Wyciągarki X-ATV

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
jimmy_ezg
Posty: 438
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: LS 300UD
Imię: Marcin

Wyciągarki X-ATV

Post autor: jimmy_ezg » czw 02 lut, 2012

Przeglądając aukcje na alledrogo znalazłem taki oto sprzęcik. Pomyślałem - ciekawe, zapytałem więc lokalnego dystrybutora i zachwalał te wyciągarki. Niemniej jednak wiadomo, że jak miał je na półce to je zachwalał :)

Czy ktoś z Was używał tego sprzętu? Może ktoś ma zamontowany od jakiegoś czasu i może się wypowiedzieć cokolwiek na temat jego awaryjności itp. Byłbym mocno wdzięczny bo cena nader interesująca :)

http://allegro.pl/wyciagarka-x-atv-mode ... 53404.html

guayre_4x4
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 cze, 2014

Re: Wyciągarki X-ATV

Post autor: guayre_4x4 » wt 17 cze, 2014

Jeśli chcesz tą wyciągarkę, to z mocniejszym silnikiem i większym uciągiem (3500 lbs) możesz ją mieć za 490 zł... Ta cena firmy krzak jest 'nieco' zawyżona.

Zobacz tutaj:
http://www.powerwinch.pl/strona/pw3500

pzdr

Norbiś
Posty: 6
Rejestracja: pt 21 lut, 2020

Re: Wyciągarki X-ATV

Post autor: Norbiś » pt 21 lut, 2020

Czy powerwinch to teraz nie kangaroowinch? Jakoś gdzieś widziałem informację, że zmieniają nazwę z powodu zastrzeżenia jej na innych rynkach, na które chcą wejść.

woźniK
Posty: 2
Rejestracja: pn 24 lut, 2020

Re: Wyciągarki X-ATV

Post autor: woźniK » pn 24 lut, 2020

Norbiś pisze:
pt 21 lut, 2020
Czy powerwinch to teraz nie kangaroowinch? Jakoś gdzieś widziałem informację, że zmieniają nazwę z powodu zastrzeżenia jej na innych rynkach, na które chcą wejść.
Dokładnie. Zmieniają nazwę na nową. O powodzie nie słyszałem, więc to dla mnie ciekawa informacja. Ciekawe na którym rynku jest to nazwa zastrzeżona, że muszą ją zmieniać. A sprzęt całkiem dobry w swojej cenie.

Norbiś
Posty: 6
Rejestracja: pt 21 lut, 2020

Re: Wyciągarki X-ATV

Post autor: Norbiś » pn 02 mar, 2020

woźniK pisze:
pn 24 lut, 2020
Norbiś pisze:
pt 21 lut, 2020
Czy powerwinch to teraz nie kangaroowinch? Jakoś gdzieś widziałem informację, że zmieniają nazwę z powodu zastrzeżenia jej na innych rynkach, na które chcą wejść.
Dokładnie. Zmieniają nazwę na nową. O powodzie nie słyszałem, więc to dla mnie ciekawa informacja. Ciekawe na którym rynku jest to nazwa zastrzeżona, że muszą ją zmieniać. A sprzęt całkiem dobry w swojej cenie.
Najważniejsze by sam produkt się nie zmienił. Jakość i cena były dobre, więc pod nową marką mam nadzieję, że będzie podobnie. A to że chcą się rozwijać i wchodzić na nowe rynki to dla nas plus :)

woźniK
Posty: 2
Rejestracja: pn 24 lut, 2020

Re: Wyciągarki X-ATV

Post autor: woźniK » śr 01 kwie, 2020

Norbiś pisze:
pn 02 mar, 2020

Najważniejsze by sam produkt się nie zmienił. Jakość i cena były dobre, więc pod nową marką mam nadzieję, że będzie podobnie. A to że chcą się rozwijać i wchodzić na nowe rynki to dla nas plus :)
Jakości na pewno nie zmienią, bo i po co? Stracili by klientów na tym. Teraz nie jest łatwo. Sama zmiana marki to już spore utrudnienie. Więc na pewno nie bedą oszczędzać na samym wykonaniu swojego towaru. A czy to będzie się nazywać powerwinch czy kangaroowinch to nie ma aż takiego znaczenia przecież.

Norbiś
Posty: 6
Rejestracja: pt 21 lut, 2020

Re: Wyciągarki X-ATV

Post autor: Norbiś » czw 09 kwie, 2020

woźniK pisze:
śr 01 kwie, 2020
Norbiś pisze:
pn 02 mar, 2020

Najważniejsze by sam produkt się nie zmienił. Jakość i cena były dobre, więc pod nową marką mam nadzieję, że będzie podobnie. A to że chcą się rozwijać i wchodzić na nowe rynki to dla nas plus :)
Jakości na pewno nie zmienią, bo i po co? Stracili by klientów na tym. Teraz nie jest łatwo. Sama zmiana marki to już spore utrudnienie. Więc na pewno nie bedą oszczędzać na samym wykonaniu swojego towaru. A czy to będzie się nazywać powerwinch czy kangaroowinch to nie ma aż takiego znaczenia przecież.
Fakt. Jakość mają całkiem dobrą i do tego ich sprzęt jest mało awaryjny. A nazwa to właściwie rzecz drugorzędna. Najważniejsze by się dobrze w terenie spisywało :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”