Pomoc w wyborze Quada

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
misiek
Posty: 6
Rejestracja: pt 25 kwie, 2008
Lokalizacja: dawwne Legnickie :))
Kontakt:

Post autor: misiek » sob 26 kwie, 2008

witka jestem nowy i szukam przeprawówki :))) polecono mi kodiaka ale nie wiem, kaski mam około 15 tyś na ten szczytny cel jak możecie to pomóżcie <dysortograf zemnie sorki > bo na allegro to ceny są różne jest np. grizzli za 12000 zza wielkiej wody :P :o i jest kodiak za 14500 z dolnośląskiego i co wybrać ?? wydaje mi się że G alle potrzebna mi jest rejestracja a co do tego to nie wiem jak jest ze stanów ale liczę na waszą pomoc !! :drink: a jak się uda to organizuję imprezkę w Ś-wie jest nas tu trzech w tym ja bez Q ale może są inni i się nie ujawniają pozdrawiam z WIELKIM szaczunkiem wszystkich quadowiczów narka PAPA

@m@rcin
Posty: 6
Rejestracja: czw 24 kwie, 2008
Lokalizacja: z Małopolski

Post autor: @m@rcin » sob 26 kwie, 2008

Jak będzie z rejestracja quada z USA?

norbi
Posty: 28
Rejestracja: pt 28 mar, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: norbi » sob 26 kwie, 2008

normalnie- idziesz do stacji diagnowtycznej po uprzednim zamontowaniu kierunków,lusterek,przeciwmgielnego tylniego,(no i to chyba na tyle). diagnosta robi przegląd. zanosisz papier ze stacji do urzedu komunikacyjnego i rejestruja Ci. ja nie mialem żadnych problemów. niektórzy maja-musisz rozpoznać sytuację jaka panuje w Twoim uk.

@m@rcin
Posty: 6
Rejestracja: czw 24 kwie, 2008
Lokalizacja: z Małopolski

Post autor: @m@rcin » sob 26 kwie, 2008

A gdzie mogę dostać np. oryginalne lusterka G700 oprócz salonu yamahy? Jaka +/- będzie cena kierunków, lusterek itp.??


Jak sie powinno docierać quada?

@m@rcin
Posty: 6
Rejestracja: czw 24 kwie, 2008
Lokalizacja: z Małopolski

Post autor: @m@rcin » czw 01 maja, 2008

Odpowie ktoś?

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » czw 01 maja, 2008

Użyj opcji szukaj o docieraniu było już trochę.
Pozdrawiam Mikołaj

bystry19
Posty: 4
Rejestracja: wt 29 kwie, 2008
Lokalizacja: google.pl

Re: Pomoc w wyborze Quada

Post autor: bystry19 » czw 08 maja, 2008

@m@rcin

Witam,
czytam to forum już 2 dni, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Szukam quada najlepiej nowego. Podoba mi sie Yamaha Grizzly 700FI ze wspomaganiem. W salonie w Kraku krzyczą za nią 37 000 a na allegro nowe sprowadzone z USA wyrwe za 25 000. Czy wspomaganie często sie psuje? Znacie jakiegoś dobrego i w miarę taniego mechanika z małopolski? Jakie quady jeszcze polecacie? Myślałem nad Cfmoto nowym za 17000 ale podobno chińczyk, to nie chce go. Pomożecie?

aha, quad ma mieć wyciągarke. 75% jazda terenowa dosyć ostra i 25% sportowa

Jak sie dociera quady?
W ofercie Raiffaisen leasing masz go w ofercie za 10200$ netto, nówka!

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw 08 maja, 2008 przez bystry19, łącznie zmieniany 1 raz.

kamyko91
Posty: 3
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze Quada

Post autor: kamyko91 » czw 08 maja, 2008

witam wszystkich mam pytanko. Nie znam sie za bardzo na quadach i prosze o jakis specjalistow o wypowiedz co sądzą o tym kładzie i czy sie opłaca smilies/smile.gif z góry dzięki

http://www.allegro.pl/item358920924__qu ... gory_.html

kamyko91
Posty: 3
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: kamyko91 » czw 08 maja, 2008

witam wszystkich mam pytanko. Nie znam sie za bardzo na quadach i prosze o jakis specjalistow o wypowiedz co sądzą o tym kładzie i czy sie opłaca smilies/smile.gif z góry dzięki

http://www.allegro.pl/item358920924__qu ... gory_.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”