Banshan hamulec tylni

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
Rojkoson
Posty: 1
Rejestracja: ndz 09 lip, 2017
Quad:: Banshan 200cc
Imię: Adrian

Banshan hamulec tylni

Post autor: Rojkoson » ndz 09 lip, 2017

Dzień dobry mam pytanie co do hamulca tylnego w banshanie 200cc. Muszę na wstępie powiedzieć że jestem lalikiem jeśli chodzi o mechanikę więc prosił bym zrozumiale :) dziękuje.
Po ostatniej jeździe straciłem hamulec tylni ( pedał od hamulca strasznie lata) i nie wiem jak go naprawić... wiem że tam jest taki bolec co idzie w górę ale u mnie jest strasznie luźny widziałem na filmikach że można go odkręcić i dostosować. Widziałem także na youtube jak kolega stosował jakąś linkę i ją podpinał pod hamulec a ja nie mogę zlokalizować tej linki czy mógł by ktoś zrobić zdjęcie swojego quada w miejscu hamulca żebym miał porównanie co muszę zrobić. Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

w0jta5
Posty: 15
Rejestracja: śr 08 cze, 2016
Quad:: chińczyk 200ccm
Imię: Wojtek

Re: Banshan hamulec tylni

Post autor: w0jta5 » pn 17 lip, 2017

Hamulce tarczowe czy bębnowe?

Wojtekski
Posty: 642
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013
Quad:: renegade 570 xxc , był cf x8 ,cf 500 , lucky star 400shineray 250-9c
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Suwałki

Re: Banshan hamulec tylni

Post autor: Wojtekski » czw 10 sie, 2017

Najpierw sprawdź czy klocki się nie skończyły ? tylny hamulec masz tylko na pedale ? czy rączka też jest ? albo pompka hamulca padła i idzie tłoczek do końca ? tak ciężko do końca powiedzieć a linki nie musisz mieć bo to jest od klamki kierownicy na tylny hamulec dlatego ważne czy masz dwie klamki przy kierownicy prawa i lewą ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”