Honda TRX / ADLY 300

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Honda
ODPOWIEDZ
PrezesMarian
Posty: 4
Rejestracja: czw 03 sty, 2019
Quad:: Adly 300
Imię: Damian

Honda TRX / ADLY 300

Post autor: PrezesMarian » czw 03 sty, 2019

Witam wszystkich ,
Nie wiem czy to prawda czy nie, kupiłem quada Adly 300, który prawdopodobnie jest na licencji Hondy,
Jeśli to nie prawda to proszę mnie w tym utwierdzić i przenieś do innego działu , a teraz do rzeczy .
Problem jest następujący, gdy oglądałem wuada wszystko było ok w sumie zbyt długo nim nie jeździłemm wiadomo jak to przy oględzinach jedna rundka z 600m sprawdzenie hamulców, biegów itd wszystko było ok.
Przywiozłem wiec go i na drugi dzień chcąc pośmigać okazało się nie nie pali, wiec szybka weryfikacja, wykręcam świece patrzę a on czarna , z gaźnika natomiast dolnym jakimś spustem kapała benzyna.
Spuściłem tym Kraśnikiem trochę waszki, przeczyscilem świece i odpalił od strzała pochodził sobie z 3 minutki i zgasł, znów kręcę i nic wyciągam świece i znów czarna , czy to oznaka złe wyregulowanego gaźnika czy coś innego ? Jeśli tak to czy ustawia się go tak samo jak np w Baszanowski którego miałem już kiedyś ? Bo wyglada on budowa zupełnie inaczej ,
Po za tym mam pare pytań a mianowicie :

1. Co to jest i do czego służy, rurka idzie od wydechu do tej puszeczki i powrotna wraca do gaźnika ...
Obrazek

2. Przy gaźniku wkręcony jest taki jakby czujnik owinięty białym uszczelniacze , do czego to służy i jak się z tym obchodzić przy rozbieraniu gaźnika
Obrazek

3. Muszę wyregulować zawory czy luzy na oby dwóch typach maja być po 0,1mm ?

4. Co to za zbiorniczek z jednej strony wężyk od puszki filtra powietrza z drugiej chyba tez do gaźnika
Obrazek

5. Czy da się jakoś podkręcić możliwości tej maszyny , czy ma jakieś blokady ?

6. Na jakiej zasadzie działa tutaj prędkościomierz ? U mnie nie chodzi a widzę ze od licznika idzie tylko wiązka która wchodzi później do wiązki głównej żadnego czujnika nie widzę .

Przepraszam za tak duża ilość pytań ale chce wiedzieć o tym quadzie jak najwiecej bo wiem niewiele

PrezesMarian
Posty: 4
Rejestracja: czw 03 sty, 2019
Quad:: Adly 300
Imię: Damian

Re: Honda TRX / ADLY 300

Post autor: PrezesMarian » pn 07 sty, 2019

Ktoś coś wie, czy nic nie pomożecie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Honda”