Użytkownik Wiwi i transakcje z Nim.

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Użytkownik Wiwi i transakcje z Nim.

Post autor: Ruszko » wt 23 wrz, 2008

Polecam transakcje z tym użytkownikiem, dogadaliśmy się co do opon, czasu i przesyłki... Pięniadze wpłacił - NA WŁASNE RYZYKO(transakcja odbyła się beż żadnych aukcji, po prostu przez quadzika na PW), dostałem pięniadzę zaraz na drugi dzień jak podałem mu numer konta, na następny wysłałem opony. Użytkownik jak najbardziej spoko, z którym można po negocjować:). JESZCZE RAZ POLECAM! O to jego tekst na koniec
Doszły. Są super nie kłamałeś na jakim sprzęcie je używałeś?Może jeszcze masz felgi do nich chętnie bym se sprawił w ten sposób darował bym sobie zmiane opon.Dzięki za uczciwość w tych czasach o to trudno.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

iras
Posty: 84
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: iras » śr 24 wrz, 2008

Ruszko a może byś otworzył nowy dział na tym forum "Ja chwalę i mnie też",albo coś w rodzaju komentarzy jak na allegro.

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » śr 24 wrz, 2008

Dział "godne lub niegodne polecenia" służy dokładnie temu o czym piszesz więc nie widzę potrzeby otwierania nowego.
Nie widze nic złego w chwaleniu innych a tym bardziej kiedy chwalą nas. :figielek:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”