SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Daniel z Przasnysz
Posty: 150
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Quad:: był LS-250,był LS-CB500 i znowu LS-CB500
Imię: Daniel

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Daniel z Przasnysz » ndz 29 maja, 2016

Siema.
Wznowię temat kasków. Więc jaki polecacie? Co myślicie kaskach LS2? Niestety mój się "skończył" jak widać na foto. Szczęście w nieszczęściu że to było na krosie a straty materialne pokryje OC winnego. Tylko teraz gorąco a ja w kołnierzu muszę chodzić.
Załączniki
forum (1).jpg
forum (2).jpg
...moja nowa zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=gJFX60Xb-2Q&t=0s

Awatar użytkownika
Gorgolesco
Posty: 106
Rejestracja: ndz 15 lut, 2015
Quad:: Kawasaki LS 650
Imię: Michał
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gorgolesco » ndz 29 maja, 2016

Z pewnością większość osób poleci Ci kaski w których sami jeżdżą, chyba że ktoś miał już ich kilka z różnych firm w swojej dotychczasowej quadowej przygodzie i jest w stanie dać bardziej obiektywną ocenę.
Ja posiadam kask O'neal serii 3 (poniżej link). Kask fajny, wygodny, dobrze się w nim łepetyna układa, wnętrze oczywiście w pełni "demontowalne" umożliwiające wypranie.
Moim zdaniem jak dasz za kask 400-700 zł to będziesz zadowolony.

http://szekla4x4.pl/seria-3/7691-kask-m ... -2014.html

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 29 maja, 2016

Daniel co zes odwalil? Napisz cos wiecej....
Ja osobiscie latam w ls2 i powiem tak... jak za ta cene to kask naprawde wary uwagi... wygodny... wypinany srodek... wytrzymaly... kilka razy mi glowe ocalil a na nim nawet rysy nie ma... ale jak masz wiekszy budzet to kup cos lepszego

Awatar użytkownika
kowal1621
Posty: 33
Rejestracja: pt 08 sty, 2016
Quad:: Lucky star 250
Imię: Dawid
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: kowal1621 » ndz 29 maja, 2016

Syki pisze:
Marcin ATV SWAP Garage pisze:takie wklejanie to lipa bo jak będziesz chciał dobrze dokręcić by było szczelnie to te nakretki i tak wylezą ja przez takie cos musiałem wymienić zbiornik paliwa na nowy bo juz mnie szlak strzelał kleiłem to kilka razy ale zawsze puszczało po jakims czasie
Marcin, zanim wstawię maszynę do Ciebie to chciałem ją jakoś przygotować... Zamierzalem między innymi wymienić uszczelke pod wlewem. Widzę jednak, że mi się to nie uda :( Sądziłem też, że będzie łatwiej pomalować wlew gdy będzie zdjęty. A tu lipa... Dobrze, że póki co nie ma oznak nieszczelności...
Kolego miałem ten sam problem co ty. Ja wymienialne wlew na nowy znalazłem idealnie pasujący odpowiednik oryginału za 60 zł a nie 170 ;) wstępnie wklejalem te nakrętki ponownie ale nic tio nie dalo. Stwierdziłem że zbiornik będzie musiał być nowy ale wpadlem na jeszcze jeden poomysl i działa jak na razie. Kupilem dłuższe te trzy śruby imbusowe przewiercilem miejsca gdzie były sklejone te nakrętki na wylot zrobiłem klucz w kształcie litery U i przykrecilem od środka zbiornika ;) myślę że nie ma opcji żeby to nie trzymało

Awatar użytkownika
Syki
Posty: 60
Rejestracja: czw 12 maja, 2016
Quad:: Lucyfer 500
Imię: Piotr
Lokalizacja: Dolna Grupa k/Grudziądza
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Syki » ndz 29 maja, 2016

kowal1621 pisze: Kolego miałem ten sam problem co ty. Ja wymienialne wlew na nowy znalazłem idealnie pasujący odpowiednik oryginału za 60 zł a nie 170 ;) wstępnie wklejalem te nakrętki ponownie ale nic tio nie dalo. Stwierdziłem że zbiornik będzie musiał być nowy ale wpadlem na jeszcze jeden poomysl i działa jak na razie. Kupilem dłuższe te trzy śruby imbusowe przewiercilem miejsca gdzie były sklejone te nakrętki na wylot zrobiłem klucz w kształcie litery U i przykrecilem od środka zbiornika ;) myślę że nie ma opcji żeby to nie trzymało
Wydaje mi się, że będzie to najlepsza metoda... :) A czy ktoś z Was próbował założyć wlew od Yamahy R6? Mam wrażenie, że są takie same...

