BRAĆ CZY NIE BRAC POMOCY!!!

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zaku1234
Posty: 15
Rejestracja: pt 08 sie, 2008
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

BRAĆ CZY NIE BRAC POMOCY!!!

Post autor: Zaku1234 » śr 20 sie, 2008

To mój już drugi team teraz mam do dyspozycji kwotę 6700zł
Znalazłem fajniutkiego quadzika, sprowadzonego z niemiec:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M915411

Co o nim sądzicie mi się podoba tylko nie wiem jak z przebiegiem bo 9000km prawie...

Jeśli są jakieś quady w tym przedziale cenowym oprócz Yamahy Blster i tego Polarisa proszę żeby ktoś napisał( tylko używane i dont wanna quad made in china :lol: )

jest jeszcze yamaha warrior lecz ten rocznik!!

http://motoallegro.pl/item418161358_yam ... 6_rok.html

Co bardziej się opłaca Yamaha czy ten polaris ?

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » czw 21 sie, 2008

Sądząc po oponach ten Polaris to raczej po drogach asfaltowych częściej jeździł niż w terenie. Co może byc delikatnym plusem (elementy zawieszenia powinny byc w lepszym stanie). 9000 km to też nie jest jakiś problem. O ile quad miał na czas wszystko wymieniane i naprawiane. jeśli będziesz celował w tego Polarisa to nie głupim pomysłem będzie przejechanie się identycznym modelem w jakimś salonie/wypożyczalni. Przekonasz się na co stac ten sprzęt a kiedy przetestujesz tego z ogłoszenia będziesz miał względną pewnośc czy nie ma on "zamulonego" silnika. Co do innych quadów to trafiają się w tej kwocie Kymco 250 i sporo Hond Trx. Tylko że te Hondy są często dośc leciwe (około 10 lat, nawet więcej czasami) i w ich przypadku wypadałoby je dokładnie obejrzec.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Zaku1234
Posty: 15
Rejestracja: pt 08 sie, 2008
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: Zaku1234 » czw 21 sie, 2008

A co z rejstracją?
Mogę go na siebie zarejestrować? Nie mam 18 lat a co za tym idzie prawka.

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » czw 21 sie, 2008

Zarejestrować tak lecz ..... jak nie masz prawa jazdy to jakby nie patrzył nie masz uprawnień do kierowania takim pojazdem

Awatar użytkownika
Zaku1234
Posty: 15
Rejestracja: pt 08 sie, 2008
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: Zaku1234 » czw 21 sie, 2008

To wiem, mogę tylko po niezarejestrowanych drogach itp.
Dzięki chodziło mi tylko o zarejestrowanie :D
A mam pytanie jeszcze czy quadowi może się coś stac jeżeli będzie stać pod balkonem w zime (będzie przykryty)? Oprócz kradzieży.

Awatar użytkownika
Qua-doW
Posty: 8
Rejestracja: wt 23 wrz, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Qua-doW » śr 24 wrz, 2008

Jeżeli nie masz 18 lat, ale masz skończone 16 to możesz zrobić prawo jazdy kategorii B1.
uprawnia to do jazdy pojazdem którego masa całkowita nie przekracza 650kg
Ma to jeszcze chyba jakieś ograniczenia co do pojemności pojazdu, ale wiem ze ludzie jeżdżą na tym prawku odchudzonymi maluchami (np bez dachu i tylnej kanapy) a jaki silnik maluch ma to chyba każdy wie :) w Mielnie jeżdżą zarejestrowane buggy do których wypożyczenia wystarczy mieć kategorie B1.

Jest to mało popularna kategoria ale istnieją są samochody którymi można z ta kategorią się poruszać, A quady chyba teoretycznie wszystkie się mieszczą w tej kategorii, o ile można je zarejestrować...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”