Quad 110, sam jedzie

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
waldek3124
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 wrz, 2021
Quad:: 110
Imię: Waldek

Quad 110, sam jedzie

Post autor: waldek3124 » ndz 26 wrz, 2021

Witam, mam chińskiego quada 110, mam taki problem, że quad bez dodawania gazu sam jedzie jak wrzucę mu przedni, gdy chce zmniejszyć mu moc na gaźniku to sam gaśnie, gdy jest na luzie i dodam gazu to też gaśnie, w ogóle ma problem z odpaleniem, muszę z minutę trzymać guzik od włączania zanim załapie i odpali. Silnik strasznie się grzeje po chwili. Gaźnik jest nowy wiec nie ma opcji żeby był w środku brudny lub zapchany, próbowałem na lince od gazu odkręcić, żeby zmniejszyć moc bo znalazłem na tym forum że może to być powód ale nie dało to nic, czy problem jest w samym silniku czy gdzieś indziej. Jest jakiś sposób żeby normalnie działał, czy lepiej go sprzedać i za ile wtedy?

Krypton
Posty: 5
Rejestracja: wt 05 paź, 2021
Quad:: Bashan

Re: Quad 110, sam jedzie

Post autor: Krypton » sob 09 paź, 2021

Musisz wyregulować gaźnik, po lewej stronie gaźnika jest taka mosiężna śrubka na płaski śrubokrę, wkręć ja na maxa a później odkrecaj stopniowo. Quad gaśnie po dodaniu gazu to problem w regulacji. Silnik benzynowy szybko się nagrzewa, pewnie ci się wydaje że grzeje, jak coś to zamontuj jakiś czujnik temperatury żebyś wiedział co i jak.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”