Artctic Cat 400 - problemy z wkręcaniem się na obroty-Pomocy

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Arctic Cat
ODPOWIEDZ
phoenix1983
Posty: 1
Rejestracja: śr 03 maja, 2023
Quad:: Arctic Cat 400
Imię: Łukasz

Artctic Cat 400 - problemy z wkręcaniem się na obroty-Pomocy

Post autor: phoenix1983 » śr 03 maja, 2023

Artctic Cat 400 - problemy z wkręcaniem się na obroty-Pomocy
Witam Serdecznie - jestem nowym użytkownikiem a zarazem świeżym posiadaczem Arctic Cata 400 rok 2011 - tylny napęd.
Maszyna zakupiona około 2 tygodnie wstecz - podczas jazdy próbnej niby było ok, jednakże na wysokim biegu wkręcał się na obroty delikatnie przerywając. Sprzedający tłumaczył to koniecznością regulacji gaźnika.
Maszyna zakupiona i po kilku dniach przestał się w ogóle wkręcać - nawet na biegu jałowym. Może macie jakieś pomysły, może ktoś miał podobny problem, coś podpowie...
Jestem laikiem w temacie, więc moja prośba jest pewnie chaotyczna, więc proszę o wyrozumiałość. Maszyna generalnie odpala od tzw. strzała, jednak nie chce wspiąć się na wyżyny obrotów - przerywa. Gaźnik czysty, znajomy oglądał podpowiedział że prawdopodobnie dysze gaźnika do wymiany - zestaw naprawczy już zamówiony. Uwagę naszą przykuła jedna dźwigienka przy gaźniku, po naciśnięciu której wstrzykiwane jest paliwo do wnętrza. Żadna linka nie jest do niej zapięta - pytanko oczywiście czy tak powinno być. Postaram się załączyć zdjęcie.
Z góry dziękuje Wam za udzieloną pomoc - jestem nowy, więc za wszelkie nieprawidłowości w tworzeniu tematu z gór przepraszam. Dzięki za odpowiedzi.
Zdjęcia :
https://files.fm/u/m9kffsr4n

ODPOWIEDZ

Wróć do „Arctic Cat”