G700 czy KVF 750 który lepszy ??

Konfrontacje modeli, porównania, zalety i wady...
maciek56
Posty: 16
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

kup

Post autor: maciek56 » śr 12 mar, 2008

niekupuj polarisa rozmawiałem z gostkiem na temat polarisów powiedział ,ze te quady są niegorsze w wykonaniu od yamahy czy hondy ale jest jedna wada ciężko jest z częściami do tych quadów czeka się nawet do 2 tyg. za jakoś pierdoło a do yamahy to na miejscu dostaniesz części wystarczy spojrzeć ilu ma dealerów yamaha a ilu polaris . Pozdrawiam całą ekipe z MŁAWY www.bearteam.pl :pa pa:

Awatar użytkownika
Cyber77
Posty: 112
Rejestracja: wt 06 lis, 2007
Lokalizacja: bstok

Post autor: Cyber77 » śr 12 mar, 2008

ja tam się nie znam ale... "co głowa to rozum, co doopa to smród"!!
Podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd!
Pozdrawiam Robert

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » śr 12 mar, 2008

Cyber77, dobre , dobre :oklaski:

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » śr 12 mar, 2008

Maciek56 pokaż mi prawdziwych dealerów YAMAHY można ich wyliczyć na palcach a co prawda od ręki w Yamaszce masz ale najwyżej nakrętki do kół :lol:
Na poduszki do Yamahy Xl 800 czekałem cały okrągły miesiąc
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
Krawco
Posty: 472
Rejestracja: sob 01 gru, 2007
Quad:: XP 850 ;)
Imię: Arkadiusz
Lokalizacja: Polska ;)

Post autor: Krawco » pt 14 mar, 2008

ja na wahacz do yamahy czekałem 3 miechy i nic :x
Pojazdy Polaris www.polariscenter.pl i nie tylko...

Awatar użytkownika
Cyber77
Posty: 112
Rejestracja: wt 06 lis, 2007
Lokalizacja: bstok

Post autor: Cyber77 » pt 14 mar, 2008

Krawco
ja na wahacz do yamahy czekałem 3 miechy i nic :x
a ja na filtr oleju 3 minuty i nie piszę by chwalić dealera w odróżnieniu do Polarisa z Lublina
Podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd!
Pozdrawiam Robert

morela
Posty: 2
Rejestracja: śr 25 lip, 2007
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: morela » ndz 23 mar, 2008

Mam BF 750 oraz Yamahe 660. Jedno co powiem to odradzam zakup Kawy. Zawieszenie rozlatuje się po dwóch miesiącach. Plastiki z g**** nie poddają się tylko pękają. Pasek to zmora wszystkich którzy zmienili opony np na większe. Leci na każdych zawodach. Elektryke należy przerobić natychmiast gdyż kostki śniedzieją i robi się zwarcie. Mi się także gotuje jak mam problem z wyjechaniem np z rowu. Uwazam że jest to nędza. Ma moc oczywiście ale po co ona jest potrzebna chyba że się ścigasz. Tak naprawdę to moc w terenie może przeszkadzać gdyż jej nadmiar przyczyni się do boksowania kół i zakopania. To jest moja opinia na przykładzie mojej Kawy i 2-ch a nawet 4-ch innych. Nie polecam. Co do Yamahy nie mam pojęcia jak 700 setka ale 660 jest dobrym pojazdem. Ma kilka drobnych wad ale smiga bez problemów. Jeszcze jedno zatopcie Kawe a Yamahe tragedia.
Odkręcić świece w Kawie to ból. Wspomne jeszcze o częściach. Sprawdzcie np dostępność przegubów lub innych części. Ja już więcej KAWASAKI nie kupię. Nie wiem co polecić gdyż sam mam teraz problem ale myślę że Yamaha jak i Suza są godne polecenia
pozdrawiam

morela
Posty: 2
Rejestracja: śr 25 lip, 2007
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: morela » ndz 23 mar, 2008

Jeszcze jedno nie ma co dyskutować że na tej marce czy na innej wygrał ktoś zawody . Dobrze ktoś wspomniał że to nie quad wygrywa lecz zawodnik jego umiejętności, doświadczenie, rozplanowanie sił. Maszyna także jest wazna lecz należy podkreślić że te quady nie są fabrycznymi. Amortyzatory za 15 tyś wszelkie przeróbki i wymiany częsci zawieszeń o ingerencji w silnik już nie wspomnę. Także to że Citroen wygrywa rajdy to nie świadczy o tym że jest OK a wiem to bo mam dwa Citroeny przestałem liczyć ile razy było już naprawiane zawieszenie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
yamahator
Posty: 201
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: yamahator » ndz 23 mar, 2008

Krawco pisze:ja na wahacz do yamahy czekałem 3 miechy i nic :x

To masz słabego dealera.Z Targowej tylny lewy wahacz przyszedł mi po czterech dniach.Nie wspomnę o paru innych d*** np:zaślepka od wlewu oleju, tarcza hamulcowa przednia czy zbiorniczek od płynu hamulcowego.Na te wszystkie części czekałem pare dni a magazyn główny jest w Holandii.Co można zarzucić Yamaszce to z pewnością nie jest to serwis. :nerwus:

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » ndz 23 mar, 2008

Kolega Morela trafił chyba faktycznie na szalenie nieudany model Kawasaki...
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Porównania modeli”