pójdzie to... pojawie sie na Kuklówce w sobote tez k. 16ej albo niedziele nową maszynką :D ale na razie nic wiecej nie powiem coby nie zapeszyc... Pipiok, czym jezdzisz?
KQ750axi

pipiok15
Posty: 7
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: grodzisk maz

Post autor: pipiok15 » pt 17 paź, 2008

no ja bede w sobote tak pewnie kolo 12 a jak nie to w niedziele ok. 13-14 no ja jezdze suzuki kingquad 750

szwaqier
Posty: 100
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kampinos/Sochaczew/Pruszkow
Kontakt:

Post autor: szwaqier » sob 18 paź, 2008

Ja na kuklowce moge sie pojawic najwczesniej w nastepny weekend w sobote lub w niedziele zalezy jak komu bardziej pasuje... ale jestem chetny bo sie bardzo stesknilem za gadzina
In Arsene we trust......

MartinS
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 sie, 2008
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: MartinS » ndz 19 paź, 2008

Witam wszyskich, trafilem tu za namowa Sławka, dzieki za jazdy Dyskoteką wczoraj i tydzien wczesniej, troche mam do Was daleko, ale na Kuklówke zawsze warto przyjechać, teren rozległy i ciekawy. Dopuki nie kupie przyczepy na quada będe wpadał Landkiem, ale mam nadzieję , że niedługo uda sie wybrac na jakąś przeprawe quadową. Pozdrawiam, Marcin
SPPJ
LR Discovery 300, BF 750

pipiok15
Posty: 7
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: grodzisk maz

Post autor: pipiok15 » ndz 19 paź, 2008

jak bedzie jakis zlot albo jak bedziecie jechali na kuklowke to piszcie

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 20 paź, 2008

A w najbliższy weekend warto wpaść na imprezę integracyjną w okolicach Konstancina Jeziornej na :arrow: SSQuad Integrację 2008... Impreza bezciśnieniowa... Poprzednie imprezy bardzo miło wspominam... A i ngrody za pierwsze 5 miejsc są :oklaski:

Dlatego w imieniu organizatora i swoim zapraszam... Ja będę tam z żoną... Ale jeszcze nie wiem na jakim quadziku :beczy:
Póki co quadowa emeryturka :)

MartinS
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 sie, 2008
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: MartinS » pn 20 paź, 2008

czytałem o imprezce, zapowiada sie interesujaco, neistety ide na wesele tego dnia, wiec nei dam rady dotrzeć, chyba że prosto z przeprawy do kościała :)
SPPJ
LR Discovery 300, BF 750

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”