GPS na quada

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » pn 07 sty, 2008

...własnie daaltego, ze jak trzesie to i tak nie wiele widać na ekraniku. Diody są mozliwe jak jedziesz na azymut....dziłaja w gruncie rzeczy jak strzałka czy kreska przy jezdzie na waypoint.

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » pn 07 sty, 2008

MaciekP

...własnie daaltego, ze jak trzesie to i tak nie wiele widać na ekraniku. Diody są mozliwe jak jedziesz na azymut....dziłaja w gruncie rzeczy jak strzałka czy kreska przy jezdzie na waypoint.
Dokładnie tak, a tak to wygląda i ma naorawd sporą prezcyzję jak i wykonanaia i działania:


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 07 sty, 2008 przez shelton, łącznie zmieniany 1 raz.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

Post autor: TomekD » wt 27 sty, 2009

Kontynuując nieco temat - Dwa pytania nowego uzytkownika 60csx. przepraszam ale totalnie laickie: po pierwsze czy na jedna karte micro SD (np. 2GB lub wieksza) mozna wgrac wiecej niz jedna mape? np. citinavigator i Topo.. Tzn. wiem że można ale czy to zda egzamin funkcjonalności? A drugie: czy mozna prosić o jakis konkretny link do zestawu montażowego (mam uchwyt rowerowy) na kierownice KQ (na pionową częśc rury kierownicy bo gdzie indziej nie ma juz miejsca na nowe szpeje)? Pzdr
KQ750axi

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 399
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: Nie ma. Bo nie mogę jeździć
Imię: Roman
Lokalizacja: Jabłonna

Post autor: Romulus » wt 27 sty, 2009

TomekD

po pierwsze czy na jedna karte micro SD (np. 2GB lub wieksza) mozna wgrac wiecej niz jedna mape? np. citinavigator i Topo.. Tzn. wiem że można ale czy to zda egzamin funkcjonalności
można i działa ale sprawdź jaką kartę maksymalnie obsługuje 60 csx bo np. 76 csx. nie obsługuje kart większych niż 2GB
TomekD

A drugie: czy mozna prosić o jakis konkretny link do zestawu montażowego
uchwyt RAM dostaniesz go w kilku miejscach (żeby nie być posądzonym o reklamę dostaniesz na PW)
Ostatnio zmieniony wt 27 sty, 2009 przez Romulus, łącznie zmieniany 1 raz.

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » wt 27 sty, 2009

TomekD

po pierwsze czy na jedna karte micro SD (np. 2GB lub wieksza) mozna wgrac wiecej niz jedna mape? np. citinavigator i Topo.. Tzn. wiem że można ale czy to zda egzamin funkcjonalności?
Można wgrac wiele map i je selektywnie włączać w razie potrzeb. Wiele map spowalnia system więc wyłączamy te których nie używamy. Przenosimy potrzebne mapy lub ich fragmenty aplikacją MAPSOURCE.
Ostatnio zmieniony wt 27 sty, 2009 przez MaciekP, łącznie zmieniany 1 raz.

sebull
Posty: 8
Rejestracja: ndz 11 sty, 2009
Lokalizacja: trojmiasto
Kontakt:

Post autor: sebull » czw 26 lut, 2009

Witam! Kupilem navi garmina oregon,czy jest mi ktos w stanie pomoc w dograniu mapy topo do niego?,dodam ze jestem z trojmiasta i jak nie daleko ,to moge smialo dojechac. Prosze o pomoc :(

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » pt 27 lut, 2009

komercyjne mapy jak CNE czy GPMAPA TOPO są kodowane kluczem na konkretne urządzenie. Jeżeli więc kupiles GPS bez mapy, proba wgrania mapy komercyjnej jest kradzieżą.

Na szczęscie masz mapy darmowe i na pewno znajdziesz cos na mapcenter i mapcenter 2, GPSMANIAK.COM oraz ump.waw.pl.

Reszta jest prosta i dobrze opisana w internecie i instrukcji.

sebull
Posty: 8
Rejestracja: ndz 11 sty, 2009
Lokalizacja: trojmiasto
Kontakt:

Post autor: sebull » pt 27 lut, 2009

Ok,dziekuje bardzo za pomoc! :D

szypowski1
Posty: 72
Rejestracja: wt 12 sty, 2010
Lokalizacja: brzeg

Re: GPS na quada

Post autor: szypowski1 » pt 12 mar, 2010

witam tez chcial bym kupic jakiegos gps do quada ...czy ktoś mogł by mi cis polecic i doradzic ......pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: GPS na quada

Post autor: Ruszko » sob 13 mar, 2010

Garmin 60csx
276csx
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”