SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Juraas
Posty: 54
Rejestracja: ndz 21 sie, 2016
Quad:: ltz 400

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Juraas » ndz 11 gru, 2016

SXV jest mega ale serwisy są podobne jak w wyczynach ;) Musi być taki jak er6 pod wzgędem serwisów .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 11 gru, 2016

Juraas pisze:SXV jest mega ale serwisy są podobne jak w wyczynach ;) Musi być taki jak er6 pod wzgędem serwisów .
No tak ale ma suchą misę i moc zbliżoną do er6 a o to pytałeś :) dla tego Ja mam er6 bo mi mokra misa nie przeszkadza w niczym a mam trwałość ;) TdM 850/900 ma sucha misę ale to duży i cieżki kloc
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Juraas
Posty: 54
Rejestracja: ndz 21 sie, 2016
Quad:: ltz 400

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Juraas » ndz 11 gru, 2016

Tdm miał sonik ale racja to juz krowa ;\
Cały czas myśle też o twoim er6 bo jest mega kuszaca ;p

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 11 gru, 2016

W przypadku er6 mamy juz sprawdzoną konstrukcję produkcja od 2006 po dzień dzisiejszy duża dostępność części silnik o zadawalających parametrach, trwałości i zwartej budowie w układzie rzedowym sprawia to że fajnie sprawdza się w quadzie cena tez nie zabija na dzień dobry ;) Generalnie polecam sam jestem bardzo zadowolony dla tego przez jakiś czas pośmigam na tym silniczku a jak ich już będzie za dużo Jak CB 500 ;) to wsadzę sobie inny :) Miedzy innymi dla tego wymieniłem Lucka na Rapcia a Koledze robię LTRa bo za dużo juz tego a fajnie jest miec coś nie tuzinkowego ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
krzychsolt
Posty: 57
Rejestracja: sob 29 lis, 2014
Quad:: Lucyfer LS 500
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Toruń

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: krzychsolt » ndz 11 gru, 2016

No i muszę dodać coś od siebie, choć nie wiem czy dobrze robie bo temat powoli wraca na właściwe tory.

Na początku trzeba Wam wiedzieć że nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę żadnym "wyznawcą " ani przeciwnikiem Marcina.
Ja tylko wyrażę swoją opinię jak każdy na tym forum, bo każdy ma do tego prawo. Tylko fajnie by było, by ją wyrazić w kulturalny sposób, czyt. tak ja. xD
Ale ja napiszę co myślę tylko raz, a odniosłem wrażenie że co nie którym nie chodziło tylko o wyrażenie swojej opinii, a o przekonanie kogoś innego do swojej racji, bądź po prostu siana zamętu. Dlaczego tak twierdzę, bo opinie wyraża się raz, a ja czytając ostatnie kilkanaście stron czytałem nie raz jedna opinie wałkowaną przez jedną osobę po kilka razy, a to już było nudne.
A teraz do sedna, czy w markowych japońskich gadach typu ltr, ktm, Polaris i innych jest sens? Dala jednych tak a dla drugich nie, ale wiecie o jest najważniejsze? Że jeśli znajdzie się choć jedna osoba która zechce mieć taki sprzęt nawet jeśli dla Wszystkich innych jest to nie logiczne to ma to sens bo ona tak chce i tyle. Bo chce, bo może. I cala dyskusja o plusach i minusach wali w łeb.
A ktoś kto się na to decyduje to chyba zdaje sobie sprawę z tego jakie będzie miał plusy i jakie minusy takiego swapu.
Także każdy wyraził swoje zdanie a zainteresowani takim swapem sami podejmą decyzję.
Mam też wielka nadzieje ze temat słuszności został wyczerpany i teraz temat zrobi się znów typowo techniczny, a na zaczepki z jednej czy to z drugiej strony nie reagujemy.
I pamiętajmy że Wszystkich Nas łączy jedna pasja i hobby;) Miłego upalania;)

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ONION123 » ndz 11 gru, 2016

Bardziej chodzi o to że er6 ma słaby dół w porównaniu do silników z NASA Ale lepsze to i tak niż silnik od wysokoobrotowego horneta w rapim... Ale można tak jeździć jak widać choć do swapu jestem nastawiony neutralnie bo ma to plusy i minusy i w niektórych quadach dla mnie nie ma sensu Ale krótko mówiąc chyba każda baza jest dobra po dłuższych przemyśleniach doszedłem do tego wniosku

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ONION123 » ndz 11 gru, 2016

Lucky star tania baza Ale właściwości jezdne nie są dobre ... raptor 700 droga baza Ale dobre właściwości jezdne Ale po doinwestowaniu wychodzi kwota 50 tyś a Lucek 23... ltr quad torowy Ale pozycja nie taka wygodna do dłuższych tras cena pomiędzy rapim a Łukaszem właśc nie wiem jak z właściwościami jedynymi

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ONION123 » ndz 11 gru, 2016

Juraas pisze:Tdm miał sonik ale racja to juz krowa ;\
Cały czas myśle też o twoim er6 bo jest mega kuszaca ;p
Szukaj silników z turystycznych Enduro (np. Tdm Africa Twin)

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ONION123 » ndz 11 gru, 2016

Marcin ATV SWAP Garage pisze:
Wojtekski pisze:I mocowania do ramy robisz nowe ? czy tu też pasuje jak w luckach ?

Amorki właściwie są uniwersalne bo pompujesz je tyle ile potrzebujesz pod wagę quada i swoją ,lecz maja długość 52 cm do seryjnych wahaczy w raptorze to już elki były za długie które miałem wcześniej a miały 48 cm Ja wahacze sobie sam zrobiłem wkożystałem Nowe wahacze z rocznika 2015 i wydłużyłem je o 3 cale tyle ile maja Long stary i dołożyłem regulacje kątów dzięki temu zaoszczędziłem ok 3 tys ;) w lucku miałem Ohlinsy i miałem Elki i było ok kwestia dobrania odpowiednich tulejek ale czy te by weszły nie wiem nie próbowałem wiec głupot nie chce nikomu gadać ;)
Czemu Ty amorki zmieniłeś bo trochę nie ogarniam tej wypowiedzi hehe

Awatar użytkownika
Daniel z Przasnysz
Posty: 150
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Quad:: był LS-250,był LS-CB500 i znowu LS-CB500
Imię: Daniel

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Daniel z Przasnysz » ndz 11 gru, 2016

...do ONION123 - proszę napisz tu na ogólnym forum czym zajmujesz się na co dzień? Czy twoje opinie są tylko z teorii budowane? Czy jeździłeś na tych wszystkich sprzętach o których wyrażasz swoje opinie? Czy wypowiedź na temat "taniej bazy" miała w jakikolwiek sposób obrazić posiadaczy tego typu sprzętu? Bo z tego co piszesz widzę że, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego iż już wiele lat temu kiedy projekt Lucky Stara był na deskach kreślarskich był przewidziany do rekreacji. I próbujesz wmówić to wszystkim którzy o tym doskonale wiedzą.
Jeśli chodzi o mnie to latam sobie na Lucku po swapie z kilku powodów. Po pierwsze jest to sprzęt rekreacyjny i ja go tak traktuję, po drugie jest dosyć duży jak na ośkę (mam 192 cm i 100 kg) więc nie wyglądam na nim jak bym dziecku zabawkę zaj...ł. Pozdrawiam wszystkich tych co jeżdżą jak ja typowo rekreacyjnie, jak i tych którzy zapie.....ją na złamanie karku po torze.
...moja nowa zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=gJFX60Xb-2Q&t=0s

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”