jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » czw 25 kwie, 2019

no i tu masz rację cf wygląda dość solidnie ciekawe jak w użytkowaniu i trwałością poszczególnych elementów mocy ma wystarczająco na dłuższą przygodę i zabawę z tym quadem nie braknie na kilka lat starczy o ile jakość ich jest tak dobra do ceny to może być bardzo dobry wybór a miał już ktoś przyjemność doświadczyć modelowe cf jak to wygląda z jakością i trwałością i awaryjnośca? Dziękuję za pomoc

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: Robsson » czw 25 kwie, 2019

Najnowsze konstrukcje nie grzeszą bezawaryjnością. Mówię o quadach ogółem, zwlaszcza 2 cylindrowych, mocnych. Nie są już tak proste i z zapasem policzone jak stare jednogarowe japońce. Maja gadżety, elektronikę, dużą moc, są bardziej skomplikowane. Ale i księgowi szukają oszczędności wszędzie gdzie się da. To juz nie to samo co 10 lat temu.
Dziś nie ma quadów które sie nie psują.
CFka moim skromnym zdaniem (nawet z lektury forów czy fb) niczym w tym temacie nie odstaje. Ale tu sytuacja wydaje sie być nieco odwrotna bo początkowo cfki wymagały troski, poprawek, modyfikacji. Ale z tym było/jest coraz lepiej w nich. Wady sa poprawiane. KOlejne konstrukcje wg mnie coraz lepsze. Topowe marki troszkę obniżyły poziom, CFka z generacji na generacje poprawia i się wszystko zrównuje wg mnie. Pechowe sztuki czy źle traktowane w cf jak i w innych markach bywają kapryśne inne latają wiele tysięcy bez uwag. Pewnie to wypadkowa kilku rzeczy w tym też tego że cfek zazwyczaj nie upala sie w rajdach i hardcorowym stylu. Bo do tego raczej się nie nadają.
Jesli nie masz podejścia " musze sie pochwalic maszyną którą wszyscy chcą mieć i będą mi zazdrościć" a chcesz sobie polatać amatorsko nowym sporym sprzętem za sensowne pieniadze to CFka jest niegłupim wyborem.
Jak podejdzie pod potrzeby Twoje - musisz wiedzieć że to duży i ciężki quad. Nie do wszystkiego i nie dla każdego.
Ale szeroka sieć serwisowa na pewno plusem jest też mocnym.
Sam quad wyglada wg mnie dobrze, kosztuje tez dobrze. Do określonych zastosowań zwłaszcza turystyki jak najbardziej.
Znajomi w grupie mają 2, nie miałem okazji spotkać sie z właścicielami i zobaczyć tego w akcji ale opinie są z tego co słyszę jak najbardziej pozytywne. Narazie przynajmniej dopóki to nowe.
V2.....sound of madness :twisted:

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » pt 26 kwie, 2019

no ale cf moto 800 ceni się dość wysoko po 45 tyś zł outlander ok 50 tyś idzie wyrwać salon 650 to chyba lepiej dołożyć i mieć już coś lepszego a powiedzcie mi z uzywkami jak to wygląda kwestie przebiegów jaki to duży rozumiem że to pojęcie jak studnia bo to zależy czy był topiony palowany itp ale tak mniej więcej czy daj my na to 2tys km to sporo jak na np outlandera 650 jakie robicie przebiegi. Może znacie pewne salony komisy z uzywkami z pewnej ręki pewnego źródła np takie coś z niemiec https://m.mobile.de/motorrad-inserat/ca ... ml?ref=srp

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » pt 26 kwie, 2019

albo ten autoryzowanego serwisu brp https://home.mobile.de/BADER-QUADSPORT#des_276531886 ma przejechane 2 tyś km ponad z 2017 roku

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: DKfan » pn 29 kwie, 2019

Nie ma quadów z pewnego źródła, każdy używany trzeba uważnie sprawdzić. Są quady w idealnym stanie po 20kkm i zajechane po 1kkm. Kup nowego Outlandera 570, modele 2019 mają silniki 650 zdławione do 48KM, pojedz do firmy która przeprogramuje ECU i bedziesz miał 62KM, zmieścisz się w swoim budzecie.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » pn 29 kwie, 2019

no tak to jest zależy jak kto jeździł a poważnie 570 to ten sam motor co 650

Robsson
Posty: 935
Rejestracja: pn 25 sie, 2014
Quad:: canam

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: Robsson » pn 29 kwie, 2019

Podjedź do dealera, pogadaj i poproś o kwity konkretnej sztuki. Tam będzie wszystko.
Ostatni kilka potwierdzonych informacji sie pojawilo ze 2 polowa 2018 i 2019 mają silniki 650
Zarówno w wersji "L" jak i budzie XT.
Konkretną sztuke sprawdzisz w kwitach i na silniku.
V2.....sound of madness :twisted:

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » pn 29 kwie, 2019

no i tak zrobię jeżeli faktycznie to te same motory to można wyrwać za dobra cenę 570 i zmapowac go do tych 60 kucy. No dobra a powiedzcie mi są różne wersje L,Xt,pro czym się różnią i która jest najlepsza

slawek_boss
Posty: 24
Rejestracja: ndz 21 kwie, 2019

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: slawek_boss » pn 29 kwie, 2019

a jeszcze mam pytanie co sądzicie o marce tub blade ?

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: jaki quad z homologacja do 40tyś zł

Post autor: robertmuszka » pn 29 kwie, 2019

Jak myslisz o canamie, to zapomnij o TGB, szkoda zdrowia,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”