"Polemiki na temat G700"

Wasze doświadczenia i problemy z quadami Yamaha Grizzly 550/660/700
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » pn 11 lut, 2008

ale kiedyś tez nie dało rady zarejstrowac z PL salonu
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pn 11 lut, 2008

:| można było wywiesc przywiesc 8) teraz po takiej operacji nic się ne zmienia :figielek:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
michals
Posty: 5
Rejestracja: pn 19 lis, 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: michals » czw 28 lut, 2008

jako ze temat jest o opiniach na temat grizzly to pozwole sobie wtracic moje trzy grosze z historii serwisowej

otoz po przejechaniu 800 km spadla opaska z manszety na przegubie w skutek czego przegub sie "troszke" poluzowal. po jakis 1200km pompa wody zakonczyla swoj zywot. Od poczatku mam klopot z "miekkimi" klamkami hamulcow(podczas jazdy od czasu do czasu naciskam hamulec a klamka daje sie dociskac do manetki i quad nie hamuje).Quad nie jest jakos specjalnie maltretowany, nie topie go w bagnach, glownie latam nim po gorach. Na szczescie dwie pierwsze usterki zrobili mi na gwarancji, z hamulcami wciaz walcze bo fachmany nie wiedza co moze byc przyczyna.

generalnie jesli wszyscy mowia ze yamaha jest w miare trwala to dziekuje Bogu ze nie kupilem zadnego Polarisa bo wtedy co wyjazd bym wracal na lawecie pewnie
Jeep Wrangler lekko dłubnięty
Yamaha Grizzly 700FI

Awatar użytkownika
sizar
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 wrz, 2007
Lokalizacja: Andrespol k/Łodzi
Kontakt:

Post autor: sizar » ndz 02 mar, 2008

acha, a naiwni czytaja i mysla ze chodzi faktycznie o G700...przeciez otwiera sie duza firma niebawem, trzeba sobie robic reklame...meritum tego watku o G700 juz tu padlo : "12 handlowcow, 15 stanowisk, 89 hamowni nawet do traktorow, taczek i wozkow dzieciecych z napedem 4x4 rowniez, 15 tys. m2 powiezchni handlowej, wodotryski, cuda wianki itp itd, a wszystko to w Warszawie na ul...." :oklaski: Przeciez to najlepsza reklama! brawo!
Kawasaki Brute Force 750 full loaded ;)

maciek56
Posty: 16
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Q

Post autor: maciek56 » śr 12 mar, 2008

O co tu się kłucić ,który quad jest lepszy a, który gorszy jeden jak i drógi jest dobry najwazniejsze jest to że te quady sa markowe a niejakieś tam chinole czy tajwańskie g.....

Awatar użytkownika
Cyber77
Posty: 112
Rejestracja: wt 06 lis, 2007
Lokalizacja: bstok

Post autor: Cyber77 » śr 12 mar, 2008

maciek56

przed wysłaniem swoich klilku zdań, wciśnij przycisk PISOWNIA na dole strony
Podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd!
Pozdrawiam Robert

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 12 mar, 2008

chyba pomyliles forum cyber:)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
Cyber77
Posty: 112
Rejestracja: wt 06 lis, 2007
Lokalizacja: bstok

Post autor: Cyber77 » śr 12 mar, 2008

Ruszko
chyba pomyliles forum cyber:)

oo faktycznie nie ma takiego przycisku... dzięki za sprostowanie

PS ale nie zwalnia to od popełniania "byków" w pisowni
Podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd!
Pozdrawiam Robert

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 12 mar, 2008

popieram cie cyber w 100%, trzeba pouczac osoby ktore popelniaja nagminnie te bledy.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
krisS1
Posty: 12
Rejestracja: czw 18 paź, 2007
Lokalizacja: PABIANICE

Post autor: krisS1 » wt 18 mar, 2008

Posiadam miska jakieś 10 miesięcy przejechałem ok 1600 km sprzętu nie oszczędzam(topienie ostre podjazdy)do chwili obecnej nie miałem z quadem żadnych przykrych doświadczeń.Ostatnio tak zanurkowałem że wystawała tylko kierownica(snorkli nie mam)ale po zlaniu wody z paska i filtra normalnie odpalił i pojechałem dalej.Do silnika wleciało trochę wody ale jesy o.k Nie przytarł się.Mam zalozone od początku XTR i z napędem jest narazie spoko.Wymianę klocków będę dopiero robił po raz pierwszy.Jedyną rzeczą do jakiej mam zastrzeżenia to że czasami gaśnie bez powodu na wolnych obrotach.Mam może też trochę szczęścia (trafił mi sie dobry egzemplarz. :lol: )Uczestniczyłem nim w RR i też było o.k :P :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha Grizzly 550/660/700”