nie działa rozrusznik ( włacznik ) i brak świateł hamulca i prądu

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
ODPOWIEDZ
SPWO
Posty: 2
Rejestracja: pn 14 sie, 2023
Quad:: krx 250 kymco

nie działa rozrusznik ( włacznik ) i brak świateł hamulca i prądu

Post autor: SPWO » pn 14 sie, 2023

Witam Serdecznie. Kupiłem kymco kxr 250 2004 rok który odpalał w dniu zakupu ale był do regulacji gaźnik. Gaźnik wyczyściłem i zacząłem regulacje natomiast pomyślałem, że zanim nagrzeje quada sprawdzeń poziom płynu i oczywiści dolewałem do chłodnicy co wiązało się z odkręceniem kierownicy i zdjęciem przedniej części plastikowej obudowy, a następnie udało mi się zdjąć tyny zacisk hamulca i wyjąć klocki. Po założeniu obudowy starter nie działa nie reaguje i nie ma świateł stopu ( brak prądu w przewodach ). Bezpieczniki sprawdzone są okej, rozrusznik działa quad odpala po podpięciu go na krótko, brak świateł hamowania, kable w instalacji sprawdzone, każda kostka kontaktem czyszczona sprawna. Jedynie pomysł mi przychodzi, żeby stacyjkę jeszcze zmienić chociaż nie wiem czy to ma jakiś sens z bezradnośći już się doszukuje drugiego dna, kolejna noc zamiast spać myśle. Czy ktoś coś miał podobnego przez np. Uszkodzoną stacyjke?, a może to kwestia braku klocków i zacisku z tyłu na tarczy chociaż jaki to ma związek nie wiem moze brak płynu bo wyciekł? objawy diagnozowane wydaje mi się, że w każdy możliwy spoób brak pomysł. Dodam, że stop nie działa w nożnym i w ręcznej dźwigni hamulca. Przekaźnik rozrusznika działa ale i tak nowy kupiłem i zamontowałe ale quad nie ma w kablach prądu więc jak ma działać stop hamulca i rozrusznik jak tam pradu nie ma co go moze hamować ? ps. Akumulator sprawny. proszę o pomoc i z góry dziękuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”