SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » czw 30 cze, 2016

ALS pisze:Zastanawiam się nad kupnem ls500. Mam pytanie, jakie rzeczy lubią się rozwalać prócz pekającego tylnego wahacza?
Najsłabszym ogniwem LS-a jest driver bez doświadczenia :) A tak poważnie, to postaraj się przeczytać ten wątek od początku. Warto poświęcić na to trochę czasu, bo można się z niego dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Poznasz m.in. wady i zalety LS-a, co poprawić, na co zwrócić uwagę przy kupnie, ile co kosztuje, itp.
Ja tak zrobiłem (i to kilkukrotnie) i w w sobotę jadę odebrać moją maszynkę od Marcina. Jutro zobaczycie efekt jego pracy :-)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 30 cze, 2016

Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » pt 01 lip, 2016

Może będę samolubny ale dla mnie bomba!!! Sami przyznacie, że przemiana jest naprawdę spektakularna :) Póki co oceniam to tylko na podstawie filmu ale w sobotę będę odbierał maszynę i napiszę coś więcej.
Marcin - świetna robota!!!

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 01 lip, 2016

:) musisz sie przejechać i zobaczyć na żywo ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pt 01 lip, 2016

Syki gdzie te nerfbary kupiles i jak mozesz to powiedz jaka cena

Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » pt 01 lip, 2016

Nerfbary kupiłem na niemieckim ebayu. Koszt to 99 euro plus przesyłka. Razem wyszło ok 535 zeta. Podrzucę późníej link ;-)

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » pt 01 lip, 2016

Syki pisze:Nerfbary kupiłem na niemieckim ebayu. Koszt to 99 euro plus przesyłka. Razem wyszło ok 535 zeta. Podrzucę późníej link ;-)

Wysłane z mojego SM-G386F przy użyciu Tapatalka
Obiecany link:
http://www.ebay.pl/itm/171801637263?_tr ... EBIDX%3AIT

Widzę, że jeszcze są dostępne... :)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 01 lip, 2016

Jerzy z Wrocławia jakieś 3 tyg odebrał lucyfera, już pierwszy wypadzik 1650 km w 3 dni :) Nie pamiętam dobrze trasy ale z tego co zapamiętałem to Wyruszył z Wrocławia we wtorek rano zahaczył o Szczecin Międzyzdroje , Świnoujście , jeszcze gdzieś tam Swiebodzin, później wybrzeżem aż na Hel z Helu Na Bydgoszcz i Wrocław niezły zawodnik :) już jest w domu :) :I love ACCESS: Cb 500 :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jedyna usterka to na powrocie łańcuch strzelił ale przy swapie stwierdził zeby mu go na razie zostawić a to był jakis tani łańcuch nadgryziony juz zębem czasu na szczęście nie daleko jakiegos serwisu motocyklowego zakupił nowy założyli mu i ogień :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 01 lip, 2016

Tutaj nasz kolega Syki z forum i jego pierwsza pasja :) lucyfera jutro dobiera i zaczyna nowa przygodę :D jak to powiedział jak drzewa chodza to nie ma latania a lucyferem mozna zawsze pojeździć :) Ja nie ukrywam że mażę o lataniu bawie sie modelami latajacymi więc chyba wiem w którym kierunku pójdę ale z atv nie rezygnuje :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Z1Hh0b1GhN0[/youtube]
Ostatnio zmieniony pt 01 lip, 2016 przez Marcin ATV SWAP Garage, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
krzychsolt
Posty: 57
Rejestracja: sob 29 lis, 2014
Quad:: Lucyfer LS 500
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Toruń

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: krzychsolt » pt 01 lip, 2016

Marcin ATV SWAP Garage pisze:Jerzy z Wrocławia jakieś 3 tyg odebrał lucyfera, już pierwszy wypadzik 1650 km w 3 dni :) Nie pamiętam dobrze trasy ale z tego co zapamiętałem to Wyruszył z Wrocławia we wtorek rano zahaczył o Szczecin Międzyzdroje , Świnoujście , jeszcze gdzieś tam Swiebodzin, później wybrzeżem aż na Hel z Helu Na Bydgoszcz i Wrocław niezły zawodnik :) już jest w domu :) :I love ACCESS: Cb 500 :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jedyna usterka to na powrocie łańcuch strzelił ale przy swapie stwierdził zeby mu go na razie zostawić a to był jakis tani łańcuch nadgryziony juz zębem czasu na szczęście nie daleko jakiegos serwisu motocyklowego zakupił nowy założyli mu i ogień :)

Szacun dla goscia no i dla lucyfera :)

Ps. kolego Syski masz może czym transportować lucyfera? bo w Toruniu mamy dwa lucyfery, mój i kolegi Marcina więc jakby co to można by razem pośmigać. Ja do końca lipca mam wolne a Marcin bodajże dziś miał przybywać do Polski na dwa tygodnie. A co trzy lucyfery to nie jeden :P

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”