Zakup Access Triton 300 Outback - prośba o poradę

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
1980kumi
Posty: 3
Rejestracja: czw 18 cze, 2020
Quad:: W trakcie poszukiwań
Imię: Michał

Zakup Access Triton 300 Outback - prośba o poradę

Post autor: 1980kumi » czw 18 cze, 2020

Witam,
Wrzuciłem post do tematu Access / Lucky Star ale powinien on chyba trafić tutaj, zatem;
Witam wszystkich raz jeszcze,
Jestem nowy na forum i potrzebuję Waszej pomocy - zbieram się z zamiarem zakupu mojego pierwszego Quada. W mojej okolicy jest człowiek co sprzedaje głównie quady marki Access i przyznam, że jestem żywo zainteresowany modelem 300 BR Outback (link: https://www.olx.pl/oferta/access-300-tr ... f;promoted). Problem jaki nie daje mi spokoju to jak jest z dostępnością części do w/w modelu. Nigdzie nie mogę znaleźć sklepu z częściami a głównie chodzi mi o elementy zawieszenia i napędu (półosie). Proszę o poradę czy warto pchać się w zakup tego modelu? Jakie są jego główne wady?
Pozdrawiam.
Michał

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Zakup Access Triton 300 Outback - prośba o poradę

Post autor: tede74 » czw 18 cze, 2020

ASP Group jest importerem. Sprawdź u nich czy mają te części. Silnik, skrzynia we wszystkich Accessach te same, dostępne bez problemu. Sprzęt ogólnie spoko ;)
:I love POLARIS:

Awatar użytkownika
1980kumi
Posty: 3
Rejestracja: czw 18 cze, 2020
Quad:: W trakcie poszukiwań
Imię: Michał

Re: Zakup Access Triton 300 Outback - prośba o poradę

Post autor: 1980kumi » czw 18 cze, 2020

tede74 pisze:
czw 18 cze, 2020
ASP Group jest importerem. Sprawdź u nich czy mają te części. Silnik, skrzynia we wszystkich Accessach te same, dostępne bez problemu. Sprzęt ogólnie spoko ;)
Dzięki wielkie za odpowiedź.
Wysłałem @ do ASP z zapytaniem o koszt półosi i innych podzespołów. Zobaczymy co odpowiedzą.
Pzdr.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”