Co wybrać?? Renegade 500 Can-am czy Yamaha Raptor 700??

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
bystry19
Posty: 4
Rejestracja: wt 29 kwie, 2008
Lokalizacja: google.pl

Co wybrać?? Renegade 500 Can-am czy Yamaha Raptor 700??

Post autor: bystry19 » wt 29 kwie, 2008

Witam,

Chciałbym zasięgnąć od was porady.
Mam do kupienia Renegade 500 lub Raptora 700 za te same pieniądze, z USA oczywiście i nie wiem co wybrać.
Zaznaczam, że to będzie mój pierwszy quad.

Pozdrawiam i czekam na porady.

Awatar użytkownika
Grzesiek G
Posty: 237
Rejestracja: czw 05 kwie, 2007
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: Grzesiek G » wt 29 kwie, 2008

Musisz rozważyć do czego masz zamiar używać quada . Są to diametralnie różniące się quady . Renegade , to przedewszystkim quad z napędem 4x4 w automacie . Raptor to bardzo wściekła ośka ze skrzynią manualną - nie wiem czy nie za mocny na początek ?

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » wt 29 kwie, 2008

Należy zadać sobie pytanie do czego będzie służył i po jakim ternie jeździł.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

bystry19
Posty: 4
Rejestracja: wt 29 kwie, 2008
Lokalizacja: google.pl

Post autor: bystry19 » wt 29 kwie, 2008

Część moich znajomych ma przeprwówki, a część sportowe, dlatego to jest ciężki wybór.

A co powiecie na temat ceny? raptora idzie kupić dużo taniej w Polsce niż bombardiera, a ja moge mieć w tej samej cenie. No chyba, że jest ciężej sprzedać bombardiera?

Awatar użytkownika
Krawco
Posty: 472
Rejestracja: sob 01 gru, 2007
Quad:: XP 850 ;)
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Polska ;)

Post autor: Krawco » pn 05 maja, 2008

Hejka - co do Raptora to że jest za mocny na początek z tym się nie zgodzę. Sam od takiego zaczynałem i jest to fajna zabawka. Zakładam oczywiście że panujesz nad emocjami w trakcie jazdy i będziesz potrafił się opanować. Renegade (mimo iż o części do niego nie łatwo) na pewno nie da Ci tle frajdy jeśli chodzi o szybką jazdę, poślizg i skoki. Raptor za to nie jest przeprawowy i tego musisz być świadomy. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na jeszcze jeden ciekawy pojazd na rynku. Outlaw 525. Silnik KTM, gwintowane amory w serii i niezależne zawieszenie tylne w serii. Może właścnie to jest sprzęt dla Ciebie, zastanów się. W razie czego służę pomocą. A co do quada tu znajdziesz podstawowe informacje: http://polariscenter.pl/index.php?p=quads_outlaw-525

Ps. Jedno jest pewne każdy z nich to dobry markowy sprzęt.
Pojazdy Polaris www.polariscenter.pl i nie tylko...

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » pn 05 maja, 2008

Krawco nie pisz że o części nie łatwo, jeśli nie miałeś z tym doczynienia.

Outlaw to samo co Raptor tylko szybsze więc o co kaman?
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
Krawco
Posty: 472
Rejestracja: sob 01 gru, 2007
Quad:: XP 850 ;)
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Polska ;)

Post autor: Krawco » pn 05 maja, 2008

dziwnie się składa że próbowałem kupić już kilka części do Bomby i trwało to długo. Poza tym byłem bardzo rozczarowany podejściem importera do nowych potencjalnych klientów ale... co mi tam. Na pewno będzie coraz lepiej ale na chwilę obecną jeszcze to kuleje i nie jest to tylko moje zdanie. Jak masz kogoś kto ma części od ręki to z przyjemnością poznam bo mam regularnie klientów z Bombami. Pozdro.
Pojazdy Polaris www.polariscenter.pl i nie tylko...

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » pn 05 maja, 2008

Krawco nie ma problemu więcej info na pw jeśli chcesz
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
arekT
Posty: 44
Rejestracja: ndz 05 sie, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Post autor: arekT » pn 12 maja, 2008

Witam dla mnie nr 1 jest Raptor ale zgadzam się się z przedmówcami że to za ostry sprzęt na początek.a jeśli chodzi o prędkość to do mojego raptora, otlaw ma jeszcze daleko-sprawdziłem to z zaprzyjażnionym posiadaczem tej maszyny .co nie zmienia faktu że to doskonała maszyna.Pomyśl co tak naprawdę cię nakręca ostra jazda ośką,czy trudne zmagania w terenie to podstawa do wyboru maszyny.pozdrawiam

bystry19
Posty: 4
Rejestracja: wt 29 kwie, 2008
Lokalizacja: google.pl

Post autor: bystry19 » wt 20 maja, 2008

Zamówiłem już Bombardiera 500, jak na pierwszego quada myśle, że nie jest zły ;)
Moje pytanie do was to: jak szerokie dystanse do niego zamówić. Bo z tego co słyszałem i jeżdżiłem nawet na Bombardierze 800 to jest on wywrotny i dlatego chciałbym zamówić dystanse, tylko nie wiem jaka szerokość.

Z góry dziękuje za odpowiedzi...
Pozdrawiam wszystkich :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”