Problemy z małoletnimi użytkownikami Forum Quadzik.pl

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
silverb6
Posty: 67
Rejestracja: wt 02 paź, 2007

Post autor: silverb6 » sob 29 gru, 2007

Panowie, a może wprowadzić dzienny limit postów dla osób poniżej pewnego wieku?
Ewentualnie wydzielić takie podforum dla młodych ,bez możliwości wypisywania bzdur na normalnym forum?
Aha i ważne by było obowiązkowe wpisanie wieku przy rejestracji ,bo te wszystkie małe cwaniaczki tego nie robią.

Awatar użytkownika
michał
Posty: 230
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: michał » sob 29 gru, 2007

Dzieńdobry.Mam 10 lat i znam takich jak własną kieszeń oni mogą przy rejestracji wpisać np.18 lat i nic.
Piszę poprawnie po polsku.

aleksz
Posty: 475
Rejestracja: pn 16 kwie, 2007
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: aleksz » sob 29 gru, 2007

silverb6 Panowie, a może wprowadzić dzienny limit postów dla osób poniżej pewnego wieku?
Ewentualnie wydzielić takie podforum dla młodych ,bez możliwości wypisywania bzdur na normalnym forum?
Aha i ważne by było obowiązkowe wpisanie wieku przy rejestracji ,bo te wszystkie małe cwaniaczki tego nie robią.
Wybacz ale to właśnie jest bzdura...Ja mam no prawie 14 lat i to co kto wypisuje jest niezależlne od wieku...Może przyjsc jakiś 25 latek i pisać to co [bez urazy michał] michał....
Ostatnio zmieniony sob 29 gru, 2007 przez aleksz, łącznie zmieniany 1 raz.

silverb6
Posty: 67
Rejestracja: wt 02 paź, 2007

Post autor: silverb6 » sob 29 gru, 2007

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Domyślam się ,że to ci się nie podoba.
Niestety ,wyjątki potwierdzają regułę więc rozwiązanie można udoskonalić tzn osoby sprawdzone mogą zostać dopuszczone do normalnego ruchu na forum.
A niestety jakoś trudno mi przełamać barierę psychiczną gdy czytam posty 10-cio, 12-to czy 14-to latka. :)
W przypadku osób starszych ,być może tego nie zauważyliście ,nie ma takich kwiatków jak np Michał.

Czasami czuję się czytając niektóre posty jak na forum Cartoon Network.

Awatar użytkownika
maciek_k
Posty: 68
Rejestracja: czw 12 kwie, 2007
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: maciek_k » sob 29 gru, 2007

silverb6 Panowie, a może wprowadzić dzienny limit postów dla osób poniżej pewnego wieku?
Ewentualnie wydzielić takie podforum dla młodych ,bez możliwości wypisywania bzdur na normalnym forum?
Aha i ważne by było obowiązkowe wpisanie wieku przy rejestracji ,bo te wszystkie małe cwaniaczki tego nie robią.
Na kazdym forum bywaja malolaty, ktore nie potrafia sie pohamowac. Niestety sposoby, o ktorych piszesz nie pomoga, a wrecz utrudnia wszystkim korzystanie z forum.
Uwazam, ze jedyny sposob na zachowanie ladu i porzadku na forum to grupa sprawnych i bezwzglednych moderatorow :D

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » sob 29 gru, 2007

Hmm ... czy to zarzut :?:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
maciek_k
Posty: 68
Rejestracja: czw 12 kwie, 2007
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: maciek_k » sob 29 gru, 2007

ITAL Hmm ... czy to zarzut :?:
ITAL nie dopatruj sie w mojej wypowiedzi zadnych ukrytych podtekstow.
Dopiero teraz zauwazylem, ze forum zasilo 2 nowych MODow :D - czeka Was duzo pracy, trzymam kciuki :D

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » sob 29 gru, 2007

Będziemi jak Tommy Lee Jones w Ściganym :twisted:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » sob 29 gru, 2007

maciek_k
Uwazam, ze jedyny sposob na zachowanie ladu i porzadku na forum to grupa sprawnych i bezwzglednych moderatorow :D
I to jest najlepsze rozwiązanie. Ograniczanie ilości postów ogranicza możliwość rozwoju quadowego ( jeżeli można to tak nazwać). Przecież nie wszyscy i nie zawsze Ci bardzo młodzi ludzie wypisują głupoty.

Awatar użytkownika
Marcinx
Posty: 48
Rejestracja: czw 21 cze, 2007
Lokalizacja: _POLAND_ ^_^

Post autor: Marcinx » ndz 30 gru, 2007

Hmmm widzę,że mieliście/macie bulwers związany z wypowiedziami/błędami na forum michała, i nie tylko. Powiem tak. Trafił się jeden Michał, ale czy jest ich 2,5,12?? Jest 1 jedyny, reszta (nie każdy) robi po 1,2 błędy w swojej wypowiedzi, więc ( nie wiem jak was, ale mnie to nie razi) to chyba nie jest problem :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”