Chinszczyzna

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
gangsterrrr
Posty: 1
Rejestracja: pn 28 lip, 2008
Lokalizacja: wwa

Post autor: gangsterrrr » wt 29 lip, 2008

BadAmstaff

A co z silnikiem najbardziej zawodzącą częścią chińczyków, jego też wymieniać? :lol:
Nieopłaca się autentycznie lepiej Blastera


Ja mam jedno pytanie do Badamstaffa, Ponieważ mnie jego pieskie teorie co do Chińczyków i Chinczyków zaczynają męczyć.... TY! weź sobie zobacz w jakim kraju ten twój Blaster czy inny Szajster marki Chonda czy Sujzuki jest robiony, połowa twojego kłada jest robiona w chinach lub tajwanie i tego nie zmienisz, czasami się zdarza że nawet cały ten twój wspaniały Pseudo japoński sprzęt jest robiony w Czajna lub Tajwan. Silniki do Hondy są robione w Taiwanie, Opony masz made in China, plastiki masz made in China w fabryce obok Shineray lub Kymco..... I gwarantuję ci że jeżeli zaczniesz patrzeć na świat pod pryzmatem kraju który wybudował kilka stadionów i wiele tysięcy kolimetrów dróg w przeciagu 3 lat to zrozumiesz że Nawet my Polacy jestem daleko za chińczykami i nie potrafilibyśmy zrobić porządnego QUADa. Uważąm że Chińskie produkty są badziewne jednak tylko o jakieś 20% bardziej badziewne niż te robione Przez Hondę lub Suzuki... pozdro :hejka:
Ostatnio zmieniony wt 29 lip, 2008 przez gangsterrrr, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
marekxp
Posty: 34
Rejestracja: śr 23 lip, 2008
Lokalizacja: okolice Raciborza
Kontakt:

Post autor: marekxp » wt 29 lip, 2008

gangsterrrr
weź sobie zobacz w jakim kraju ten twój Blaster czy inny Szajster marki Chonda czy Sujzuki jest robiony,
miałem blastera i na każdej ważniejszej części (silnik, zawieszenie, amortyzatory, itp.)
dziwne bo ja mam MADE IN JAPAN :lol:

takie malutkie części nie sprawdzałem, ale na 100% też są MADE IN JAPAN, podam przykład kupiłem raz w serwisie oringi malutki do tylniego zacisku hamulca i patrze na oryginalne opakowanie Yamahy i pisze autentycznie MADE IN JAPAN
gangsterrrr
czasami się zdarza że nawet cały ten twój wspaniały Pseudo japoński sprzęt jest robiony w Czajna lub Tajwan.
wrzuć na imageshack.us fotkę z jakimś silnikiem Raptora, LTR, LTZ, YFZ, Grizzly, Kingquada, itp. gdzie będzie pisało MADE IN CHINA :lol:

wtedy uwierzę,

bo tak.....



TO SOBIE TAKIE BAJKI W D*** WŁÓŻ :lol:
Ostatnio zmieniony wt 29 lip, 2008 przez marekxp, łącznie zmieniany 1 raz.
Blaster - Raptor 350 - co następne ?

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: tede74 » wt 29 lip, 2008

Marekxp jak by ci na placu ze 100 chinoli zalegało też byś zachwalał :lol: :lol: :lol: . A stawiając w jednym szeregu Syfraja i Kymco to trzeba być kompletnym ignorantem.
:I love POLARIS:

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » wt 29 lip, 2008

Chinszczyzne to sobie na obiad mozna zjejsc :P :lol: ale nie jezdzic na tym, bo po co? zeby sie zabic? :lol:

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » wt 29 lip, 2008

TY! weź sobie zobacz w jakim kraju ten twój Blaster czy inny Szajster marki Chonda czy Sujzuki jest robiony, połowa twojego kłada jest robiona w chinach lub tajwanie i tego nie zmienisz, czasami się zdarza że nawet cały ten twój wspaniały Pseudo japoński sprzęt jest robiony w Czajna lub Tajwan. Silniki do Hondy są robione w Taiwanie, Opony masz made in China, plastiki masz made in China w fabryce obok Shineray lub Kymco.....
Hmm może i rzeczywiście Hondy, Yamahy, Kawy itp są składane w Chinach. Tylko zasadnicza różnica polega na tym że Chińczycy pracujący w fabrykach tych marek zarabiają więcej niż ci z fabryk szinereja, kingweja i innych takich. I mam takie wrażenie że duży wpływ na jakośc ogólna ma to jakiej jakości elementy składa tenże człowiek. A powiedzmy sobie szczerze że te chińskie należą do tych gorszych.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » wt 29 lip, 2008

Ostatnio zmieniony wt 29 lip, 2008 przez Ruszko, łącznie zmieniany 1 raz.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

bibek83
Posty: 13
Rejestracja: pn 28 lip, 2008
Lokalizacja: Jastrzebie
Kontakt:

Post autor: bibek83 » wt 29 lip, 2008

A ja mam takie pytanie.Jeśli sie psuje to co silnik,skrzynia biegów?Czy jakieś mniej poważne rzeczy typu odpadające koło :P

Awatar użytkownika
MACIEK YQTŁ
Posty: 7
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Łuków

Post autor: MACIEK YQTŁ » wt 29 lip, 2008

4 LATA TEMU NADZIAŁEM SIE NA TAKIEGO QUADA JAKIS COMANDOS NIE PAMIETAM DOKŁADNIE i z tego wszystkiego 5 miesiecy jezdziłem a 7 miesiecy stał w naprawie psuło sie praktycznie wszystko oprucz silnika bo był suzuki :P

A TERAZ ZMADZAŁEM I MAM G700
YAMAHA
QUAD
TEAM
ŁUKÓW

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » wt 29 lip, 2008

bibek83 napisał...
Czy jakieś mniej poważne rzeczy typu odpadające koło :P
dla Ciebie odpadajace kolo jest mniej powazna sprawa :?: :lol: jak Ci odpadnie kolo przy 70km/h to chyba zmienisz zdanie :P (oczywiscie Ci tego nie zycze :P ) powodzenia :)

modRuszko: cytowanie :figielek:
Ostatnio zmieniony wt 29 lip, 2008 przez KaMaSx, łącznie zmieniany 1 raz.

bibek83
Posty: 13
Rejestracja: pn 28 lip, 2008
Lokalizacja: Jastrzebie
Kontakt:

Post autor: bibek83 » wt 29 lip, 2008

KaMaSx napisał...
dla Ciebie odpadaace kolo jest mniej powazna sprawa
hehe dlatego dałem tą emotikonke :P wiadomo że to też poważne

modRuszko: cytowanie :figielek:
Ostatnio zmieniony wt 29 lip, 2008 przez bibek83, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”