SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
ALS
Posty: 36
Rejestracja: czw 30 cze, 2016
Quad:: Ls500cb?

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ALS » ndz 28 sie, 2016

Ale co bez przesady mi na czasie nie zależy wiec napiszę i potem pewnie mi odpowie chyba po to jest forum. A to jest temat o Swapie LSa a Marcin pisze o Swapie rapiego wiec tez mogę pytać się o rapiego tak samo jak on pisac o Swapie rapiego a wasza irytacja to wasz problem. Po co forum jak możemy wszyscy do siebie dzwonić i wysyłać mmsy? A wy co się s***** jak by nie wiem co. W sumie po co Marcin ma wklejać filmy Lucków jak moze wszystkim wysyłać którzy chcca mmsa z filmem? No właśnie. Bo jak ja zadaje pytanie to się s***** a jak Marcin wkleja tu 150 filmów to was nie irytuje? Hahahaha pozdrawiam was gorąco chłopaczki hahahakapujecie cieplusieńko hahahahaahhaha papa się s***** tu nie powinno być żadnych pytań o Lucka bo można do Marcina zadzwonic hehhehe po to jest forum a jesli was irytują pytania to po co włazicie i życzysz jeszcze komuś rozwalenia maszyny to ua nwm co z cb za człowiek

ALS
Posty: 36
Rejestracja: czw 30 cze, 2016
Quad:: Ls500cb?

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ALS » ndz 28 sie, 2016

PS. Marcin mnie te filmy nie irytują Pozdrowionka dla Marcina ASG

Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » ndz 28 sie, 2016

Faktycznie masz coś z głową. Tylko pamiętaj o spakowaniu tornistra. Chociaż w przedszkolu go nie potrzebujesz... O to, co powinno być w środku zapytaj na forum.

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

ALS
Posty: 36
Rejestracja: czw 30 cze, 2016
Quad:: Ls500cb?

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ALS » ndz 28 sie, 2016

Pogadamy jak skończysz żłobek a nie kiblujesz tyle lat żeby zebrać pieniądze na tornister czy masz smutną buźkę z raczkowania? Hahahahahhabahahahjaha

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 28 sie, 2016

Panowie czy jest w ogóle sens zaraz wpadnie Olsztyniak i powie wam to samo koniec tematu :) Pogadajmy o pogodzie :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

ALS
Posty: 36
Rejestracja: czw 30 cze, 2016
Quad:: Ls500cb?

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ALS » ndz 28 sie, 2016

Nie ma sensu ale to jest irytujące

ALS
Posty: 36
Rejestracja: czw 30 cze, 2016
Quad:: Ls500cb?

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ALS » ndz 28 sie, 2016

A jesli chodzi o pogodę to nwm czy pochmurno bo ciemno jest o nie pada

Awatar użytkownika
Brzuch
Posty: 155
Rejestracja: czw 12 lut, 2015
Quad:: Access SP 300
Imię: Paweł
Lokalizacja: Czarlin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Brzuch » pn 29 sie, 2016

Witajcie ma ktoś może na sell albo po prostu chcę się pozbyć szplki od tylnych dystansów 45 mm. Bo ja u siebie urwałem
Im więcej błota tym większy fan :)

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 29 sie, 2016

Jedz do tokarza i ci dorobi...
Mi ostatnio urwala sie ta sruba od naciagu lancucha z tylu wachacza... wyrwal sie gwint w srodku wachacza... pojechalem do tokarza i przegwintowal mi ten otwor w wachaczu z 12 na 14 i dotoczyl mi srube z jednej strony fi12 a z drogiej 14... i po problemie... koszt ... 0.7 l ;)

Awatar użytkownika
Cesi24
Posty: 34
Rejestracja: czw 09 kwie, 2015
Quad:: LS500
Imię: Darek
Lokalizacja: Niegowa/Trzebniów

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Cesi24 » pn 29 sie, 2016

Hej. Mam pytanko do kolegów którzy są już po swapie na CB500. Czy macie zamontowany filtr paliwa i kranik. Dość dawno wlałem paliwo z syfem i przytkało mi gaźnik, tak więc zamontowałem filtr i było ok do czasu. Ostatnio przy stałych obrotach zaczyna przerywać jakby brakowało paliwa, odczekam na wolnych obrotach z 30sekund i jest ok. Wywaliłem kranik ale sytuacja się powtórzyła. Ma ktoś podobny problem, dodam że filtr ma dość duży przelot. Pozdro

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”