Nadarzyn

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
byku72
Posty: 120
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Lokalizacja: Złocieniec
Kontakt:

Post autor: byku72 » pt 05 wrz, 2008

to hamulec!!!
Ciągła walka z wiatrakami!

Awatar użytkownika
Nadarzyn dr.Max
Posty: 27
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Post autor: Nadarzyn dr.Max » sob 06 wrz, 2008

Nie skręciłby kół od tak sobie na takim zjeździe. Wcisnął hamulec i pod koniec przeciągnęło mu kierownicę na hamujących kołach.

W niedzielę mam zamiar jechać przełajowo z Nadarzyna do Bartoszówki 51°58'24.13"N / 20°40'25.43"E. Może jeszcze ktoś pojedzie?
dr.Max

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » sob 06 wrz, 2008

oczywiscie ,ze hamował, ale gdyby nie skręcił kół nie fiknąłby

Awatar użytkownika
Nadarzyn dr.Max
Posty: 27
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Post autor: Nadarzyn dr.Max » sob 06 wrz, 2008

Manetkę hamulca ma na lewj stronie. Żeby móc odchylić się do tyłu, musi zrezygnować z uchwytu któreś z rąk. Decyduje na utrzymaniu lewel bo tam ciągle ma kontakt z hamulcem. W efekcie dokańcza sprawę blokując niekontrolowanym skrętem kół.
Gdyby rozpoczynając zjazd wiedział, że nie dotyka się przedniego, a w dużym przechyle pomoże mu leciutke dodanie gazu, to skoncentrował by się na prowadzeniu bez konieczności takiego odchylenia. Ufam że Cię przekonałem. Wywrócił się bo używał przedniego hamulca!
Pozdrawiam.

Przypominam o kulturze wypowiedzi ,język polski pozwala na pokazanie emocji bez wulgaryzmów
Ostatnio zmieniony ndz 07 wrz, 2008 przez Nadarzyn dr.Max, łącznie zmieniany 1 raz.
dr.Max

Awatar użytkownika
Nadarzyn dr.Max
Posty: 27
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Post autor: Nadarzyn dr.Max » czw 25 wrz, 2008

Ładna pogoda! kto jeździ w weekend?
dr.Max

Awatar użytkownika
Nadarzyn dr.Max
Posty: 27
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Post autor: Nadarzyn dr.Max » sob 04 paź, 2008

Dzisiaj była bardzo fajna impreza na kopalni obok Tarczyna. Zrobiliśmy sporo nowych ciekawych znajomości. Ufam , że niebawem zameldują się na naszym forum. Pozdrowienia dla wszystkich Quadowców. Dr.Max
dr.Max

szwaqier
Posty: 100
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kampinos/Sochaczew/Pruszkow
Kontakt:

Post autor: szwaqier » pn 06 paź, 2008

ja bym byl chetny na posmiganie w najblizszy weekend - w zasadzie niezaleznie od pogody, no chyba ze bedzie tragicznie zimno
In Arsene we trust......

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

Post autor: TomekD » pn 06 paź, 2008

Nooo.. to prawda dr Max dzielnie walczył (i chyba fair play wywalczył, prawda?) a moj syn z kumplem mu dzielnie kibicowali :)) W najblizszy weekend tez sie pisze na smiganie - ma byc cieplo i ladnie ponoc ale nawet jak nie to.. to trzeba. Szkoda ze teren kopalni k. Tarczyna jest na codzien zamkniety- bylem wczoraj i nawet znaki zakazu wjazdu quadow stoja :))
KQ750axi

szwaqier
Posty: 100
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kampinos/Sochaczew/Pruszkow
Kontakt:

Post autor: szwaqier » wt 07 paź, 2008

jak stoicie z czasem w niedziele - niestety w sobote mam przeglad do zrobienia w samochodzie
In Arsene we trust......

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

Post autor: TomekD » wt 07 paź, 2008

hmm.. niedziela moze byc ale ja tylko do 14ej.. potem jade nad morze walczyc z dorszami (chyba ze powieje tfu tfu...)
KQ750axi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”