Jakiego kłada kupić poszukuje komisu w wawie lub okolicach

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Adiwwl
Posty: 8
Rejestracja: czw 18 lut, 2010
Quad:: Kymco MXU550i
Lokalizacja: Tluszcz

Jakiego kłada kupić poszukuje komisu w wawie lub okolicach

Post autor: Adiwwl » czw 18 lut, 2010

Witam i od razu proszę o pomoc.
Zacznę od początku z powodu ostatnich opadów śniegu potrzebowałem jakiegoś niewielkiego urządzenia do odśnieżania pierwszym pomysłem był traktorek kosiarka ale stwierdziłem że zawsze chciałem qłada a pługi też sa do kładów poz atym jak miałbym wydać na traktor 8tys i trzymać go w garażu to qład wydaje się lepszym rozwiązaniem może się mylę :D.
i tu moja prośba doradźcie jakiego qłada szukać żeby dało się nim odśnieżyć i zarazem trochę się pobawić mogę przeznaczyć na to ok 10000zł oczywiście domyślam sie ze cos używanego dodatkowo muszę go zakupić z fakturą dlatego potrzebuje namiarów na jakiś komis lub coś podobnego w Warszawie lub okolicach .
Wielka prośba doradźcie coś i podpowiedzcie co i jak od czego zacząć jakie prawko muszę mieć na qłada mam kat B dodam że jestem kompletnym laikiem w tym temacie (na razie oglądałem jakieś chińskie i nie miałbym odwagi tym jeździć wyglądał jakby miał się rozpaść)
Z góry dzięki!

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » czw 18 lut, 2010

Przede wszystkim quad :D

Kategoria B wystarczy, jeżeli pojazd jest zarejestrowany jako pojazd samochodowy inny(tak powinien być zarejestrowany każdy quad)

10tyś wydaje się minimalną kwotą.
Sprecyzuj swoje wymagania, czy ma być to 4x4, czy ośka(tylnonapędowiec).
Potrzebujesz sprzętu zarejestrowanego czy nie?
Jesteś laikiem, a więc domyślam się iż nie potrzebujesz bardzo wymagającego sprzętu.

Do 10 tyś polecam:

Lucky Star 250/300 - /automat/ciężki/łatwy dostęp do części/duży/zarejestrowany/idealny na początek/tylnonapędowiec.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Adiwwl
Posty: 8
Rejestracja: czw 18 lut, 2010
Quad:: Kymco MXU550i
Lokalizacja: Tluszcz

Post autor: Adiwwl » pt 19 lut, 2010

Dzieki za zainteresowanie szczerze powiem nie wiem czy ma być 4x4 czy nie np do takiego http://www.allegro.pl/item924726351_qua ... _gory.html da radę pług doczepić i czy da sobie radę ze śniegiem czy szukać raczej takiego http://www.allegro.pl/item912931228_now ... _2009.html
Podobają mi się lucky str wyglądają na zdjęciach solidnie o niebo lepiej od tego chinola którego oglądałem.

mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » pt 19 lut, 2010

ja mam lucky stara i myślę o zrobieniu sobie pługa..lecz zdaje sobię sprawę że muszę wtedy zrobić sobie jakieś łańcuchy, ale z tym to nie problem...
mimo takich utrudnień nadal lub może jeszcze zdecydowanie wolę ośkę

Adiwwl
Posty: 8
Rejestracja: czw 18 lut, 2010
Quad:: Kymco MXU550i
Lokalizacja: Tluszcz

Post autor: Adiwwl » czw 25 lut, 2010

Dzięki za podpowiedz bedę szukać lucky stara widze za za ok 10000 nawet nowego można znależdz.
Jeszcze moze dozbieram kasy i zakupię lucky stara tego większego przeprawowego bo jeszcze bardziej mi sie podoba.
Jak cos zakupię to sie pochwale.
(jeszcze mam jedno pytanie raczej tylko teoretyczne raczej kupie nowego ale czy przebieg qłada ok 3000km to dóżo ? jeżeli uzywany to najlepiej do jakiego przebiegu szukać?)

jwara99
Posty: 28
Rejestracja: ndz 14 lut, 2010
Lokalizacja: łĘCZYCA

Post autor: jwara99 » czw 25 lut, 2010

nie jestem znawcą quadów ale co nowe to nowe tym bardziej że sam widzisz że za 10600 można mieć nówkę 250 LS-a , sam go sobie docierasz i służy ci latami a używka może mieć nalotu 500km i być po takich katorgach o jakich nie śniłeś.
ls 250

Adiwwl
Posty: 8
Rejestracja: czw 18 lut, 2010
Quad:: Kymco MXU550i
Lokalizacja: Tluszcz

Re: Jakiego kłada kupić poszukuje komisu w wawie lub okolicach

Post autor: Adiwwl » pt 31 lip, 2020

Trochę to trwało można powiedzieć nawet ze to rekord w zastanawianiu się nad zakupem quada wtedy nie zakupilem zadnego quada plany sie pozmieniały ale w głowie zawsze był plan zakupu i w końcu stalo sie od kilku dni jestem posiadaczem kymco mxu550i quad narazie na docieraniu tylko spokojna jazda

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”