Kayo 110 vs yamaha yfm 90r

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Ice331
Posty: 5
Rejestracja: ndz 03 kwie, 2022
Imię: Adam

Kayo 110 vs yamaha yfm 90r

Post autor: Ice331 » ndz 03 kwie, 2022

Witam wszystkich kolegów mam takie pytanie bo Stoję przed dużym dylematem Chciałbym mojego małego syna 7 lat zarazić jazdą czterema kółkami w terenie Nie mam pojęcia czy będzie mu się to podobało czy nie ale warto spróbować stąd też do was fachowców pytanie Stoję przed dylematem zakupu quada Kayo 110 lub yamaha yfm 90r i nie wiem co mam wybrać
po pierwsze
- różnica w cenie
- Jak z awarnyjnością
Wiem że większość od razu poda że tylko i wyłącznie Yamaha tylko tutaj jest jedno pytanie nie wiem czy mały będzie chciał jeździć nie chciałbym wydawać tyle pieniędzy ale jeżeli będzie trzeba to wydam A może ktoś z was poleci jakiegoś innego quada na początek albo coś doradzi Sądzę że jak się zarazi to i tak Po roku czy po dwóch byśmy wymienili wtedy na jakąś większą markową maszynę
więc proszę o opinię jakiego quada na początek wybrać
Wiem że temat był na pewno wałkowany nieraz ale chodzi mi o konkretne dwie marki k u i Yamaha

Fobersky8410
Posty: 4
Rejestracja: pt 18 mar, 2022

Re: Kayo 110 vs yamaha yfm 90r

Post autor: Fobersky8410 » ndz 03 kwie, 2022

Na początek zawsze lepiej coś tańszego a jak złapie zajawkę to sprzedać i kupić coś lepszego.

Ice331
Posty: 5
Rejestracja: ndz 03 kwie, 2022
Imię: Adam

Re: Kayo 110 vs yamaha yfm 90r

Post autor: Ice331 » ndz 03 kwie, 2022

Tak tylko nie chcę kupić coś tańszego co zaraz będzie się psuło Czy może ktoś miał doświadczenie z tą firmą kayo

syriusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 18 maja, 2022
Quad:: Honda RTX250X
Imię: Tomek

Re: Kayo 110 vs yamaha yfm 90r

Post autor: syriusz » śr 18 maja, 2022

Fobersky8410 pisze:
ndz 03 kwie, 2022
Na początek zawsze lepiej coś tańszego a jak złapie zajawkę to sprzedać i kupić coś lepszego.
seriale online
No dobrze kolega mówi, jeśli jeszcze nie masz zajawki to nie inwestuj pieniędzy życia bo może Ci się szybko znudzi.

HanryLuk
Posty: 3
Rejestracja: pt 13 sie, 2021
Quad:: Raptor
Imię: Henryk

Re: Kayo 110 vs yamaha yfm 90r

Post autor: HanryLuk » sob 17 wrz, 2022

Fobersky8410 pisze:
ndz 03 kwie, 2022
Na początek zawsze lepiej coś tańszego a jak złapie zajawkę to sprzedać i kupić coś lepszego.
Masz rację ja startowałem od chińczyka pierwszej generacji :)
https://pozyczkase.pl/miloan-opinie-klientow/
Jedno serce jedno bicie kocham Quady ponad życie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”