Awatar użytkownika
Daniel z Przasnysz
Posty: 150
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Quad:: był LS-250,był LS-CB500 i znowu LS-CB500
Imię: Daniel

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Daniel z Przasnysz » pn 30 maja, 2016

...Jeździliśmy na 3 moto po lesie, znaleźliśmy fajną górkę do skakania, ja i kumpel staliśmy po stronie lądowania a ten trzeci źle najechał na górkę. Na szczęście miałem kask na głowie, jak bym go na tą chwilę postoju zdjął to teraz bym głowy po lesie szukał. Dwa moto, jeden kask, jeden "ja" i duma kolegi uszkodzone.
...dzięki za namiary na kaski.
... i nie mogę się oprzeć aby tego linka nie wrzucić
http://joemonster.org/art/36244/Dziewcz ... mpaign=rss
...moja nowa zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=gJFX60Xb-2Q&t=0s

Akirian
Posty: 21
Rejestracja: pn 01 gru, 2014
Quad:: Lucky star cb 500
Imię: Adrian
Lokalizacja: woj.Śląskie

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Akirian » śr 01 cze, 2016

Zacznijmy od tego ile chcesz wydać na kask?
Jakiś czas temu kupiłem airoha jumper attack bo był na fajnej promocji i jestem zadowolony , lekki , fajna wentylacja
Wejdź na 24.mx.pl chyba jeszcze są promocje na niektóre kaski fajna opcja do 500 zł jest tak kolega powiedział o neal albo fox v1 może v2 wyrwiesz

Awatar użytkownika
krzychsolt
Posty: 57
Rejestracja: sob 29 lis, 2014
Quad:: Lucyfer LS 500
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Toruń

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: krzychsolt » śr 01 cze, 2016

Ja napiszę tak. Skoro pytasz o lsa to zapewne budżet na kask nie jest za duży. Ale ja zamiast patrzeć na bajery, jakaś zaje***** wentylację i wygodę patrzyłbym na bezpieczeństwo. I napewno nie kupiłbym nic co jest wykonane z termoplastiku. Więc zostaje poliwęglan bo kompozytor to kosmiczne pieniądze, choć jeśli kogoś stać to jak najbardziej. Zobacz co się stało z Twoim kąskiem, a jakby ta pęknięta cześć wbija się w oko, twarz?? Całe szczęście że nic takiego poważnego się nie stało. Dlatego lepiej dołożyć parę groszy i kupić coś z poliwęglanu. Zamiast bajerów skupić się na tym żeby był wytrzymały i dobrze dopasowany. A i od siebie dodam że również nie kupił bym kasku jeśli bym wcześniej nie przymierzył i nie dopasował w sklepie. Bo za luźny kask to tak jakby go nie było.

Awatar użytkownika
Daniel z Przasnysz
Posty: 150
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Quad:: był LS-250,był LS-CB500 i znowu LS-CB500
Imię: Daniel

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Daniel z Przasnysz » śr 01 cze, 2016

...za LS2 właśnie przemawiała cena i bezpieczeństwo porównywalne z kaskami z wyższej półki cenowej... doczytałem się że w zeszłym roku w testach SHARP uzyskał 4 gwiazdki na 5. A jeśli chodzi o mój stary kask to wydaje mi się że choć pękł przy brodzie to twarz cała ani jednej ryski i dobrze chronił głowę. Najbardziej oberwała u mnie szyja.
...moja nowa zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=gJFX60Xb-2Q&t=0s

Awatar użytkownika
Tomek_B7
Posty: 25
Rejestracja: czw 03 gru, 2015
Quad:: Access 500
Lokalizacja: CBR Brodway

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_B7 » czw 02 cze, 2016

Witajcie. Spaliła mi się kostka łącząca 3 żółte kable pomiędzy prądnicą a regulatorem. Nie bardzo wiem jak je teraz połączyć bo wszystkie są jednakowej barwy. Ma ktoś pomysł jak to połączyć? Czy to nie jest objaw spalonego regulatora?

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”