Lucky Star SP250-S

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
lisek_rolnik
Posty: 41
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: lisek_rolnik » pt 06 cze, 2008

kowalkuba

Swietnie ze tak duzo piszecie o ls-ach bo tez jestem zainteresowany kupnem.Wacham sie jednak pomiedzy 250 a 300.Czy ktos moze mi powiedziec ile warto zaplacic za oba te modele bo wiadomo ze rozni sprzedawczy maja rozne ceny.
Jestem z dolnoslaskiego wiec jesli ktos zna godnego polecenia sprzedawce ktory zaproponuje dobra cene z gory dziekuje za info.
kup cos innego za tą kase np: honde trx 450 A LS'a 300 porównuje do mojej Zony cytując Rybe z Killera " POMYŁKA"
Ostatnio zmieniony pt 06 cze, 2008 przez lisek_rolnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez jazdy na quadzie to : Dzień stracony

Multi
Posty: 2
Rejestracja: ndz 01 cze, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Multi » ndz 29 cze, 2008

Witam

Prosze o pomoc poniewaz pekla mi obudowa w skrzyni biegow przy srubie od spustu oleju. Prosze o rade co powinienem z tym zrobic.

ostróda
Posty: 14
Rejestracja: śr 19 mar, 2008
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: ostróda » wt 01 lip, 2008

uuuuuuu ładnie walnąłeś. proponuje walnąć spaw to chyba jedyne wyjście

Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 1159
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007
Kontakt:

Post autor: Ronin » wt 01 lip, 2008

ewentualnie jest niezły 2-składnikowy klej (znajomy kleił nawet blok na statku) jak wyschnie to można go flexem szlifować
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły

qbaLS300PS
Posty: 4
Rejestracja: czw 03 kwie, 2008
Lokalizacja: Brzesko
Kontakt:

Post autor: qbaLS300PS » pt 11 lip, 2008

Witam po dlugiej.przerwie.mam pytanie czy ktos z was mial lub ma moze problemy ze skrzynia biegow w LS300.JA mam problem i bylem na serwisie i stwierdzili ze wszystko jest ok w srodku ze skrzynia a biegi nie chca sie wrzucac.tzn jak ruszysz quadem do przodu lub do tylu wchodzi bieg.mozecie mi odpowiedziec co z tym zrobic czy ktos mial juz taki przypadek??

ostróda
Posty: 14
Rejestracja: śr 19 mar, 2008
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: ostróda » sob 12 lip, 2008

Cześć ja także mam ls 300 ps i odpukać chodzi super. Na gg prześle ci stronkę dealera może ci pomogą.

hansss
Posty: 23
Rejestracja: pn 15 gru, 2008
Quad:: kymco mxu 500
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: hansss » wt 16 gru, 2008

witam, od niedawna ma LS 300-U, jest to mój pierwszy quad. do tej pory bylo wszystko ok, ale teraz jak wrzucam bieg z N na D to jest taki zgrzyt. nie wiem co to może być. inne biegi wchodzą bez problemu. i jeszcze jedno pytanko - jest ktoś może z okolic Olsztyna, kto ma LS-a i robił przegląd po 1000 przebiegu. intersuje mnie cena tego przeglądu i serwis w którym był robiony, i czy to prawda że na tym przeglądzie ustawiane są zawory, bo zastanawiam się czy jest sens wogle jechać na przegląd i wydawać kasę

qbaLS300PS
Posty: 4
Rejestracja: czw 03 kwie, 2008
Lokalizacja: Brzesko
Kontakt:

Post autor: qbaLS300PS » wt 16 gru, 2008

Witaj.Przeglad po 1000km to koszt +- 200zl.co do tego czy jest sens to zalezy od gwarancji.Jezeli nie bedziesz serwisowal go w serwisie gdzie maja umowy dilersko serwisowe z LS to przepada gwarancja.co do tego ze bieg z N na D wskakuje ze zgrzytem to moze byc kwestia wyregolowania obrotow.Pozdrawiam

hansss
Posty: 23
Rejestracja: pn 15 gru, 2008
Quad:: kymco mxu 500
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: hansss » wt 16 gru, 2008

dzięki za odpowiedź. a tak wogóle to jakie powinny być obroty żeby było ok? nie wiesz może czy to prawda że przy przeglądzie po 1000 przebiegu jest regulacja zaworów, tak słyszałem i dlatego nie wiem czy jechać na przegląd, bo jak mają zmienić tylko olej to trochę dla mnie kiepski interes bo i tak niedługo kończy mi sie gwarancja. nie wiem też czy to prawda że jeżeli nie wyreguluje się zaworów może paść silnik - tak mi ktoś powiedział. z góry dzięki

misiak
Posty: 6
Rejestracja: śr 03 cze, 2009
Lokalizacja: Ożarów
Kontakt:

Post autor: misiak » czw 04 cze, 2009

Ceść wszystkim

Mam pytanie czy warto kupić ls 300? Wcześniej miałem chińczyka to nie byłem zadowolony, co troche trzeba było go naprawiać. A z tych wszystkich komentarzy wynika że ls jest dobrym quadem. Warto wydawać tyle kasy?



Z góry dzięki za odpowiedź.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”