Maxxer 450 (2013r) - problemy z elektryka?

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
ODPOWIEDZ
keraj37
Posty: 1
Rejestracja: śr 16 mar, 2022
Quad:: kymco maxxer 450

Maxxer 450 (2013r) - problemy z elektryka?

Post autor: keraj37 » śr 16 mar, 2022

Witam, skoro to pierwszy post wypada sie przywitac zanim bede wykorzystywal wiedze uzytkownikow.
Ogolnie kymco maxxer 450 mam od niecalego roku, wczesniej jak i dalej jezdze dowma kolkami enduro (teraz mam honde 750 i ktm 250). 4 kolka przydaja mi sie gdy nawierzchnia jest za sliska a jezdze caly rok.

Ogolnie moj maxxer mechanicznie wymiata, mocny i bezzarzutu w tych regionach, natomiast jest pare problemow ktore ogolnie moge powiedziec ze widac na panelu.

https://i.ibb.co/rvB5njF/quad.jpg

1. Gdy startuje rozrusznik, ekran panelu jakby sie wylacza czasami na chwile i restartuje - tak jakby braklo pradu. Rozrusznik sie zatrzymuje, wowczas musze 2 czy pare razy probowac i zapali - nie jest to wileki problem zawsze zapali ale wolabym aby tego nie bylo.

2. Zamiast wskazywania jaki bieg jest wrzucony zawsze jest "E" (rozumiem ze to E od ERROR) - chociaz jak zmieniam z H na N czasem sie pojawi N na panelu ale zaraz jest zastapione przez "E".

3. 50% czasu jazdy predkosciomierz wyswietla na panelu 0, pozostale 50% wskazuje predkosc - ogolnie jest to problematyczne gdyz przy takim ukladzie przebieg quadzika jest zanizony.

W sumie to wszystkie problemy z nim, jezeli ktos jest w stanie poradzic to bede wdzieczny.

Dodam jeszcze ze wymienilem wszystkie bezpiczniki by tutaj wyeliminowac przyczyne chociaz zaden nie byl przepalony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”