Lepszy chinczyk za 12.000 brutto czy coś za 7 netto?

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
radek113
Posty: 1
Rejestracja: sob 16 kwie, 2022
Imię: Radek

Lepszy chinczyk za 12.000 brutto czy coś za 7 netto?

Post autor: radek113 » sob 16 kwie, 2022

Witam. Prosze o poradę... Prowadzę dzialaność i mogę wziąc albo coś nowego z budzetem do około 12.000 brutto, albo do 7 tyś za gotówkę. Wiadomo, ze uzywanych quadów z pełną faktura vat za kwotę 12.000 brutto nie kupie więc alternatywa mam taką jak w tytule. Moje pytanie - czy lepszy jest nowy apollo jakiś tam 250, czy SYM czy inny używany w cenie około 7.000 ? A, że jestem startym grzybem, służyc ma do jeżdzenia spokojnego na ryby i grzyby+przyczepka do wożenia pierdół, czasem w dwie osoby, bezwzględnie z homologacją. Dziękuje za pomoc z góry. pzdr

MisMalis
Posty: 6
Rejestracja: pn 09 maja, 2022
Quad:: Ninja
Imię: Stefan

Re: Lepszy chinczyk za 12.000 brutto czy coś za 7 netto?

Post autor: MisMalis » pt 24 cze, 2022

radek113 pisze:
sob 16 kwie, 2022
Witam. Prosze o poradę... Prowadzę dzialaność i mogę wziąc albo coś nowego z budzetem do około 12.000 brutto, albo do 7 tyś za gotówkę. Wiadomo, ze uzywanych quadów z pełną faktura vat za kwotę 12.000 brutto nie kupie więc alternatywa mam taką jak w tytule. Moje pytanie - czy lepszy jest nowy apollo jakiś tam 250, czy SYM czy inny używany w cenie około 7.000 ? A, że jestem startym grzybem, służyc ma do jeżdzenia spokojnego na ryby i grzyby+przyczepka do wożenia pierdół, czasem w dwie osoby, bezwzględnie z homologacją. Dziękuje za pomoc z góry. pzdr https://czy-odebrac.pl/numer/
Sprawdzałem kto do mnie dzwonił, wszystko działa także polecam
oczywiście że za 7 tyś netto

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”